توییتر می گوید هکرها دیده هلندی سیاستمدار صندوق

لندن — توییتر می گوید: یک انتخاب هلندی رسمی بود و در میان 36 دارندگان حساب که پیام مستقیم صندوق در دسترس بودند در اخیر با مشخصات بالا هک.

سیاستمدار ضد اسلام گیرت ویلدرز نماینده مجلس گفت: روز شنبه بود که او آگاهانه توسط توییتر که حساب خود را در معرض خطر بود توسط یک هکر که ارسال توییت در حساب خود و ارسال نادرست پیام های مستقیم و یا DMs در نام خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

هکر ‘�در واقع نیز دسترسی کامل به من DM است که البته کاملا غیر قابل قبول است در بسیاری از راه های” ویلدرز گفت.

شبکه اجتماعی نشان داد جزئیات بیشتری از نفوذ اواخر روز چهارشنبه پس از تکمیل یک بررسی از 130 حساب است که مورد هدف قرار گرفتند.

ایالات متحده شرکت با تکنولوژی شرمنده شد هفته گذشته هک که در معرض خطر حساب از برخی از آن بسیاری از مشخصات بالا کاربران از جمله رهبران جهان, مشاهیر و فناوری moguls. هک ظاهر طراحی شده خود را فریب پیروان توییتر به ارسال پول به یک ناشناس بیت کوین حساب.

از 130 حساب ‘œ36 شماره حساب که در آن مهاجم در زمان کنترل حساب و مشاهده DM صندوق” این شرکت اعلام کرد.

‘œTo تاریخ ما هیچ نشانه ای که هر گونه سابق یا فعلی منتخب رسمی خود را به حال DMs دیده,’� این شرکت گفت: از طریق توییتر حساب پشتیبانی

ویلدرز نشان داد که او پشت کردم کنترل از حساب خود را در جولای 17, توسط تویت ‘œBack آنلاین!’� با هشتگ #NoMoreHack.

ویلدرز گفت: صندوق پستی خود را شامل پیام های دریافت شده در طول دهه با استفاده از پلت فرم رسانه های اجتماعی از مردم انتقادی از اسلام یا خاورمیانه رژیم از جمله در کشورهایی مانند ایران, عربستان سعودی و سوریه است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI فراموش امیدوارم که آنها نمی خواهد در معرض خطر اگر هویت خود را در معرض را به دلیل این هک’� ویلدرز گفت. ‘œI حذف بسیاری از آنها اما شاید برخی از آنها در سمت چپ وجود دارد برای هکر برای دیدن و کپی کنید.’� او اضافه کرد که او به ندرت نوشت: پیام های مستقیم خود را.

این شرکت قبلا گفت: این حادثه بود ‘œcoordinated مهندسی اجتماعی حمله’� که هدف برخی از کارکنان خود را با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار. سپس از آنها استفاده می شود برای کنترل بسیاری از مشخصات بالا و تایید حساب. مهاجمان قادر به تنظیم مجدد کلمه عبور برای 45 حساب و سپس ورود و صدای جیر جیر از آنها.

توییتر همچنین تایید کرد که یکی دیگر از هشت حساب های خود را به حال کاربر بایگانی داده ها از جمله پیام های مستقیم دانلود از طریق ‘œYour توییتر داده’� اما هیچ یک از کسانی که حساب های تایید شده.

___

Corder خبرنگار از لاهه هلند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de