انگلستان تظاهرکنندگان برگزاری چهارمین آخر هفته از ضد نژادپرستی تظاهرات

لندن — ضد نژاد پرستی تظاهر کنندگان در حال برگزاری یک چهارم آخر هفته از تظاهرات در سراسر انگلستان با وجود ممنوعیت اجتماعات بزرگ به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تظاهرات روز شنبه در شهرستانها از جمله لندن و منچستر و ادینبورگ و گلاسکو.

                                                                                                                                                                                                                       

صدها نفر برای مونتاژ اجتماعی فاصله گرفته بگو نه به نژادپرستی تجمع در گلاسکو جورج مربع که در آن اوایل این هفته اعضای راست حمله به یک پناهنده-حقوق مدنی ،

در ادینبورگ معترضان از جمله ‘œTrainspotting’� نویسنده Irvine Welsh به نام برای حذف یک مجسمه هنری Dundas از آن ستون در شهر سنت اندرو مربع است. اواخر قرن 18 سیاستمدار اسکاتلندی مسئول تاخیر در بریتانیا لغو تجارت برده توسط 15 سال تا 1807. در آن زمان بیش از نیم میلیون آفریقایی را به بردگی کشانده شد قاچاق در سراسر اقیانوس اطلس.

صدها نفر از هزاران نفر از مردم برگزار شد عمدتا مسالمت آمیز ضد نژادپرستی تظاهرات در سراسر بریتانیا پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در مارس 25, اصرار انگلیس برای مقابله با سابقه خود از امپریالیسم و نژادی و نابرابری.

پس از برخی از معترضان scuffled با پلیس و تخریب یک مجسمه از زمان جنگ نخست وزیر وینستون چرچیل در لندن و تظاهرکنندگان در بریستول سرنگون مجسمه تاجر برده ادوارد Colston ضد معترضان بسیج در هفته گذشته با اعلام هدف حفاظت از بناهای تاریخی.

صدها نفر از راست فعالان درگیر شدند ژوئن 13 با پلیس در نزدیکی مجسمه چرچیل در لندن بوده و سوار کردن برای محافظت از.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرده است که راه اندازی یک کمیسیون به نگاهی به آنچه بیشتر می تواند انجام شود برای از بین بردن نژادی و بی عدالتی اما مخالفان متهم می کنند که دولت محافظه کار از امید بستن برای صحبت به جای عمل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de