مینیاپولیس-آینده عمل جراحی عمده و در حال حاضر قدیمی ترین پارچ در لیگ های عمده ای Rich Hill مطمئن نگاه صاف و با هوش بر روی تپه در اولین بازی خود برای مینه سوتا است.

آرنج خود را?

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt احساس می کند مانند آن 18 دوباره’� گفت: تپه که پنج تن به تن بدون گل نوبت به دوقلوها ضرب و شتم St. Louis Cardinals 3-0 در شب چهارشنبه.

ادی روساریو homered, Nelson Cruz ضربه ترجمه و الکس آبیلا, یکی دیگر از مینه سوتا تازه وارد اضافه شده یک RBI تک. تیلور راجرز تن به تن کامل نهم برای اولین بار خود را ذخیره کنید و دوقلوها به پایان رسید و دو بازی رفت و برگشت به بهبود به 4-1.

‘œI شده ایم در بسیاری از تیم های خوب,’� گفت: تپه که دارای 12 postseason شروع می شود از جمله دو سری جهانی حضور با لس آنجلس داجرز. ‘œI نمی آن را به آرامی: این تیم بسیار خوب است.’�

The 40-year-old Hill مورد نیاز تنها 68 رزین را انتخاب کنید تا اولین پیروزی برای تیم است که امضا او در این زمستان با این فرض او می تواند آماده در سراسر تابستان پس از بهبودی از جراحی آرنج. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن بازی بیس بال در مکث برای چهار ماه هیل در دسترس بود برای چرخش به سمت راست دور.

The left-hander حتی او شروع به عقب رانده چهار روز از احتیاط برای برخی از التهاب در شانه خود را و او در فرم خوب اجازه می دهد دو تک آهنگ و یک پیاده روی.

                                                                                                                                                                                                                       

با Kenta Maeda هومر بیلی و در حال حاضر تپه دوقلو ميباشند مستقیم سه بازی پشت سر شروع کوزه در اولین حضور خود را با این تیم است.

‘œRich فقط واقعا جالب راه رفتن در مورد تبادل. مسائل خود را بسیار باور نکردنی است. او fastball که او می تواند سوار و انجام کارهای مختلف با آن. سپس او کردم که curveball که او استفاده می کند در واقع هر زمان که او می خواهد و با این حال او می خواهد. آن را واقعا سرگرم کننده به تماشای او را به انجام آن’� گفت: دوقلوها مدیر Rocco Baldelli که در 38 کمتر از تپه و کروز.

کاردینالز پس از برنده شدن خود را در دو بازی اول برابر پیتسبورگ را به ثمر رساند و چهار اجرا در 15 بازدید بیش از سه بازی از دست دادن خط.

‘œThere است برخی از نا امیدی زمانی که شما در آمده است و قرار نیست با هم به عنوان بسیاری از سازگار در خفاش ها به عنوان شما می خواهم و آنهایی که شما را در کنار هم قرار, شما لازم نیست که مقدار زیادی برای نشان دادن برای آن” مدیر مایک Shildt گفت.

دانیل پنک ده لئون (0-1) را زده و هشت بیش از 3 2/3 نوبت. او داد تا دو بازدید سه پیاده روی و هر سه اجرا می شود به عنوان یک پر در صورت مایل Mikolas بود که اعلام کرد برای فصل ساعد عمل جراحی است.

‘œAs یک پارچ شروع, شما به معنای رفتن به بازی به طوری که اگر من به خودم نمره من به خودم نمره خوب,” Ponce de Leon گفت.

دوقلوها پوشیدن همه-کودک آبی لباس حق رای دادن sported برای جاده ها در 1980s بهبود خود را اجرا دیفرانسیل به پلاس-16. دفاع از لیگ آمریکا قهرمان بخش مرکزی منجر لیگ های عمده ای با 7.2 اجرا می شود در هر بازی.

                                                                                                                                                                                                                       

نه بیش از تپه

نه تا تپه پیوست کروس در این فصل تا به حال دوقلو شامل دو 40 ساله بازیکنان در روز افتتاحیه خود فهرست و زمان آخرین آنها تا به حال چنین اواز یا موسیقی دو تیم در همان زمان بود که سال 2004 با گیر پت مرزها و پارچ تری Mulholland. آتلانتا با کوزه بارتل کولون و R. A. Dickey در سال 2017 گذشته لیگ برتر تیم با 40-به علاوه جفت.

‘œThat یکی از چیزهایی که الهام بخش ما بازیکنان جوان در این تیم دیدن دو بازیکن مانند آنها” روساریو گفت.

کروز دوم-قدیمی ترین فعال hitter وظیفه در لیگ های بزرگ در پشت Albert Pujols رفت 7 برای 13 با هفت اجرا می شود, دو, دو برابر, دو سه homers و 10 RBIs در باز سری در شیکاگو است. او منجر رشته با 11 RBIs.

سالم و ثروتمند و دانا

چهار نفر از هفت قدیمی ترین بازیکنان بیس بال در هدف زمینه برای این سری با کاردینالز پارچ آدم Wainwright و جالب Yadier ملینا هر دو 38 در فهرست در پنجم و یک کراوات برای ششم. Pujols, سه بار لیگ ملی MVP برای کاردینالز که در حال حاضر با فرشتگان در لس آنجلس است و قدیمی ترین در این بازی است. پارچ فرناندو Rodney, 43, خواهد, دست انداز هر کس یک نقطه اگر او نشانه با یک باشگاه در این تابستان.

مربی اتاق

کاردینالز: Rookie Rangel Ravelo که تا به حال 39 در خفاش ها در فصل گذشته بود DH برای فصل خود اولین است. مت نجار خرج کردن آمار برای Ravelo در هشتم.

دوقلوها: CF بایرون Buxton برگزار شد به عنوان برنامه ریزی به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از فصل اولین بازی در روز سه شنبه پس از دو هفته درد و رنج یک رگ به رگ پای چپ. … 1B میگوئل SanÃ3 که 1 تا 14 با شش strikeouts شد و کشیده پس از ششمین دور برای استراحت.

بعدی

کاردینالز: پس از یک روز خاموش پنجشنبه دوم تیم در چهار روز RHP جک فلاهرتی طول می کشد تپه در شب جمعه برای شروع یک سری بازی در میلواکی است.

دوقلوها: RHP José BerrÃos شروع خواهد شد در روز پنج شنبه شب در برابر کلیولند برای شروع یک بازی از سری بازی های.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de