ایالات متحده شاهد افزایش Coronavirus موارد در جنوب غرب

ایالات متحده دیدن است خطرناک افزایش coronavirus موارد در جنوب و غرب است.

به ملت فشار رو به جلو با دوباره باز کردن نیمی از تمام متحده در حال حاضر به طور متوسط بیشتر مورد جدید در هر روز از آنها باید در هفته.

یک پنجم از عفونت های جدید در سطح جهان در آمریکا

فلوریدا و تگزاس در حال تنظیم پرونده برای آزمون مثبت و فرمانداران هشدار آنها ممکن است نیاز به سرکوب مردم که نیستند اجتماعی فاصله.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis اذعان دارد که افزایش تست به تنهایی نمی تواند برای حساب های اخیر تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد است. او می گوید: او را سرکوب کسب و کار است که اصلا به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل اما می افزاید: او نمی خواهد تغییر دولت بازگشایی طرح یا تصویب دولت گسترده ای اجباری ماسک سفارش.

با فلوریدا شکوه 100,000 موارد دوشنبه بیشتر افراد جوان در حال آزمایش مثبت است. پزشکان صدایی زنگ.

“زمانی که جوان مردم را آلوده به خانه بروند و آنها را آلوده پدر و مادر خود گفت:” دکتر چارلز Lockwood. “آنها را به کشتن مردم با دادن افراد آسیب پذیر به ویروس.”

میامی در روز دوشنبه شد آخرین شهر به وزن در این مسئله از ماسک است. “ما در حال رفتن به اجرای یک ماسک در’ قانون است. هر کس را مجبور به پوشیدن ماسک در” شهردار فرانسیس سوارز گفت.

اما تنش ها بیش از اقدامات احتیاطی خیره کننده. یک ویدئو نشان داد یک مرد در فلوریدا مبارزه برای ورود به یک فروشگاه بدون ماسک.

بیش از دو هفته گذشته حداقل 18 متحده نشان داده اند افزایش بستری شدن در بیمارستان. در تگزاس شماره به یک رکورد بالا برای 11 روز متوالی.

اما فرماندار گرگ ابوت نمی کند پیش بینی بازگشت به مستند. “بسته شدن تگزاس, دوباره, همیشه آخرین گزینه است,” او گفت:.

سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb رادیو فردا می گوید: “من فکر می کنم آن را واقعا می شود یک محوری هفته برای ما برای به دست آوردن یک تصویر که در آن همه چیز می رویم در ایالات فلوریدا و آریزونا و تگزاس اینکه آیا یا نه آنها در حال اوج به رشد نمایی یا نه.”

دکتر مارک هاینز توسان نگرانی در مورد موارد جدید او را نبینند. “تخت ICU در سراسر جنوب آریزونا و در واقع در سراسر کشور در حق بیمه بسیار بالا در این نقطه” هاینز هشدار داد.

موارد جدید نیز ناشی از لیگ اصلی بیس بال به نزدیک اردوگاه های آموزشی در آریزونا و فلوریدا.

و در لس آنجلس وزارت بهداشت مدیر گفت: در بالای COVID بحران مقامات بهداشت عمومی در حال دریافت تهدید به مرگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de