ترکیه حرکت نیروهای نظامی علیه شبه نظامیان در شمال عراق

آنکارا, ترکیه — ترکیه گفت: این airlifted سربازان برای یک مرزی عملیات زمینی علیه شبه نظامیان در شمال عراق است.

هوابرد توهین آمیز در عراق Haftanin منطقه برخی از 15 کیلومتر (9 مایل) از مرز راه اندازی شد زیر ‘œintense’� آتش توپخانه به منطقه یک وزارت دفاع در بیانیه ای گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

این عملیات توسط نیروهای تکاور است که با حمایت جنگنده های, حمله هلیکوپتر و توپخانه و مسلح و غیر مسلح هواپیماهای بدون سرنشین وزارت گفت: در اظهارات ارسال شده در توییتر. آن را نمی گویند که چگونه بسیاری از نیروهای درگیر هستند.

وزارت گفت که این عملیات به شرح زیر ‘œincreasing آزار و اذیت و تلاش برای حمله به’� پایگاه نظامی و یا پایگاه در نزدیکی مرز منطقه است. آن گفت: همچنین اهداف دیگر ‘œterror’� گروه در منطقه, اما نام آنها.

‘œOperation پنجه ببر ادامه دارد با موفقیت به عنوان برنامه ریزی شده’� وزارت گفت. آن را به اشتراک گذاشته ویدئوها از وزیر دفاع Hulusi Akar نظارت بر ماموریت در یک مرکز فرماندهی در آنکارا.

ترکیه به طور منظم حمل هوایی و حملات زمینی علیه قانونى حزب کارگران کردستان یا پ. ک. ک که حفظ پایگاه های خود در شمال عراق است. چهارشنبه اول شناخته شده هوابرد زمین توهین آمیز است.

                                                                                                                                                                                                                       

آمد آن روز پس از ترکیه راه اندازی یک عملیات در منطقه که با وزارت دفاع گفت: آمار مشکوک به اهداف پ. ک. ک در مکان های مختلف در عراق را در شمال از جمله سنجار و هدفمند 81 شورشی مخفیگاه.

“ترکیه همچنان به مبارزه خود علیه تروریست ها با استفاده از حقوق بر اساس قوانین بین المللی گفت:” عمر چلیک معاون رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در حزب حاکم است. ‘œIt ما است طبیعی ترین حق و وظیفه به مبارزه با تروریست هایی که در حمله به مرزهای ما شهروندان و نیروهای امنیتی.’�

هیچ واکنش فوری از پ. ک. ک و یا از بغداد و شمال عراق را نیمه مستقل کردی در منطقه است.

دولت عراق اما احضار سفیر ترکیه در روز سه شنبه در اعتراض به حمله هوایی.

پ ک ک به رهبری یک دهه شورش در ترکیه عمدتا کردنشین جنوب شرقی منطقه است. آن است که به عنوان یک سازمان تروریستی توسط ترکیه و ایالات متحده و اتحادیه اروپا است. این درگیری منجر به از دست دادن ده ها هزار نفر زندگی می کند پس از آن در سال 1984 آغاز شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>