TS Isaias باعث سیل و اسلاید و پس از آن رشد می کند به طوفان

طوفان گرمسیری Isaias تشکیل شده در اقیانوس اطلس در جمعه شب باعث پیش بینی به موضوع یک طوفان گرمسیری هشدار برای چندین جزیره در کارائیب.

ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان گفت: Isaias شد محور حدود 155 مایل (249 کیلومتر) در جنوب Ponce, پورتوریکو و حدود 265 کیلومتر (426 کیلومتر) جنوب شرقی سانتو دومینگو, جمهوری دومینیکن. آن را تا به حال حداکثر پایدار باد از 50 مایل (80 کیلومتر) و در حال حرکت بود غرب و شمال غرب در 20 مایل (32 کیلومتر).

                                                                                                                                                                                                                       

دولت باهاما به روز رسانی است طوفان گرمسیری دیده بان مرکزی باهاما به یک طوفان گرمسیری هشدار دهنده و صادر کرده است یک طوفان گرمسیری دیده بان برای شمال غربی باهاما.

طوفان گرمسیری شرایط ادامه داد: در بخش هایی از جزایر بادپناه ایالات متحده و بریتانیا جزایر ویرجین و پورتوریکو از طریق پنج شنبه شب. این شرایط پیش بینی می شود برای رسیدن به بخشهایی از جمهوری دومینیکن و هائیتی در منطقه هشدار زود پنج شنبه و جنوب شرقی باهاما و جزایر ترک و کایکوس شنبه بعد از ظهر. طوفان گرمسیری شرایط انتظار می رود در مرکزی باهاما آغاز صبح روز جمعه و ممکن است در شمال غربی باهاما آغاز اواخر جمعه.

Isaias است که انتظار می رود به تولید 3 تا 6 اینچ (7 تا 17 سانتی متر) از باران در سراسر بریتانیا و جزایر ویرجین ایالات متحده و ترک و کایکوس و همچنین در سراسر پورتوریکو, جمهوری دومینیکن, شمال هائیتی و شرق کوبا با جدا حداکثر مجموع 8 اینچ (20 سانتی متر).

جنوب شرقی باهاما می توانید ببینید 4 تا 8 اینچ (10 تا 20 سانتی متر) از باران.

این مقدار بارندگی ممکن است منجر به تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل و رانش زمین و همچنین پتانسیل رودخانهای جاری شدن سیل در آغاز شب چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

طوفان نیز به احتمال زیاد به علت متورم خواهد شد که به احتمال زیاد باعث باعث تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی موثر بر بخشهایی از جزایر بادپناه این جزایر ویرجین و پورتوریکو از طریق پنج شنبه. این متورم پیش بینی برای رسیدن به سواحل شمال, جمهوری دومینیکن, جزایر ترکس و کیاکوس و جنوب شرقی باهاما در روز پنج شنبه.

طوفان گرمسیری هشدارهای صادر شده برای پورتوریکو Vieques Culebra, U. s. Virgin Islands, British Virgin Islands, St. Martin, St. Barthelemy, صبا, St. Eustatius St. Martin, کل جنوب و شمال سواحل جمهوری دومینیکن, شمال سواحل هائیتی از لو مول St Nicholas به سمت شرق به شمال مرز با جمهوری دومینیکن, جزایر ترکس و کیاکوس جنوب شرقی باهاما از جمله Acklins کج جزیره طولانی Cay این Inaguas, Mayaguana و پاره پاره سلیمان و مرکزی باهاما از جمله گربه جزیره Exumas, لانگ آیلند, Rum Cay, و, San Salvador.

یک طوفان گرمسیری است که در اثر برای شمال غربی باهاما از جمله Andros جزیره New Providence, Eleuthera, Abacos سلیمان, توت, جزیره گرند باهاما جزیره بیمینی.

منافع در کوبا و فلوریدا شبه جزیره باید نظارت بر پیشرفت این سیستم آب و خدمات گفت.

Isaias شکست رکورد به عنوان اولین نهم اقیانوس اطلس به نام طوفان با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود ایرنه در تاریخ 7 اوت سال 2005 Klotzbach توییتی.

تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد, پری, Gert و هانا همچنین رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر