خدمات جنگل ایالات متحده به طور موقت بستن جنگل های ملی SoCal بیش از خطر آتش

لس آنجلس (CBSLA) — با شروع در 5 بعد از ظهر. سرویس جنگل آمریکا می گوید دوشنبه شب جنگل ملی سکویا، جنگل ملی آنجلس، جنگل ملی سن برناردینو و جنگل ملی کلیولند به دلیل افزایش خطر آتش سوزی به روی همه بازدیدکنندگان بسته خواهد شد.

جنگل ملی سکویا، جنگل ملی آنجلس، جنگل ملی سن برناردینو و جنگل ملی کلیولند به روی تمام بازدیدکنندگانی که از روز دوشنبه ساعت ۵ بعد از ظهر به دلیل افزایش خطر آتش سوزی آغاز می شوند، بسته خواهد شد. (عکس اعتباری: فردریک جی براون / AFP – گتی)

رندی مور، جنگلبان منطقه ای سرویس جنگلی USDA Pacific Southwest Region می گوید: «وضعیت آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا خطرناک است و باید جدی گرفته شود.» “آتش سوزی های موجود رفتار آتش سوزی شدیدی را به نمایش می گذارد، آتش سوزی جدید شروع می شود به احتمال زیاد، شرایط آب و هوایی در حال بدتر شدن است و ما به سادگی منابع کافی برای مبارزه کامل و مهار هر آتش سوزی را نداريم.”

جنگل ملی استانیسلاوس، جنگل ملی سیرا، جنگل ملی اینیو و جنگل ملی لس پادرس نیز بسته خواهد شد. در کسانی که باز باقی می ماند، منابع اشتعال – از جمله campfires و اجاق گاز – ممنوع است و تمام اردوگاه های توسعه یافته و سایت های استفاده از روز بسته خواهد شد.

مور می گوید: «ما هر منبعی را برای تحمل ملی و بین المللی برای مبارزه با این آتش سوزی ها می آوریم، اما تا زمانی که شرایط بهبود یابد و مطمئن هستیم که بازدیدکنندگان جنگل ملی می توانند با خیال راحت بازسازی کنند، اولویت همیشه حفاظت از مردم و آتش نشانان ماست.» “با این شرایط شدید، این اقدامات موقت به ما کمک خواهد کرد تا هر دو را انجام دهیم.”

روز دوشنبه، خدمه آتش نشانی هنوز در حال مبارزه با آتش سوزی بوبکات در جنگل ملی آنجلس و آتش سوزی ال دورادو در نزدیکی جنگل ملی سن برناردینو بودند – که توسط پیروتکنیک های مورد استفاده در طول یک حزب آشکار جنسیتی برانگیخته شده بود.

مقامات جنگل می گویند تعطیلی ها و محدودیت ها به صورت روزانه ارزیابی خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر