لاله از آمستردام? نه در زمان coronavirus بحران

لیسه (هلند) هلند — گلدان داوودی انباشته در Henk van der شکاف انبار در هلند لامپ زمینه قرار بود برای تزئین میدان سنت پیتر در واتیکان بیش عید پاک.

اما با مرز محدودیت ها و مستندات گسترش در سراسر جهان به عنوان دولت مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس پاپ را مجبور به رفتن بدون معمول خود کمک مالی از گل هلند در این سال است.

                                                                                                                                                                                                                       

او نه تنها یکی است.

“Coronavirus یک فاجعه برای هلند گل صنعت … 85% از حجم معاملات در بازار ما ‘” از بین رفته است’� گفت: Michel van Schie مطبوعات افسر در رویال FloraHolland تعاونی از تولید کنندگان است که برخی از معاملات 12 میلیارد گیاهان و گل ها در هر سال.

این یک ضربه بزرگ برای هلند گل صنعت که صادرات سال گذشته به ارزش بیش از 6 میلیارد یورو است.

برخی از کشاورزان هلندی متوسل به دادن دور لاله به کارکنان مراقبت های بهداشتی به عنوان نشانه ای از قدردانی برای کار خود را.

این نه تنها تولید کنندگان در هلند که در حال صدمه زدن به. درد به کشاورزان در جای دیگر در اروپا و کشورهای آفریقایی مانند کنیا و اتیوپی را توسعه داده اند که قابل توجه گل صنایع.

در کنیا درجه بندی سالن در Maridadi گل مزرعه که در آن 120 نفر معمولا کار ترک. چند کارکنان هنوز هم وجود دارد برش گل رز و بار آنها را بر روی دستی که تحت فشار قرار دادند به آزادسازی یک سایت که در آن تپه دور انداخته گل – 230,000 به 250000 نفر در هر روز -شمع تا.

                                                                                                                                                                                                                       

صاحب جک Kneppers یک هلندی است که کار در کنیا در دهه های گذشته گفت: حدود 80 درصد از کارکنان خود را از 720 در حال حاضر در صفحه اصلی. او در نگه داشتن یک اسکلت کارکنان برای حفظ گیاهان در مزرعه ای در نزدیکی سواحل دریاچه نایواشا و 90 کیلومتر (55 مایل) شمال پایتخت نایروبی.

‘œThis است و هزینه ما حدود نیم میلیون دلار در ماه برای حفظ شرکت’� Kneppers گفت. ‘œIf این همچنان برای بسیاری دیگر ما باید شروع به تخمگذاری کردن مردم از آنجا که ما نمی توانیم این.’�

در رویال FloraHolland را کاورنو مرکز حراج در آلسمیر در نزدیکی شهر آمستردام ردیف گل قفسه ایستاده خالی است. کارگران رانندگی الکتریکی چرخ دستی تغییر جعبه های گل در اطراف, اما تنها کسری از اعداد معمول معامله می شوند.

تعاونی که گردش مالی در سال گذشته 4.7 میلیارد یورو است که درخواست کنندگان به ارسال تنها حدود 25 درصد از معمول خود تعداد گل های به حراج گذاشته می شود برای جلوگیری از اوج unsold گل به خرد ماشین آلات.

                                                                                                                                                                                                                       

Frans van der حافظه Henk پسر عموی نگه داشتن خود لاله در ذخیره سازی سرد برای تا زمانی که ممکن است در تلاش برای سوار کردن بدترین رکود است. او را به امید فروش را بهبود می یابند در اطراف عید پاک در مارس 12, اما اگر هیچ واکنش او را مجبور به تخلیه بسیاری را در برداشت.

در اوایل این هفته او را دور انداخت یک دسته از لامپ ها به دلیل نبود از لحاظ اقتصادی قابل دوام آنها را کشت.

‘œThey تغذیه آنها را به گاو,’� او گفت:. ‘œThey شد کلاس اول لامپ.’�

Coronavirus بحران نمی توانست آمار در بدترین زمان.

در اوج فصل بهار, زمینه, سراسر هلند پشت سر هم به رنگ پر جنب و جوش به عنوان لاله و شکوفه گل. یکشنبه روز مادر در بریتانیا اما حتی است که کمک کرده است نه یک صنعت به زانو در آورده.

کنیا کشاورزان از فروش برخی از 70 درصد از تولید خود را به اروپا است.

“به عنوان ما صحبت می کنند در حال حاضر آمار و ارقام در حال تغییر است هر روز اما دیروز ما عامل در 30 درصد این بدان معناست که 70 درصد پایین تر از ما تا کنون انجام داده’� گفت: کلمنت Tulezi مدیر عامل شرکت کنیا گل کرد.

Kneppers می گوید: این بدترین او تا کنون دیده ام.

یکی از کارگران کارول Gikundi یک مادر با سه فرزند که او نیز مراقبت برای مادرش نگران است.

“ما از ترس ما مشاغل,’� او گفت:. “ما ترس نیز برای کارکنان زیرا همه ما وابسته هستند و در حال حاضر به دنبال به ما و ما به برخی از شغل ما با توجه به شیوع.’�

در هلند, Frans van der اسلات راه اندازی یک غرفه در خارج از مزرعه خود را برای فروش گل او نمی تواند ارسال به حراج.

یک هلندی پرچم سه رنگ و تصویه هوا در باد بالا نشانه اصرار عابران به ‘œBuy محلی لاله ، � یک دسته از 50 گل هزینه 5 یورو ($5.40) به مراتب کمتر از آنها برای فروش در فروشگاه ها و بازارهای سراسر هلند.

‘œStopping گزینه نیست’� گفت: Van der حافظه. ‘œThen من باید اجازه دهید کسب و کار ورشکسته و من از دست دادن تمام پس انداز من.’�

____

Mwihia گزارش از نایواشا کنیا.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im