شیکاگو-شغل جستجو: فرماندار سابق و ex-con قوی با مهارت های صحبت کردن و مو خوب به دنبال اشتغال است.

تازه از زندان با تشکر از تخفیف این هفته از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich است در شکار برای یک پست-زندان حرفه ای.

                                                                                                                                                                                                                       

“من نیاز به شروع به کار و ارائه برای خانواده من” 63 ساله گفت: فاکس نیوز در این هفته. او نمی استادانه درست شده در این نوع از کار او است که به دنبال.

کار شکار بدست Blagojevich در قبل از مشکل.

او expletive-لادن صحبت اسیر در FBI wiretaps در مورد فرود یک کار و یا کمپین های نقدی برای نامگذاری کسی به باراک اوباما خالی آمریکا صندلی است که بخشی از آنچه که منجر به چندین فساد اعتقادات.

در اینجا نگاهی به آنچه در شغل ممکن است در خارج وجود دارد برای یک بار شرکت کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن ‘œCelebrity شاگرد’� واقعیت تلویزیون نشان می دهد:

س: آیا طیف وسیعی از مشاغل ممکن است?

یک: گزینه های خود را می تواند شامل تبدیل شدن به یک مفسر در کابل اخبار کانال که محکومیت های کیفری لزوما رد صلاحیت. خود اشتغالی podcaster می تواند یکی دیگر از گزینه است.

                                                                                                                                                                                                                       

Blagojevich می توانید سعی کنید برای حل بحران نسبی خود شهرت به یک فرفره در یکی دیگر از واقعیت تلویزیون نشان می دهد. تولید کنندگان ممکن است خود را ببینید گاهی اوقات جذاب و نامتعارف شخصیت به عنوان یک رسم است.

Blagojevich خود mused در مورد شغل رویایی در راز های ضبط شده از خود گوشی که بازی های مرکزی نقش خود را در دو فساد محاکمه.

“چرا نمی توانم بود سفیر هند” او شنیده است گفتن یک مشاور. او بعدها می افزاید: “باید فکر می کنم من می توانم حداقل سفیر ایران در مقدونیه.”

او همچنین در مورد سرفصل های بشردوستانه سازمان است.

او می تواند یک کتاب است. یک اعترافی نوع کتاب می تواند در جلب منافع است که در آن او توضیح یک دگردیسی به او خدمت هشت سال از 14 سال حبس. اما تنها تغییر آشکار در Blagojevich است که علامت تجاری خود را به ضخامت مو را تغییر داد از سیاه به سفید.

او اصرار که او هرگز هر چیزی اشتباه است کاملا بدون تغییر باقی ماند.

وقتی فاکس نیوز مصاحبه خواسته جمعه اگر او احساس حتی یک “اندکی پشیمانی” برای تصمیم گیری که منجر به حبس Blagojevich بی درنگ پاسخ داد “نه.” وی افزود: قاطعانه: “من شکست هیچ قانون. من عبور هیچ خط.”

                                                                                                                                                                                                                       

او گفته است در طول چند روز اخیر در مورد آنچه که او به عنوان یک overzealous فدرال سیستم عدالت انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن. که می تواند موقعیت او را به عنوان سخنگوی سازمان حمایت که موافق با او.

س: ممکن است تهمت به او پیشنهاد یک کار ؟

یک: به نظر می رسد که دور از ذهن است. اما ممکن است Blagojevich معتقد است تهمت می تواند به دنبال یک تخفیف با پیشنهاد کار در دولت او.

در روزهای اخیر آن را گاهی اوقات به نظر می رسید Blagojevich ممکن است حسرت چیزی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

شیکاگو دموکرات را نشانه رفته ستایش در حزب جمهوری خواه رئیس جمهور به عنوان او خطاب به خبرنگاران در خارج از خانه شنبه یک روز پس از آزادی او از فدرال پریون در کلرادو. Blagojevich رفت تا آنجا که به می گویند که او می خواهم برای رای دادن تهمت, تماس خود را یک “Trumpocrat.”

س: چه حقوق و دستمزد ممکن است او به دنبال?

یک: در دادگاه دادستان برجسته Blagojevich را عجیب سلیقه. آنها گفت که او و همسرش پتی, صرف بیش از $400,000 روی لباس که شامل طراحی لباس و پوشاک از پوست خزدار. در یک روز او حتی پوسته $1,300 در روابط.

