سهام ایالات متحده در سقوط هیچ هزینه قبض; تغذیه ارائه

سهام ایالات متحده غرق شد چراکه سرمایه گذاران انتظار پیشرفت در هزینه های بسته بندی از کنگره برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس. اقدامات شرکت های بزرگ ریسک اعتباری کاسته و دلار کاهش یافت و پس از فدرال رزرو اعلام کرد یک موج دوم طرح حمایت از توقیف اقتصاد آمریکا.

S&P 500 کاهش یافته و حتی پس از تغذیه حرکت کمک های آتی از بین بردن یک دست رسیده است که 5% شبانه هنگامی که در کنگره موفق به توافق بر سر یک لایحه محرک. جمهوری خواهان همچنان به مذاکره معامله پس از دموکرات های مسدود شده, اولین تلاش. این شاخص در حال حاضر پاک شده و تمام دستاوردهای در طول دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

                                                                                                                                                                                                                       

“سهام بازار است در واکنش به این خبر از بن بست بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در مورد چگونه به هدف بودجه گفت: Nela ریچاردسون یک استراتژیست سرمایه گذاری در ادوارد جونز. “یک بن بست است خوب برای هیچ کس.”

بانک مرکزی گفت: آن را خرید نامحدود اوراق قرضه به نگه داشتن هزینه های استقراض کم و راه اندازی برنامه ها برای اطمینان از اعتبار جریان برای شرکت های بزرگ و دولت های ایالتی و محلی. اسپرد اعتباری به طور پیش فرض معاوضه محکم و ETFs در اوراق قرضه واجد شرایط برای تغذیه خرید بسیج. خزانه پاک خروش پس از استیون Mnuchin گفت: افزایش صدور آینده به صندوق اقدامات محرک اقتصادی.

“امروز اعلام خواهد شد یک راه طولانی برای اطمینان سرمایه گذاران فدرال رزرو است پشت خود را و متوقف خواهد شد در حال رشد بحران وام و اعتبار در آهنگ های خود گفت:” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان برای MUFG اتحادیه بانک. “عملکرد گسترش باید باریک و بازار سهام باید بقیه آسان تر در حال حاضر که فدرال رزرو به آن را کردم.”

شاخص Stoxx Europe 600 با سقوط قاره رهبران درهم برای اجرای بیشتر محدودیت هایی در جنبش مردم و ایتالیا شروع به خاموش ترین تولید صنعتی. هسته ای اروپا اوراق قرضه صعود کرد. بازارهای سهام کاهش یافت و در اوایل در سراسر بسیاری از آسیا که در هند معیار سقوط یک رکورد 13 درصد در حالی که روپیه غرق به پایین ترین تا کنون در میان حرکت به قفل کردن گسترده مناطق از کشور است. قیمت نفت خام برنت افزایش یافته و زیان پس از آن 20 درصد کاهش در هفته گذشته.

                                                                                                                                                                                                                       

سرمایه گذاران شروع یکی دیگر از دراماتیک هفته موجب کاهش پیش بینی های اقتصادی و اخبار از اروپایی ها در تلاش برای جلوگیری از همه گیر با ایتالیا و اسپانیا گزارش 2,000 مرگ و میر بیش از آخر هفته ، هشدارهای رشد است که یک رکود جهانی در حال آمدن است به شهرستانها از نیویورک به لس آنجلس اما تعطیل و موارد سرعت در حال افزایش در خارج از آسیا است.

“بازار متمرکز باقی می ماند در newsflow در اطراف این ویروس به ویژه در ایتالیا و جاهای دیگر که قبلا دیدم شیوع و رشد تنش در بازارهای مالی” گفت: Christian Mueller-Glissmann مدیر عامل در نمونه کارها استراتژی در گلدمن ساکس در لندن است. “کسانی که شامل دلار-بودجه بازارهای با سرريز به FX و اونا بلکه بازارهای اعتباری که در حال برخورد با بی سابقه ای به سر می برد و بزرگ outflows.”

قبل از تغذیه, اخبار تمرکز شده بود در اصلی آمریکا احزاب سیاسی و عدم توافق در سریع تکان خوردن به غرق شدن اقتصاد با 2 تریلیون دلار محرک. مورگان استنلی هشدار داد شیوع بیماری می تواند باعث تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن رکورد 30 درصد در سه ماهه دوم. بانک فدرال سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد گفت: نرخ بیکاری ممکن است آمار 30 درصد و رشد می تواند حتی نصف به 2.5 تریلیون دلار در طول سه ماهه.

در ضمن بین المللی هوایی در ادامه به اعلام اقدامات جدی برای مقابله با این شیوع با غول های امارات و سنگاپور هواپیمایی Ltd. در میان آخرین بریده بریده پرواز و ساز جت ایرباس SE برداشت درآمد خود را هدایت.

                                                                                                                                                                                                                       

“به عنوان مشکل آن را به نشستن در نقدی که قطعا آنچه من انجام می دهند” برایان Quartarolo, نمونه کارها, مدیر زائر همکاران آسیا گفت: Bloomberg TV. “من در حال حاضر در نیویورک و ترس قابل لمس است — آن را افزایش وجود دارد و به نظر نمی رسد به هر کسی که فکر می کند که این ویروس اثر است در هر نقطه در نزدیکی اوج و در عین حال به خصوص در اینجا در ایالات متحده.”

در جای دیگر, نیوزیلند دلار پیش از آن کاهش یافت و با این کشور اوراق قرضه پس از آن بانک مرکزی پیوست کشورهای دیگر گفت: آن را به شروع به خرید اوراق قرضه برای تحریک اقتصاد هر چند کیوی بهبود پس از اعلام بانک مرکزی.

در اینجا اصلی حرکت در بازار:

سهام

S&P 500 شاخص کاهش 2.9% به عنوان 9:47 صبح در نیویورک است.

Nasdaq 100 مسطح بود.

شاخص Stoxx Europe 600 با کاهش 1.8%.

این MSCI Asia Pacific Index نیز با کاهش 2.9%.

ارز

به بلومبرگ دلار نقطه شاخص نیز با کاهش 0.3%.

یورو به دست آورد 0.6 ٪ به $1.0757.

پوند انگلیس با کاهش 0.4% کاهش به $1.1588.

ین ژاپن افزایش 0.6% به 110.26 دلار.

اوراق قرضه

عملکرد 10 ساله خزانه کاهش یافته است 11 واحد به 0.74%.

این CDX درجه سرمایه گذاری شاخص گسترش محکم 27.3 bps به 124.5 bps.

آلمان را 10 سال کاهش عملکرد هفت واحد به -0.39%.

بریتانیا 10 سال عملکرد کاهش هشت واحد به 0.481%.

کالاها

خام وست تگزاس اینترمدیت 0.7% افزایش به $22.79 در هر بشکه رسید.

طلا صعود 0.9 ٪ به $1,511.43 دلار در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de