تبدیل غم و اندوه به تغییر اهداف جنبش نژادی و بی عدالتی

شتاب برای چه بسیاری از امید پایدار جنبش با هدف مقابله نژادی و بی عدالتی و پلیس اصلاحات وعده داده شده به رشد روز شنبه به عنوان بیشتر معترضان در خیابان های پر از سراسر جهان و عزاداران آماده برای جمع آوری در ایالات متحده برای دومین یادبود جورج فلوید که ده روز پیش به دست پلیس در مینیاپولیس.

رسمی و بداهتا یادبود به فلوید در طول چند روز گذشته کشیده اند و از مینیاپولیس به پاریس و رم و ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی. در کارولینای شمالی که در آن او آمده و به مشاهده عمومی و خصوصی خدمات برای خانواده برنامه ریزی شده بود روز شنبه. خدمات برنامه ریزی شده بود به اوج رسیدن در یک خصوصی دفن در روزهای آینده در تگزاس که در آن او زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

فلوید نهایی سفر طراحی شده با هدف Rev. Al Sharpton گفت. داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید است که اصلاح این مسیر در مرگ.

Sharpton برنامه ای برای یادبود مارس در واشنگتن در ماه اوت در سالگرد روز مارتین لوتر کینگ جونیور به ‘œI یک رویا” � سخنرانی در سال 1963. او گفت: این رویداد می تواند یک راه برای تعامل با رای دهندگان پیش از ماه نوامبر انتخابات و حفظ حرکت برای یک جنبش است که قدرت را به ‘œchange کل سیستم از عدالت است.’�

‘œIt رفتن به ماه, اگر نه یک سال قبل از اینکه شما حتی به دادگاه بروید. بنابراین شما نمی توانید اجازه دهید این پیتر گفت:” آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی اواخر جمعه. “در غیر این صورت شما تا پایان در یک سال و مردم را در رفتن به یکی دیگر از داستان و شما نمی خواهد که به توجه عمومی و فشار است که شما نیاز دارید.’�

در واشنگتن مقامات در حال آماده شدن برای آنچه که در روز شنبه بود و انتظار می رود به بزرگترین تظاهرات علیه خشونت پلیس در این شهرستان تا کنون. این می آید به عنوان مقامات به دنبال کاهش تنش با داشتن سرباز گارد ملی حمل سلاح.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که تظاهرات در آمریکا منتقل کرده اند به آرامش تنور معترضان هم زده توسط Floyd مرگ کمتر مصمم به نوبه خود فوق العاده غلیان احساسات غم و اندوه را تغییر دهید.

در مینیاپولیس شهر موافقت کردند به ممنوعیت پلیس chokeholds و نیاز به افسران برای دخالت هر زمان که آنها را غیر مجاز توسط نیروی افسر دیگر. این تغییرات بخشی از یک شرط بین شهر و مقامات دولتی که در راه اندازی یک حقوق مدنی تحقیقات فلوید مرگ است. شورای شهر بود که انتظار می رود به تصویب توافق خواهد شد که قابل اجرا در دادگاه.

ممنوعیت chokeholds چیزی است میشیگان فعالان می خواهید بیش از حد. آنها برنامه ریزی برای لابی قانونگذاران دولت به اقدام گفت: Sam, معما, سیاسی, مدیر میشیگان شبکه اقدام ملی است که سازماندهی اعتراضات در داخل و اطراف دیترویت.

‘ما خسته اما ما هرگز فرسوده از دنبال عدالت,’� معما گفت در یک ایمیل. ‘œWe را حفظ خواهد کرد مقابله با سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی تا زمانی که عاملان این همان تغییر سیاست و یا ما آنها را دریافت و تغییر سیاست قرار داده است که مردم برای اولین بار.”

                                                                                                                                                                                                                       

تظاهرات در سراسر این کشور به حال شده است در ابتدا خدشه دار تنظیم از آتش سوزی و فوق العاده از ویندوز, اما جمعه مشخص شده سومین روز بیشتر مقهور تظاهرات.

