لندن — بریتانیا است و با توجه به قانون جدید برای سرکوب فعالیت های خصمانه دولت های پس از محکم هوش کمیته گزارش روسیه دخالت ملت در عرصه سیاست.

دولت در حال برنامه ریزی برای معرفی قوانین جدید به نیروهای امنیتی قدرت بیشتری است و با توجه به قانون جدید نیاز به افراد مشغول به کار در نمایندگی از کشورهای خارجی به طور رسمی به ثبت فعالیت های خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما به دنبال در قدرت اضافی به نگاهی به فعالیت های خصمانه آمریکا و که ممکن است شامل معرفی قوانین جدید” وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: آسمان, اخبار روز چهارشنبه.

Shapps گفت: این کشور با توجه به “چیزی مانند عامل خارجی ثبت نام قوانین وجود دارد که برای مثال در آمریکا و استرالیا است.”

گزارش از مجلس هوش و کمیته امنیت نقاشی محکم پرتره از روسیه دخالت در جامعه و پیشنهاد کرد که قانون به حال نگه داشته و با سرعت در ویندوز.

به این نتیجه رسیدند که روسیه می بیند بریتانیا به عنوان یکی از برترین هوش اهداف و افزود که مسکو را به تلاش برای نفوذ در انگلستان هستند ‘œnew عادی’� و پی در پی دولت استقبال کرده اند الیگارشی روسیه با آغوش باز.

روسها با ‘œvery لینک های نزدیک’� به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین ‘œwell یکپارچه به انگلستان کسب و کار اجتماعی و سیاسی و صحنه در Londongrad’ خاص’� این گزارش گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

Shapps رد یکی از یافته های کلیدی این گزارش – که مقامات برای بررسی اینکه آیا مسکو دخالت در سال 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم. نویسندگان این گزارش گفت: این یک اشتباه بود و باید آن را انجام داده و در حال حاضر ساخته شده است.

اما Shapps اصرار داشت که دولت تا به حال ‘œavoided’� تحقیقات.

‘œThe گزارش … پیدا نکردم هیچ شواهدی از دخالت در برای مثال در اتحادیه اروپا همه پرسی’� او به بی بی سی گفت. ‘œBut این است که ما سازمان های اطلاعاتی هستند و نه به دنبال دخالت.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de