سهام ایالات متحده سقوط با معیار سنج ارسال بدترین افت از سال 1987 به عنوان سرمایه گذاران نشانه های فدرال رزرو فوق العاده خرید اوراق قرضه اقدامات و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی طرح ها نمی تواند به اندازه کافی برای مقابله با تاثیر اقتصادی از coronavirus.

هر سه عمده سهام آمریکا سنج کاهش بیش از 9 درصد با شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 از دست دادن بسیاری از سیاه و سفید جمعه بیش از سه دهه پیش است. سهام تار و مار شد و در سراسر جهان با اروپا را معیار اول را 11 درصد در یک رکورد رها کردن. برزیل Ibovespa سقوط به اندازه 20% در یک نقطه گسترش این سال از دست دادن به تقریبا 50 ٪ در دلار. کانادا اصلی سنج خاموش بود و بیش از 12 درصد آن را بدترین روز پس از 1940.

                                                                                                                                                                                                                       

ده سال عملکرد وزارت خزانه داری پاک ریزش و رشد شاخص بالاتر به عنوان سیاست گذاران تعهد از 1.5 تریلیون دلار نقدینگی به یاد می آورد کاهش کمی استفاده می شود در طول بحران مالی است. نفت و فلزات گرانبها کاهش یافت, با پالادیوم ورود به بازار خرس آن را به عنوان سقوط بیش از 20% پنج شنبه.

S&P 500 وارد بازار پاک کردن تمام دستاوردهای آن پس از پایان 2018. در حال حاضر سرمایه گذاران در حال تلاش برای حدس می زنم در اثر سیاست گذاران اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس و محدود کردن آن آسیب های اقتصادی. مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر و ولرم اقدامات مالی موفق به تحت تاثیر قرار دادن بیشتر ناظران. ارواح بودند بیشتر damped جدید ممنوعیت تجمعات عمومی در آمریکا و ورزش حرفه ای لیگ’ حرکت به تعلیق عملیات.

“بازار به احتمال زیاد نیاز است. نوآوری بیشتر از بانک مرکزی بیشتر هدف کمک به آسیب پذیر ترین بخش از اقتصاد — و عمل از مقامات مالی برای جلوگیری از این شوک گذرا از در حال توسعه به یک مطلب طولانی مدت عجز از پرداخت دیون بحران” گفت: Seema شاه یک سرمایه گذاری جهانی برای استراتژیست اصلی سرمایه گذاران جهانی. “احساسات در حال حاضر رانندگی بازارهای.”

در یکی دیگر از کبودی بعد در سراسر بازار:

S&P 500 شاخص Nasdaq Composite و نزدک 100 شاخص در بازار خرس در حال حاضر با ضرر و زیان از فوریه بسته شدن پرونده گسترش خوبی گذشته 20 درصد.

                                                                                                                                                                                                                       

این رکود باعث شده دوم 15 دقیقه وقفه معاملاتی این هفته در مدت کوتاهی پس از ایالات متحده باز است.

این MSCI همه کشور های دنیا شاخص توسعه یافته ضرر و زیان وارد خرس-بازار نشد.

هزینه بیمه بدهی صادر شده توسط اتحادیه اروپا درجه سرمایه گذاری شرکت رسید و به بالاترین سطح از سال 2016.

سهام ژاپن بسته بیش از 4 درصد پایین تر حتی پس از دیگری نقدینگی تعهد از کشور بانک مرکزی است. استرالیا سهام غرق عمیق تر به بازار خرس با وجود یک طرح محرک اقتصادی وجود دارد.

نفت تمدید ضرر و زیان گذشته 5 درصد است. بیت کوین در زمان شیرجه رفتن. طلا کاهش یافت و به زیر 1600 دلار در هر اونس است.

بیشتر اخبار بد در مورد تاثیر coronavirus بیشتر sapped سرمایه گذار ارواح. پیشرو در ایالات متحده عفونی-بیماری رسمی گفت: تست سیستم در کشور است “یک شکست.” اتحادیه اروپا هشدار داد که بیماری تهدید به تجاوز بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت سراسر منطقه “در چند هفته یا حتی چند روز.” لیگ ملی هاکی به دنبال National Basketball Association منجر شود و به حالت تعلیق در آن فصل لیگ اصلی بیس بال گفت: روز باز خواهد بود به تعویق افتاد.

“ما نیاز به دیدن آنچه که به طور موثر یک ‘اعلام جنگ’ در برابر ویروس ها و پشتیبانی کامل به جبران خسارت اقتصادی است که جنگ هزینه خواهد شد گفت:” پیتر Tchir سر از استراتژی کلان در آکادمی اوراق بهادار, LLC. “هر آنچه که رفته است در این هفته آن را در یک بحران نقدینگی.”

                                                                                                                                                                                                                       

در ضمن نشانه هایی که شرکت ها در سخت ترین ضربه صنایع رسم کردن خطوط اعتباری به نبرد اثرات ویروس بر روی کسب و کار خود را اضافه شده به اضطراب.

“خطرات قطعا افزایش یافته است” گفت: Chris گفنی جمهور از بازارهای جهانی در TIAA. “سوال این است که چه مدت طول خواهد این آخرین و من فکر نمی کنم هر کسی می تواند پیش بینی است که در این نقطه است.”

این حرکت در بازار:

سهام

S&P 500 شاخص کاهش یافته است 9.5% در پایان معاملات در نیویورک; میانگین صنعتی داو جونز از دست داد 10%.

شاخص Stoxx Europe 600 11% کاهش پیدا کرد.

این MSCI Asia Pacific Index غوطه ور 5.4%.

این بازار نوظهور MSCI شاخص غرق 6.6%.

ارز

به بلومبرگ دلار نقطه شاخص به دست آورد 1.1%.

یورو تضعیف 0.6% $1.1204.

ین ژاپن کاهش یافت و به 0.5% به 105.1 در هر دلار.

اوراق قرضه

عملکرد 10 ساله خزانه رز یکی از اساس نقطه 0.88%.

آلمان را 10 سال کاهش عملکرد یکی بر اساس نقطه به -0.75%.

بریتانیا 10 سال عملکرد کاهش یافته است سه واحد به 0.26%.

کالاها

خام وست تگزاس اینترمدیت با کاهش 5.8% کاهش به $31.07 در هر بشکه رسید.

طلا ضعیف 4 ٪ به $1,569.79 دلار در هر اونس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de