رانچو مایراج (CBSLA) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نادر سفر به کالیفرنیا در هفته آینده از جمله توقف در Coachella Valley برای یک رویداد جمع آوری کمک مالی.

قرعه کشی به شام با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در لس آنجلس در حال اجرا بود در مقام انتخاب مجدد وب سایت آینده خود برنامه ریزی سفر به این منطقه است. (اعتبار: DonaldJTrump.com)

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای حضور در جمع آوری کمک پنج شنبه در رانچو مایراج و مستغلات از اوراکل رئیس لری الیسون با توجه به دعوت نامه به دست آمده توسط خورشید صحرا. دعوت صورتحساب جمع آوری به عنوان تفرج گلف و پذیرش است.

همچنین ذکر شده به عنوان میزبان این رویداد بودند جمهوریخواه کمیته ملی صندلی Ronna McDaniel و تامی هیکس جونیور ملی سرمایه گذاری رئیس تاد Ricketts و تهمت انتخاب مجدد مدیر کمپین براد Parscale.

بلیط برای جمع آوری کمک در محدوده قیمت از $100,000 — برای یک فرصت عکس و تفرج گلف برای دو تا 250.000 دلار برای یک میزگرد بحث فرصت عکس و تفرج گلف برای دو نفر.

Riverside County جمهوری حزب صندلی Jonathan اینگرام گفت: خورشید صحرا که داشتن تهمت بازدید از منطقه “بسیار زیاد” به معنی محلی ایران.

هیچ جزئیات دیگری منتشر شده است مورد تهمت سفر قصد دارد هر چند او انتظار می رود که در منطقه لس آنجلس برای جمع آوری کمک های مردمی شام سه شنبه شب هر چند آن را بلافاصله روشن نیست اگر کمک های مردمی در ارتقاء خود را از انتخاب مجدد وب سایت متصل شد به شام.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su