‘سعی کنید به عنوان یک متحد’: کلیپرز رئیس استیو بالمر خواستار سفید از مردم برای کمک به شکستن نژادپرستی

لس آنجلس (CBSLA) — استیو بالمر رئیس لس آنجلس کلیپرز در پیوستن به دیگران در سراسر NBA در تماس برای تغییرات در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

“من شماره یک پیام را به هر سفید مردم در این مرحله وجود دارد دعوت است که روشن است در حال حاضر و یک تماس به عمل است که سعی کنید به عنوان یک متحد از این علل” بالمر گفت. “این موضوع — چگونه می توان یک متحد شکستن نژادپرستی و میراث آمده است که تمام راه برگشت از برده داری? چه چیزی شما را انجام دهید؟”

NBA بازیکنان در طول لیگ باید unapologetically پشتیبانی سیاه زندگی مهم جنبش در سال های اخیر است. در حمایت از بازیکنان مانند LeBron James و کوبه برایانت ملبس به سیاه و سفید تی شرت که گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” پس از مرگ اریک گارنر قبل از بازی های خود را در سال 2014.

“من نمی توانم نفس بکشم” تکرار شد توسط فلوید در روز یادبود او برگزار می شد با گردن زیر زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس برای بیش از هشت دقیقه است. او مدت کوتاهی پس از درگذشت برگزار شد و مرگ او موجب تظاهرات در سراسر این کشور پس از.

تجدید Black Lives Matter جنبش نیز منجر به کار در مناطق دیگر مانند حق رای. این هفته جیمز اعلام کرد او در teaming تا با دیگر بازیکنان NBA به حفاظت از حق رای سیاه و سفید آمریکایی یک موضوع از افزایش اهمیت در طول انتخابات سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de