آمستردام — با یک قهرمانی اروپا بودن صحنه در سراسر این قاره در سه ماه یوفا در تلاش است برای تعدیل هر گونه هراس در مورد تاثیر سرعت گسترش ویروس حتی به عنوان عدم اطمینان همچنان ادامه دارد.

فقط یک زن و شوهر از دقیقه سپری شد در یک دیدار فوتبال اروپا مدیران ارشد در روز دوشنبه بحث در مورد تاثیر COVID-19 بیماری در این مسابقات 24 تیم.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe رئیس یوفا (Aleksander ÄŒeferin) بلافاصله مجموعه ای از تن که وحشت در اطراف این همه ممکن است بدتر از این ویروس خود را” � الکسی Sorokin یک عضو کمیته اجرایی یوفا گفت: پس از یک جلسه در آمستردام.

بر خلاف معمول قالب یک یا دو میزبان برای یورو, بازی, در این نسخه از quadrennial رویداد در حال وقوع در 12 ورزشگاه در 12 کشور. این مشکلات لجستیکی در حال حاضر پیش بینی از حرکت هزاران نفر از طرفداران در سراسر این قاره در حال حاضر به طور بالقوه همراه با خطرات بهداشتی.

لیگ داخلی در سوئیس شده است را در خود نگه دارد در دولت سفارشات با بازی به نام بازی روز دوشنبه از طریق مارس 24. یوفا آگاهی از این خطر بالقوه به عنوان صدها نفر از کارکنان که بر اساس آن ستاد در نیون اغلب سفر در سراسر اروپا و کلید عملیات مسابقات و مسابقات.

لیگ اروپا در حال حاضر شده است با آمار اینتر میلان بازی خانگی برابر بلغاری باشگاه فولاد خوزستان در هفته گذشته بدون طرفداران.

یوفا خواهد شد مشتاق به اطمینان حاصل شود هیچ تاثیر بر روی یورو است که به ارزش حدود 2 میلیارد دلار درآمد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThere نبود بحث های زیادی در مورد آن دلیل است که ما می توانیم در مورد آن” فیل تاونسند, UEFA مدیر عامل مخابرات گفت: پس از نشست کمیته اجرایی. ‘œWe در حال در دست مقامات. ما در تماس مداوم با سازمان جهانی بهداشت و مقامات در برخورد با این مسابقات که برگزار و سپس ما را از مقابله با آن زمانی که این وضعیت مطرح می شود.’�

این ورزشگاه استفاده می شود که بیشتر در یورو 2020 است ومبلی با هفت بازی از جمله نیمه نهایی و نهایی. هیچ بازی در انگلستان متاثر شده اند و در عین حال توسط ویروس.

‘œAt دقیقه هیچ کس در حال کار بر روی چیزی غیر از یورو پیش رفتن,” English فدراسیون فوتبال رئیس گرگ کلارک گفت. “من انتظار می رود آنها را به جلو بروید اما اگر حقایق تغییر سیاست های دولت می تواند تغییر و سپس ما را ببینید.’�

چهار بازی در سن پترزبورگ از جمله یک چهارم.

‘œWe اصلا حس وحشت هر,’� Sorokin گفت. “هیچ وجه.’�

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de