سعی کنید به گریه: کلرادو سمفونی انجام “Ode to Joy” از طریق وب کم

فقط در هفته گذشته زمانی که کلرادو سمفونی اعلام کرد که این امر می تواند لغو کنسرت ها در ماه های آینده در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 تمام برنامه های جشن لودویگ ون بتهوون 250 تولد به نظر می رسید نقش برآب.

اما امروز 23 مارس در کلرادو سمفونی منتشر ویدئو های آنلاین با 49 از ارکستر نوازندگان بازی “Ode to Joy” از بتهوون سمفونی نهم. در این ویدئو یک عهد به اهمیت اجتماعی فاصله — و همچنین قدرت موسیقی.

ارکستر اعضای ثبت قطعات آنها به طور جداگانه و آنها را در مخلوط پس از تولید برای ایجاد صدای یک ارکستر کامل بازی در یک بار. اثر خیره کننده است.

خودتان ببینید:

“وجود دارد هیچ اولویت بالاتر به کل ما کلرادو سمفونی جامعه از امنیت مهمانان ما نوازندگان و کارکنان” کلرادو سمفونی نوشت: در بیانیه ای همراه با نسخه. “با تشکر از شما به هر کسی که رسیده است و با ادامه حمایت خود را کلرادو سمفونی در طول این زمان دشوار است. ما بسیار سپاسگزار برای جامعه ما – خود را تشویق و صبر و درک حیاتی در کمک به ما در ارائه موسیقی و آموزش و پرورش به آینده است.

“همه ما در کلرادو سمفونی ایمن ماندن, سالم ماندن و مراقبت از یکدیگر” ارکستر اضافه شده است. “ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید همه شما در tablet wallpapers سالن کنسرت دوباره خیلی زود است.”

کلرادو سمفونی در نظر دارد برای انجام بتهوون سمفونی نهم در تمامیت خود را در صخره های سرخ در جولای 26. بلیط های در دسترس هستند در کلرادو سمفونی سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de