اوگاندا Bobi Wine, خواستار وحدت, راه اندازی ریاست جمهوری پیشنهاد

کامپالا اوگاندا اوگاندا — فعال Bobi Wine راه اندازی کرده است یک حزب سیاسی جدید پیش از انتخابات ریاست جمهوری که در آن او امیدوار است به صورت متحد مخالفت علیه این کشور-رهبر زمان.

این خواننده محبوب و نماینده مجلس که نام واقعی است Kyagulanyi Ssentamu به رهبری سیاسی گروه فشار شناخته شده به عنوان قدرت مردم که اسیر تصورات بسیاری از اوگاندا با آن تماس برای رئیس جمهور Yoweri Museveni بازنشستگی.

                                                                                                                                                                                                                       

شراب است تماس جدید خود را حزب وحدت ملی پلت فرم با یک چتر خود را به عنوان آرم. او در تماس بوده است برای متحد مخالفت در برابر Museveni یک متحد آمریکا در منطقه امنیت است که باعث شده است تا این کشور های شرق آفریقا پس از به دست گرفتن قدرت توسط نیروی در سال 1986. 75 سال Museveni به طور فزاینده ای متهم با تکیه بر نیروهای مسلح در قدرت باقی بماند.

شراب بوده است دستگیر یا بازداشت بسیاری از موارد از جمله بیش از یک خیانت اتهام که او را انکار می کند. با تظاهرات سیاسی در حال حاضر ممنوع ریاست جمهوری جزوات بازی موش و گربه با نیروهای امنیتی به دنبال شکستن ضد دولتی کرده است.

Museveni متهم شراب و دیگر مخالفان تشویق افراد جوان به شورش.

‘œWe همواره گفته است که ما غیر خشونت آمیز جنبش و ما هیچ برنامه ای برای ایجاد یک شاخه نظامی’� شراب در بیانیه ای گفت. ‘œWhat ما امروز انجام شده است به راه اندازی یک جناح سیاسی جنبش ما تا اطمینان حاصل شود که ماموریت ما به استفاده از انتخابات به عنوان یک استراتژی در مبارزه برای آزادی موفق است.’�

شراب موفق به کسب یک کرسی در مجمع ملی در سال 2017 به عنوان یک نامزد مستقل حمایت نمی توسط هر یک از حزب عمده. محبوبیت خود را رشد زمانی که او مخالف تفرقه تلاش برای طولانی Museveni حکومت.

                                                                                                                                                                                                                       

Museveni واجد شرایط به دنبال واژه دیگری در سال آینده پس از قانونگذاران قانون اساسی حذف محدودیت سنی در ریاست جمهوری.

این هفته وکلای مدافع برای Museveni جمع آوری شده خود را از نامزدی ریاست جمهوری مقالات سیگنالینگ او می خواهد برای اجرای دوباره. Museveni حزب اصرار او باقی می ماند محبوب ترین عضو.

اما مخالفان مانند شراب است که 38 می گویند فساد پر رونق است و متهم Museveni از قدرت شخصی خود را از طریق گرفتن شرکت در نظامی قدرتمند ترین نهاد در اوگاندا.

ارتش تبدیل شده است و حتی بیشتر با نفوذ در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به مردان در ارتش اجرا مستند اقدامات گاهی اوقات با وحشیانه نیروی.

با وجود انتقاد برخی که شراب آمادگی برای رهبری ملی او همچنان محبوب میان فقیر و ساکنان شهری و حامیان او اصرار او را به آزمون محبوبیت خود را در سراسر کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf Bobi Wine نمی تواند منجر اوگاندا اما او سیاستمدار رای دهندگان می خواهند به آنها منجر شود من نمی دانم چه کسی می تواند در این مورد انجام دهید. لغو دموکراسی است ؟ تغییر قانون اساسی ؟ پرش به دریاچه ویکتوریا?’� گفت: تحلیلگر Musaazi Namiti نویس نوشتن در محلی مانیتور روزانه, روزنامه,. ‘œNow زمان برای Bobi Wine برای تست محبوبیت خود را. او باید نامزد.’�

اگر شراب است به معتبر نمایندگی اصلی احزاب به عنوان تنها نامزد مخالفان او خواهد شد نیاز به اعتصاب یک معامله با Kizza Besigye چهار زمان ریاست جمهوری رقیب که هنوز نازل شده برنامه های خود را. Besigye و شراب را اعلام کرد آنچه که آنها به نام داد و در ماه ژوئن با وجود آن هنوز مشخص نیست اگر یک درگیری دیگر را اجرا کنند.

اوگاندا است شاهد انتقال مسالمت آمیز قدرت از زمان استقلال از بریتانیا در سال 1962.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de