لس آنجلس (CBSLA) — محققان در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در بر داشت که برخی از درمان سرطان ممکن است در کوتاه بدون کاهش اثربخشی آن است.

این مطالعه جدید متمرکز بر سارکوم بافت نرم است که به صورت نادر سرطان شروع می شود که در بافت نرم مانند عضلات و اعصاب و تاندون ها با توجه به موسسه ملی سرطان.

عمل جراحی پرتو درمانی و شیمی درمانی در حال درمان استاندارد استفاده می شود برای بیماران مبتلا به adult سارکوم بافت نرم ، NCI می گوید. انواع جدیدی از درمان نیز در حال آزمایش در آزمایش های بالینی.

محققان UCLA گفت که در حالی که بسیاری از سارکوم بافت نرم در بیماران از طریق پنج هفته دوره پرتو درمانی قبل از گرفتن تومور جراحی برداشته درمان می تواند شیر تغلیظ شده به مدت پنج روز به جای.

“کوتاه پرتو درمانی از پنج هفته به پنج روز شده است بسیار تغییر معنی دار برای بیماران” گفت: نویسنده سرب Anusha Kalbasi. “پنج هفته از درمان روزانه است و سنگین تعهد برای بیماران. روزانه عقب و جلو می تواند گران قیمت و وقت گیر است, و آن را واقعا می تواند تداخل با کار مدرسه و یا پدر و مادر. بنابراین پیدا کردن یک راه برای ایمن کوتاه پرتو درمانی است که یک پیشرفت قابل توجه در بهبود کیفیت مراقبت از بیماران مبتلا به درمان سرطان ها مانند سارکوم.”

پنجاه و دو بزرگسالان مبتلا به سارکوم بافت نرم قرار گرفتند فشرده پرتو درمانی بود که پس از عمل جراحی. محققان نظارت آنها به طور متوسط 2.5 سال است.

به گزارش تیم که کمتر از شش درصد از بیماران با حداقل دو سال پیگیری به حال عود از خود تومور. Kalbasi گفت: این نتایج مطابق با مطالعات زیر بیماران معمولی پنج هفته رژیم.

بیماران ممکن است ترجیح می دهند از پنج روز پرتو درمانی رژیم و می تواند در بیشتر بیماران نیاز به دسترسی به مراقبت در حجم بالا امکانات که تخصص در درمان سارکوم بافت نرم, با توجه به Kalbasi.

محققان می گویند که آنها برنامه ریزی برای ادامه نظارت بر 52 بزرگسالان برای حداقل پنج سال برای تایید ایمنی و اثربخشی پنج روز پرتو درمانی.

سارکوم بافت نرم معمولا در قفسه سینه و بازوها و پاها و شکم, اما آن را می توانید در هر نقطه در بدن NCI می گوید.

دانشگاه UCLA مطالعه منتشر شده Feb. 13 در مجله بالینی تحقیقات سرطان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im