به عنوان فرماندار Blagojevich ساخته شده حقوق و دستمزد در حدود $177,000. در wiretaps او برای تلفن های موبایل unimpressed وقتی کسی اشاره که رئیس یک سازمان غیر انتفاعی ممکن است در $200,000 یا $300,000. “خب ؟” او می گوید.

Blagojevich بودند و غرق در بیش از $200,000 در بدهی های مصرف کنندگان زمانی که او دستگیر شد و در سال 2008. بدهی های خود را عمیق تر خود را به عنوان لوایح قانونی انباشته شده است.

س: چه ممکن است محدود کردن شغل خود چشم انداز?

یک: خود را به شدت آلوده اعتبار برای شروع. بسیاری از کارفرمایان ممکن است تمایلی به شریک شرکت های خود را با خوار سیاستمدار که اعتقادات شامل تلاش برای لرزش مدیر عامل یک بیمارستان کودکان.

عوامل دستگیر شده پس از آن-رژیم صهیونیستی. Blagojevich پس از wiretaps ضبط شده او را احساساتی در مورد استفاده از قدرت خود را به تعیین کسی به سنا صندلی به زمین به خوبی کار پرداخت و یا کمپین های نقدی گفت: اهرم آن ارائه شده بود ” f—— طلایی.”

دادستان ذکر است که نظر به توضیح دهد که چرا آنها نقل مکان کرد و سریع به دستگیری Blagojevich. یک دادگاه تجدید نظر بعد از پرتاب اعتقادات بر اساس پیشنهاد خود را برای یک شغل را تایید کرد اما آنهایی که بر اساس تلاش خود را به تجارت یک قرار ملاقات برای پول است.

Blagojevich نمی تواند اجرا برای دفتر در ایلینوی تحت شرایط تعیین شده توسط قانونگذاران ایالتی زمانی که آنها سرنگون او را به عنوان فرماندار در سال 2009.

Blagojevich که مدرک حقوق خود را از دانشگاه بریتیش کلمبیا در سال 1983 احتمالا می تواند متقابل وکیل و فعال آینده نگر مشاغل لیست.

ایلینوی وکیل ثبت نام و انضباطی کمیسیون برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه در هفته آینده که به احتمال زیاد منجر به disbarment. سابق شکایت می گوید خود را از جنایات ‘œadversely تأمل در خود صداقت و امانت و یا تناسب اندام به عنوان یک وکیل.’�

س: آیا مدارک تحصیلی خود را?

یک: پس از قانون مدرسه Blagojevich مشغول به کار به عنوان یک آشپز شهرستان دادستان. سال بعد او موفق به کسب یک ایلینوی خانه صندلی و سپس ایالات متحده در کاخ صندلی. او برنده ایلینوی باشند در سال 2002 در حال اجرا بر روی یک تعهد برای سرکوب فساد است.

پسر صربی-پدر و مادر آمریکایی است که به خوبی بخوانید و دارای یک حافظه خوب گاهی اوقات نشان می دهد که با نامگذاری تمام روسای جمهور ایالات متحده در جهت مناسب.

به عنوان یک سیاستمدار او نشان داد بیل کلینتون-مانند توانایی به تماس با مردم مختلف پس زمینه. شاید که می تواند باز کردن راه برای فروش و یا بازاریابی ،

اما او اغلب نشان از عدم حس مشترک و روزمره دانش.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج او از “مشهور ” شاگرد” پس از Blagojevich تلاش با وظایف اساسی مانند ارسال ایمیل از تلفن همراه.

سابق کارکنان به یاد بیاورید Blagojevich به عنوان دیگر درگیر و آشفته به عنوان فرماندار و او کسی است که در خارج از راه خود را برای جلوگیری از شنیدن خبر بد.

Blagojevich را تا آنجا مخفی شده در حمام برای جلوگیری از بحث در مورد بودجه دولت با بودجه خود را مدیر یک معاون سابق فرماندار رابرت Greenlee شهادت در یکی از Blagojevich را محاکمه.

Blagojevich نیز تا به حال مشکل در قانون است و می تواند اجازه مدارک شمع تا Greenlee گفت. در میان وظایف Blagojevich به ندرت رو به شد درخواست از دولت آمریکا با زندانیان به شدت به دنبال فرمانداری میبخشد.

___

دنبال مایکل تارم در توییتر در http://twitter.com/mtarm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im