در واشنگتن کارگران شهرستان و داوطلبان نقاشی ‘œBlack زندگی از ماده” � در enormous زرد نامه ها در خیابان منتهی به کاخ سفید روز جمعه در یک نشانه ای از رهبران محلی’ در آغوش جنبش اعتراضی. نقاشی دیواری کشیده در سراسر 16th Street برای دو بلوک به پایان فقط قبل از کلیسا که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحنه یک عکس-op در اوایل این هفته پس از فدرال افسران زور پاک یک تجمع مسالمت آمیز تا راه را برای او.

در ضمن در نشانه ای از معترضان صدای بودند شنیده بودن بیشتر نمادها از برده داری و کنفدراسیون پایین آمد. Mobile, آلاباما, حذف یک مجسمه از یک مؤتلفه افسر نیروی دریایی پس از چند روز تظاهرات وجود دارد در حالی که ویرجینیا حذف یک 176-سال-قدیمی حراج بلوک پس از چند سال از تلاش های NAACP.

رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, گفت فلوید نهایی کلمات نفس زندگی جدید به یک جنبش شده است که در ساختمان برای نسل های.

‘œThese بالا آگاهی لحظات هر چند باید توانایی حرکت ما رو به جلو و یا عقب به عنوان یک ملت’� رابینسون گفت. “آن را به ما به کانال انرژی از لحظه به پایدار جمعی و فشار برای عدالت است. به این منظور ما در حال کار برای استفاده از حرکت ما به دست آورده اند برای ایجاد ماندگار سیستمیک تغییر است که ما امن نگه داشتن طولانی مدت است.’�

سازمان دهندگان در فلوریدا و مینیاپولیس شد با استفاده از ورق ثبت نام به جمع آوری اسامی کسانی که می خواهند به ماندن درگیر شدند و تشویق اقدامات ساده مانند ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی به محلی انتخاب رهبران به تقاضای تغییر دهید.

‘œWe در حال گرفتن بیشتر از, استراتژی: ‘چگونه ما در واقع سرمایه گذاری مردم انرژی فراتر از اعتراض؟”� گفت: Tifanny Burks یک جامعه سازمان در فلوریدا. ‘œWe در حال فکر کردن در دراز مدت.’�

Nakia والاس یک سازمان در دیترویت گفت: مردم شروع به درک این جنبش قدرت.

‘œThe جهان در حال تماشای,’� او گفت: ‘œThe استراتژی اصلی این است که مردم به صورت جمعی آمده و خواسته تا زمانی که آن خواسته برآورده شده است.’�

یوسف راجرز خارج شده و راهپیمایی در ریچموند, ویرجینیا, تقریبا هر شب هفته گذشته. به عنوان یک نسل از بردگان او گفت که او را متعهد به نژادی و عدالت حرکت است که می تواند خار تغییر در جامعه خود و شهرستانها در سراسر کشور. او گفت: اگر چه اعتراضات آغاز شده به عنوان یک واکنش به کشتار فلوید آنها در حال حاضر در مورد بسیاری از بی عدالتی.

‘œEvery تنها شخص سیاه و سفید در آمریکا احساس درد از دست دادن کسی که در جامعه به خشونت پلیس,’� او گفت:. ‘œIt را نه فقط در مورد عدالت برای جورج فلوید. آن را در مورد عدالت برای هر کسی که از دست داده شده, آن را در مورد عدالت برای همه است.”

___

ویلیامز گزارش از دیترویت Hajela از شهر نیویورک و موریسون از مینیاپولیس. AP روزنامه نگاران Kelli کندی در فورت لادردیل فلوریدا; Jeff Baenen و استیو Karnowski در مینیاپولیس; Denise Lavoie در ریچموند, ویرجینیا; جاناتان درو در دورهام کارولینای شمالی و خبرنگاران در سراسر ایالات متحده کمک کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de