Tsutsugo می شود کلید آمار به عنوان اشعه ضرب و شتم بریوز 5-2

ST. پترزبورگ فلوریدا. — Yoshi Tsutsugo آمار دو اجرای تک در خلیج تمپا پنج-اجرای سوم زمین باز یافته و اشعه ضرب و شتم آتلانتا بریوز 5-2 در سه شنبه شب برای چهارمین پیروزی راست.

Yonny Chirinos تن به تن چهار موثر نوبت برای Tampa Bay پس از از دست رفته بخشی از اردوگاه تابستانی پس از مثبت coronavirus آزمون. او اجازه اجرا و چهار بازدید.

                                                                                                                                                                                                                       

اشعه لود پایگاه سوم در سه راه می رود و سپس تعقیب Kyle رایت (0-1) با دو دو کردن بازدید.

پس از Tsutsugo تحویل خوزه مارتینز و جوی Wendle اضافه شده اجرا-به ثمر رساندن تک. Tampa Bay بالا رفت و 5-1 زمانی که مارتینز به ثمر رساند در یک زمین با جاش Tomlin.

آتلانتا لود پایگاه با هیچ استراحتی در بالای سوم را به ثمر رساند اما تنها یک اجرا در Marcell Ozuna دو از تک.

Ozzie Albies خاص در یک اجرا در هفتم برای بریوز. رایت پنجم کلی انتخاب در سال 2017, پیش نویس, اجازه پنج اجرا می شود و چهار بازدید در 2 2/3 نوبت در پنجم خود را حرفه ای بزرگ شروع لیگ.

پیت فربنکس (1-0) زده از سه طول کامل پنجم برای به دست آوردن پیروزی. الیور دریک پنجم خلیج تمپا مسکن مشغول به کار نهمین دوم خود ذخیره کنید.

نقطه عطف

آتلانتا گیر الکس جکسون دو برابر کردن Chirinos دوم برای اولین بار لیگ برتر رسید.

مربی اتاق

Braves: مدیر برایان Snitker گفت: Cs تراویس d’Arnaud و تایلر گل (بد علائم سرماخوردگی) مشغول به کار در گرجستان و می تواند در عرض چند روز آینده. هر دو تا به حال چند منفی coronavirus آزمون.

                                                                                                                                                                                                                       

اشعه: Austin مراتع (مثبت coronavirus تست) رو چهار در-خفاش ها در یک بازی شبیه سازی شده در این تیم جایگزین سایت آموزش. … از سفت Arozarena (مثبت coronavirus آزمون) پاک شده است برای فعالیت های بیس بال. … 1B Ji-مرد چوی چپ با راست شانه درد.

بعدی

اشعه و بریوز شیفت به آتلانتا برای دو بازی از سری بازی های. Tampa Bay RHP چارلی مورتون (0-1) و آتلانتا RHP مایک Soroka (0-0) در حال برنامه ریزی غذای برای بریوز’ خانه, درب بازکن, در شب چهارشنبه.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر