POINT MUGU (CBSLA) – پایگاه نیروی دریایی شهرستان ونتورا – Point Mugu است در نظر گرفته به خانه افرادی که در حال قرنطینه برای کوروناویروس.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب که پایگاه نیروی دریایی ممکن است دریافت آمریکایی مسافران آینده را از طریق سهل انگاری خواهد بود که قرنطینه به نظارت برای علائم کروناویروس.

قرنطینه می تواند بر روی یک فرد در مسافرت تاریخ با توجه به این بیانیه. هر مسافران مستقر در این پایگاه خواهد بود نظارت برای نشانه هایی از عفونت و انتقال به مناسب امکانات پزشکی اگر علائم توسعه یافته است.

“در این زمان HHS در حال آماده سازی این سایت باید آن را مورد نیاز در به سرعت در حال تحول بهداشت عمومی در پاسخ به” بیانیه ای گفت:. “هر گونه اقدامات که HHS طول می کشد کار فدرال و دولت های قبیله ای و شرکای محلی به این آدرس اضطراری برای بهداشت عمومی در حال انجام است که محافظت از هر دو آن قرنطینه و دیگر شهروندان نیز هست.”

Coronavirus در حال حاضر در ایالات متحده و جوامع با توجه به این بیانیه. هر دو CDC و HHS باید گفت که فرد به فرد گسترش کروناویروس در آمریکا شده است دیده می شود در میان تماس نزدیک از بازگشت مسافران از ووهان.

“فوری خطر ابتلا به این ویروس جدید به مردم آمریکا اعتقاد بر این است به پایین در این زمان” این گروه در بیانیه ای گفت:.

معلوم نیست در این زمان اگر تهیه پایگاه نیروی دریایی به عنوان یک سایت امکان برای coronavirus قرنطینه مربوط به مبارزه برای حفظ coronavirus بیماران از کوستا مسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im