فضایی آمریکا نیروی نظامی معرفی کار اسب به


VANDENBERG پایگاه نیروی هوایی (CBSLA) — ایالات متحده در فضا نیروی خود را معرفی کرد به جدید ترین عضو به عموم در هفته گذشته – یک اسب به نام شبح.

نظامی, جدیدترین شعبه که دارای یک پایه در Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در ایالت کالیفرنیا ارسال شده تصویری از جدیدترین کار اسب, شبح, 5 سال موستانگ از اداره مدیریت زمین. شبح جدیدترین علاوه بر این به پایگاه حفاظت نظامی کار برنامه اسب.

(اعتبار: فضایی آمریکا نیروی/توییتر)

این برنامه متاسفانه شامل نیست space cowboys. آن, اما, شامل استفاده از اسب به گشت 99,960 هکتار پایه که در آن وسایل نقلیه نمی توانید دسترسی داشته باشید. ایالات متحده در فضا نیروی آورده است نظامی را راه اندازی بال تحت فرمان خود ظاهرا به ارث برده این برنامه از 30 فضایی بال.

“ما با استفاده از نظامی کار اسب به گشت زنی در سواحل Vandenberg پایگاه نیروی هوایی و همچنین محیط نوردد از مناطق Vandenberg که در دسترس نیست به ما وسایل نقلیه و یا وسایل ساخت آنها بخش عظیمی از ماموریت ما به عنوان حفاظت از مأموران اجرای قانون” گفت: گروهبان دوم ، مایکل Terrazas مدیر برنامه گفت: در این ویدئو ارسال شده در توییتر.

نظامی کار برنامه اسب است که بخشی از پایه حفاظت تیم که گشت و محافظت بخشهایی از ساحل در طول تودرتو فصل غربی برفی باران یک گونه تهدید. این تیم نیز به اجرا ماهی و قوانین بازی در اطراف پایه.

شبح است که 10 سال جوانتر از بسیاری از اسب ها در این برنامه در حال حاضر در آموزش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر