درامر و خواننده Luisa سامرا را دوست دارد خود و سه مرد سفید bandmates در دنور پست-پانک لباس بنفش جین و اشاره به آنها عشق به عنوان “من stoner شخص فرض homies.” اما سامرا که شناسایی به عنوان عجیب و غریب ترانس فرد از رنگ و با استفاده از جنسیت خنثی ضمایر اشتیاق برای بازی کردن با افرادی که به اشتراک گذاری یک هویت بیشتر شبیه به خود را دارند.

“من واقعا می خواستم به اطراف افرادی که عجیب و غریب بودند و از رنگ و یا سیاه و بومی” سامرا می گوید. “آنها می تواند درک آنچه که من در مقابله با در یک روز-به-روز زندگی تجربه بیش از افراد دیگر است که من ساخته شده است روابط خود را با.”

سامرا ملاقات Celesté مارتینز — که همچنین شناسایی به عنوان QTPOC — حدود سه سال پیش و بعد لگد در اطراف این ایده از شروع یک گروه. به زودی پس از TúLips متولد شد.

“ما تا به حال این ایده ایجاد یک عمدا QTPOC گروه” مارتینز گفت. “بسیاری از سفید باند در دنور. ما شروع به گرد هم آوردن افرادی که شناسایی به عنوان QTPOC و جنس غیر منطبق با مردمی نیز هست.”

اگر چه این گروه جمعی با یک نوسان عضویت اصلی در حال حاضر متشکل از سامرا, مارتینز, ویکتوریا گومز بتنکورت و استیوی گونتر. آنها شده اند gigging در اطراف دنور و برنامه ای برای ضبط یک EP و بعد از آن یک آلبوم کامل به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی فیلم ها. آنها در حال حاضر در حال ساخت کالا برای فروش در نشان می دهد.

این گروه توصیف خود را یک “colectivo از feminista نوع غیر منطبق با BIQTPOC گروه در دنور عجیب و غریب پر از جلال است.” اعضای آن همه شناسایی QTPOC یا دگرباشان جنسی و ترانس مردم رنگ و به طور متناوب به عنوان BIQTPOC یا سیاه بومی عجیب و غریب و اطلاعرسانی از رنگ. آنها می گویند این تمایز باعث می شود آنها را یک ناهنجاری در سفید مرد دنور صحنه موسیقی.

“من فکر نمی کنم QTPOC جامعه فاقد نوازندگان” مارتینز می افزاید. “من می گویند آن را فقط به پیدا کردن افرادی که ظرفیت و تمایل به انجام در یک گروه بلکه با لایه ای از نزدیک،”

کاربران می گویند این گروه نام conjures تصاویری از گل لاله گل که نشان دهنده این گروه فمینیستی انداز و دو زبانه طبیعت نام نیز نشان دهنده هویت فرهنگی اعضای فرد. سامرا که آواز می خواند و نقش درام اضافه می کند که ابهام در این نام نیز به ارمغان می آورد به ذهن این مفهوم از برگزاری نمایشگاه.

مارتینز آمد تا با TúLips یک گرامر نادرست ترکیب از کلمات اسپانیایی و انگلیسی در حالی که آمدن به خانه از یک کنسرت با شریک زندگی خود را یک شب.

“من واقعا دوست دارم لهجه” مارتینز می گوید. “نام من یک لهجه. من احساس می کنم که متمایز فرهنگی ما هستند. این نوع بازی با کلمات. آن را از لحاظ دستوری اشتباه است. شما لازم نیست که کامل باشد. شما لازم نیست به جا. شما باید که شما و راه شما را در فضای ما و گروه ما.”

خواننده گومز بتنکورت, که در اصل از ونزوئلا و نیز زندگی در مکزیک می گوید او احساس بسیار بسیار مشابه به عنوان bandmates خود را در مورد زندگی و به عنوان یک هنرمند و نوازنده در دنور.

“کلرادو می تواند بسیار تک رنگ” گومز بتنکورت می گوید. “جامعه ما — سیاه بومی اطلاعرسانی کلرادو — است که نسبتا کوچک است. این Latinx جامعه کوچک است آن را به عنوان است. پس وجود یک جیب از ما.”

گومز بتنکورت می گوید: او انجام شده است در دنور مرحله برای حدود پنج سال و آنها را در بر داشت بسیار مردسالار. او گفت: TúLips فراهم کرده جایگزین است که به سادگی وجود ندارد قبل از. او به شدت درگیر در تولید مثل عدالت فعالیت و با استفاده از کلام و دیگر رسانه ها در تلاش برای کاهش شرم و ننگ اطراف سقط جنین در برخی از Latinx جوامع است. او گفت که او آمد به انجام چنین فعالیت از طریق تجربه شخصی است.

“داشتن شده است قادر به دسترسی به مراقبت های واقعا سوخت تعهد من به باروری عدالت کار,” او گفت:. “من به رسمیت شناخته شده و بسیاری از افراد دیگر که شبیه من و نمی توانید شانس خود را و یا نمی توانید شانس خود را از طریق اختلاف.”

چند نوازنده گونتر که با استفاده از جنسیت خنثی ضمایر نقل مکان کرد به دنور پس از اخیرا در آریزونا زندگی می کنند و همین مشکل مواجه در شهرستان به عنوان bandmates خود را هنگامی که به دنبال مردم به جم با.

“این فوق العاده مهم است که یک گروه مثل این بود بیشتر به طور گسترده ای قابل مشاهده” گونتر گفت. “من در اینجا نقل مکان کرد در ماه سپتامبر سال 2018 است. آن را تا حدود شاید تابستان 2019 بود که من شروع به پیدا کردن جیب QTPOC. آن را واقعا سفید در اینجا. آن را دشوار است برای پیدا کردن یک باز به جوامع دیگر است که بسیار همگن.”

TúLips سبک خود را به عنوان یک نوع غیر منطبق band — جناس در نظر گرفته شده یادداشت مارتینز — اما گومز بتنکورت توصیف گروه صدا به عنوان جایی در عرصه مکزیک پاپ راک و آمریکای جنوبی موسیقی محلی با یک چلپ چلوپ از پانک راک پرتاب در برای اندازه گیری خوبی. نوازندگان انجام در زبان انگلیسی و اسپانیایی.

“ما همچنین در پرتاب دکلمه ای که سیاسی فکر,” او می گوید. “تا کنون ما صحبت کردیم در مورد مهاجرت حقوق مهاجر و حقوق باروری عدالت و سقط جنین-مثبت پیام. ما در حال تحول است. ما را به دیدن چه چیز دیگری ما آمده است.”

سامرا جوک که گروه نقش ترکیبی از “surfer, گت, پانک.”

“بسیاری از ما از آلبوم در حال ملودرام اما موسیقی و نور است و خوش بین” مارتینز گفت. “ما آن چیزهایی که در مجاورت با هر یک از دیگر برخی از زمان.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در TúLips بازدید گروه در Facebook صفحه و یا کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de