تلویزیون نویسنده اخراج برای ارسال اسلحه عکس در وست هالیوود تهدید به ‘نور’ غارتگران


لس آنجلس (CBSLA) – تلویزیون نشان می دهد نویسنده از کار اخراج شد سه شنبه بعد از او نوشته شده یک عکس از خود را برگزاری یک تفنگ و به اتهام تهدید به شلیک غارتگران که آمد بر روی اموال خود را در غرب هالیوود.

رسانه های اجتماعی پست توسط تلویزیون نشان می دهد نویسنده کریگ گور در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. (Instagram)

کریگ گور اخراج شد از NBC آینده spinoff نمایش “Law & Order: جرم و جنایت سازمان یافته” پس از او نوشته شده یک عکس را به رسانه های اجتماعی شنبه شب نشان می دهد که او دارای حق اعمال یک تفنگ خارج اقامت در غرب هالیوود با تیتر “حکومت نظامی” با توجه به هالیوود.

لس آنجلس شده است تحت مقررات منع رفت و آمد منظور از 6 بعد از ظهر تا 6 صبح پس از یکشنبه شب.

در پست دیگری به او نوشت: “غروب آفتاب (بلوار) در حال غارت دو بلوک از من و شما فکر نمی کنم من میخوام نور m—f— up که در حال تلاش برای f— با من ملک من تمام زندگی من؟”

“Law & Order” حق خالق کیر گرگ ارائه یک بیانیه به THR شنبه تایید که جلو اخراج شده.

“من نمی خواهد تحمل این رفتار به خصوص در طول ساعت ما ملی و غم و اندوه” گرگ نوشت:, مرجع جورج فلوید تظاهرات. “من فسخ کریگ گور بلافاصله.”

با توجه به IMDB, Gore, یک نویسنده و تهیه کننده در نشان می دهد “S. W. A. T.” و “Chicago P. D.” دومی از آن نیز تولید شده توسط Wolf.

جورج فلوید اعتراض در سراسر Southland برای چند روز. در شب دوشنبه صدها نفر از تظاهرکنندگان مسالمت آمیز مارس در امتداد بلوار هالیوود. اما مدت کوتاهی پس از منع رفت و آمد در زمان سفارش اثر غارتگران آمار چند منطقه کسب و کار از جمله مناسک کمک در هالیوود Gower دره گود و باریک پلازا.

بیش از 150 نفر دستگیر شدند در هالیوود در غارت و نقض مقررات که در شب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de