UC San Francisco مطالعه نشان می دهد ماسک را در حفاظت از پوشنده لباس از انقباض Coronavirus

سان فرانسیسکو (CBSLA) — یک مطالعه جدید از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو نشان می دهد که ماسک را در حفاظت از پوشنده لباس از انقباض COVID-19.

“این یک چیز کوچک می تواند ما را از طریق تمام بیماری همه گیر از جمله احتمالا گرفتن همه ما ایمنی بدن, بنابراین ما می توانید از طریق این سریع تر گفت:” دکتر مونیکا گاندی UCSF بیماری های عفونی پزشک که منجر به مطالعه.

او گفت که تحقیقات جدید نشان می دهد که شدت یک فرد COVID-19 علائم می تواند بستگی دارد چقدر از این ویروس وارد بدن می شود.

“چقدر ویروس شما در این است که احتمالا یکی از مهم ترین عوامل چگونه بیمار می کنید,” او گفت:. “با داشتن ماسک بر صورت خود آن فیلتر کردن اکثر ذرات ویروسی. بنابراین حتی اگر شما در معرض COVID… شما در حال رفتن به بسیار کمی از ویروس در, و اگر شما COVID شما کمتر بیمار است.”

بیشتر: LA County گزارش واحد-روز رکورد جدید COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان

گاندی اشاره کرد که تحقیقات در حال حاضر ثابت شده است که با پوشیدن یک ماسک محافظت می کند دیگران از پوشنده لباس با مسدود کردن چقدر که فرد گسترش می یابد ذرات ویروسی. این شواهد جدید نشان می دهد که پوشیدن ماسک در حال حاضر ممکن است متقابلا سودمند است.

“این مقاله که با کنار هم قرار دادن تمام داده ها از چرا ما فکر می کنیم ماسک محافظت از شما را,” او گفت:.

گاندی اضافه شده است که مهم غذای آماده از مطالعه اگر مردم تجربه کمتر شدید علائم COVID-19 زیرا آنها ماسک عینک جمعیت را در رسیدن به گله ایمنی بیشتر به سرعت.

این گزارش خواهد بود منتشر شده در مجله General Internal Medicine در ماه جولای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *