آنکارا, ترکیه — رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز شنبه گفت که مرزهای کشور با اروپا شد باز به عنوان هزاران نفر از پناهندگان با حضور در مرز با یونان است.

مهاجران همچنین موش و گربه بازی با یونان مرزی گشت زنی در طول شب و به روز شنبه با برخی از برش سوراخ در حصار تنها به پشت با گاز اشک آور و نارنجک. مقامات یونانی نیز شلیک گاز اشک آور به دفع از تلاش های جمعیت به فشار از طریق مرز.

                                                                                                                                                                                                                       

این حرکت توسط ترکیه برای باز کردن مرز خود را برای اولین بار اعلام کرد پنجشنبه دیده می شد در یونان به عنوان یک تلاش عمدی برای فشار آوردن به کشورهای اروپایی است. این می آید به عنوان تنش ratcheted بین ترکیه و سوریه است. بیش از 55 نیروهای ترکیه کشته شده اند پس از ترکیه شروع به ارسال بیشتر تقویت به مناطق شمال غرب سوریه تحت کنترل شورشیان که مورد حمایت ترکیه است.

‘œWe نمی خواهد نزدیک دروازه به پناهندگان’� اردوغان گفت: در یک سخنرانی در استانبول. ‘œThe اتحادیه اروپا به نگه داشتن وعده های خود را.’�

اگر اردوغان واقعا باز کرده است که در مرز خواهد بود دراماتیک خروج از ترکیه سیاست های فعلی. تحت 2016 ایران و ترکیه توافق کردند که به ساقه جزر و مد از پناهندگان به اروپا در ازای کمک های مالی. آن را پس از اعتراض کردند که اتحادیه اروپا نتوانسته است به افتخار این توافقنامه است.

اردوغان صحبت شد برای اولین بار پس از 33 سرباز ترک کشته شدند در حملات هوایی در شمال غرب سوریه در پنجشنبه بزرگترین و تنها از دست دادن زندگی برای نیروهای ترکیه پس از کشور خود شد درگیر در سوریه در سال 2016.

ترکیه نیروهای نظامی و میر منجر به مقامات ترکیه اعلام نمی خواهد مانع از پناهندگان به دنبال ورود اروپا است.

ترکیه در حال حاضر میزبان بیش از 3.5 میلیون پناهجوی سوری و بسیاری از فرار از جنگ و فقر در آسیا و آفریقا و خاورمیانه و استفاده از آن به عنوان گذرگاهی و حمل و نقل از نقطه ای به نقطه رسیدن به اروپا معمولا از طریق کشور همسایه.

                                                                                                                                                                                                                       

روز شنبه گروه های کوچک موفق به دریافت در سراسر به یونان مخفیانه. اکثریت قریب به اتفاق آنها از افغانستان و بیشتر مرد بودند اگر چه وجود دارد همچنین برخی از خانواده ها با فرزندان جوان است. آنها در زمان پناهگاه در طول شب در ساختمان های رها شده و یا کوچک کلیساهای کوچک در یونانی روستا قبل از شروع به راه رفتن به سمت شمال ،

اردوغان بارها تهدید به ‘œopen گیتس’� و اجازه می دهد تا پناهندگان و مهاجران به اروپا مگر اینکه بیشتر حمایت بین المللی ارائه شد به خصوص در زمان تنش با کشورهای اروپایی است.

پنجشنبه میلادی به جدی ترین تنش بین ترکیه و سوریه حمایت کردند. توسعه مطرح شده است و چشم انداز یک جنگ تمام با میلیون ها نفر از شهروندان سوری به دام افتاده در وسط.

نیروهای دولتی سوریه شده اند در یک weekslong توهین آمیز به استان ادلب این کشور در آخرین دژ شورشی که هم مرز ترکیه است. هزاران نفر از سربازان مستقر در داخل تحت کنترل شورشیان مناطق استان ادلب که تحت سلطه القاعده مرتبط اند.

                                                                                                                                                                                                                       

به ادلب حمله قرار دادند حدود 950,000 آواره شهروندان به سمت مرز سوریه و ترکیه در میان هوای سرد در زمستان.

‘œWe آموخته مرز باز بود و ما به رهبری وجود دارد. اما ما شاهد آن بسته شد و ما در بر داشت یک سوراخ در حصار و از طریق آن رفت’� گفت: علی Nikad a 17-year-old ایران که از آن ساخته شده به یونان یک شبه با یک گروه از دوستان.

Nikad گفت که او صرف دو ماه در ترکیه اما نمی تواند پایان می رسد دیدار و به امید پیدا کردن عموی خود را که در حال حاضر در یونان.

بسیاری از کسانی که ساخته شده آن را در سراسر مرز زمین دیده می شد دستگیر و به دور محور در ون.

یک افسر پلیس گفت: همراه مطبوعات وجود دارد فشار در طول 200 کیلومتر (125 مایل) مرز مشترک از ورود غیرقانونی به زور راه خود را از طریق یک شبه و گروه ها بودند که به طور مداوم به دفع. افسر صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به عنوان او مجاز به صحبت در تاریخ ثبت است.

دیگران بودند که ساخت راه خود را به جزایر یونانی در dinghies از نزدیکی سواحل ترکیه.

یونان و بلغارستان افزایش امنیت در مرزهای خود با ترکیه است. در آتن یونان نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis تشکیل یک جلسه اضطراری از بالا کابینه نظامی و گارد ساحلی مقامات صبح روز شنبه در مورد این مسئله.

در ترکیه وزارت دفاع گفت: یکی از سربازان کشته شد و دو نفر مجروح شدند و توسط دولت سوریه بمباران آخرین مرگ و میر پس از حمله هوایی مرگبار که منجر به کشته شدن 33 اوایل این هفته.

اعلام دیر جمعه نیز گفت: نیروهای ترکیه آمار دولت سوریه اهداف و تعدادی از نیروهای سوری شدند ‘œneutralized.’�

آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا سوریه یا روسیه جت های انجام حمله هوایی, اما روسیه آن را انکار کرد هواپیما مسئول بودند.

اردوغان داده بود دولت سوریه تا پایان ماه به جلو و عقب از مناطق اسیر در ادلب تهدید نظامی در مقیاس بزرگ عمل اگر آنها نیست. اما هر مقیاس بزرگ ترکیه با اقدام نظامی خطرات بیشتر و از دست دادن زندگی در میان سربازان ترکیه. او نگه داشته بود غیر منتظره ای خاموش از 33 مرگ و میر.

ناتو و نمایندگان برگزار شد اضطراری مذاکرات جمعه در درخواست از ترکیه عضو ناتو. در حالی که اصرار deescalation در ادلب ناتو ارائه کمک های بیشتر.

اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه صحبت با تلفن جمعه و در مورد اجرای توافق نامه در ادلب کرملین گفت. Fahrettin Altun اردوغان مدیر ارتباطات گفت: آنها توافق کردند که ملاقات “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اردوغان همچنین صحبت با دیگر رهبران جهان از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و صدراعظم آلمان ،

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برقراری فوری آتش بس در یمن است. او هشدار داد که ” œwithout اقدام فوری خطر حتی بیشتر تشدید رشد ساعت به ساعت و همیشه به عنوان شهروندان پرداخت می خواست قیمت.’�

___

Kantouris گزارش از Kastanies یونان. النا Becatoros در آتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im