انگلستان بوریس جانسون اولین رهبر جهان برای تایید مثبت Coronavirus آزمون

 

“زیبا و غمگین در همان زمان”: هواپیماهای بدون سرنشین ویدئو نشان می دهد به طرز مرموزی خالی پاریس

خیابان های پاریس در حال ترسناک خالی است. همه از فرانسه بوده و تحت سخت مستند از مارس 17, دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. روز جمعه در پاریس پلیس ارسال شده هواپیمای بدون سرنشین تصویری آنلاین است که کاملا قطاری جو: بزرگ راه و بلوارها از پایتخت فرانسه به طور کامل ترک.

هوایی ویدیو نشان می دهد نمادین نشانه های جدا شده — و نه یک انسان در دید و تقریبا بدون ترافیک. Arc de Triomphe معمولا در مرکز نمرات از اتومبیل jostling موقعیت غرفه در انفرادی و جلال است; Place de la Concorde است خالی از سکنه و فقط چند ده وسایل نقلیه قابل مشاهده هستند در 1.2 مایل از خیابان شانزه لیزه.

پلیس جیر آورده متعدد پاسخ, از جمله یکی در مقایسه با خیابان های خالی به پاریس تحت اشغال نازی ها در سال 1940. دیگران اظهار داشت: در این تصاویر با شکوه و خلاصه تا صحنه هست: “زیبا و غمگین در همان زمان.”

 

انگلستان بوریس جانسون است 1st رهبر جهان برای تایید مثبت coronavirus آزمون

نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان تبدیل شده است اولین رهبر جهان به تایید او را آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس بیماری است.

در یک توییت ارسال شده در صبح روز جمعه جانسون گفت: در بیانیه ای که او تا به حال فقط علائم خفیف است و او همچنان به رهبری بریتانیا COVID-19 دیدگاه در حالی که اتخاذ لازم انزوا اقدامات است.

جانسون گفت که او “یک دما و سرفه مداوم. و در مشاوره افسر ارشد پزشکی, من یک تست است که آمده است مثبت است. بنابراین من کار از خانه من خود جدا و آن را کاملا درست انجام دهد.”

“اما در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی مبارزه با کروناویروس” او گفت:.

 

شهردار نیویورک می گوید تسلا Elon Musk “اهدای صدها نفر از هواکش به شهر نیویورک و دولت”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: اوایل جمعه که تسلا رئیس Elon Musk بود “اهدای صدها نفر از هواکش به شهر نیویورک و دولتی از جمله بیمارستان های دولتی.”

در یک صدای جیر جیر د Blasio گفت: مشک ساخته شده بود این تعهد در یک تماس تلفنی جمعه شب که شهردار گفت که او “عمیقا سپاسگزار. ما باید هر یک از ما می تواند دست ما در این چند هفته آینده برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

نیویورک است که کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با بیش از 39,000 موارد و حداقل 457 مرگ و میر. بیمارستان ها در سخت-آمار شهر نیویورک در حال حاضر شده است با غرق بیماران را وادار به راه اندازی موقت چادر امکانات خارج برخی از بخش ها است.

رئیس جمهور تهمت, اما روز پنجشنبه گفت که او باور نمی کند که دولت نیاز 30,000 هواکش فرماندار اندرو کومو درخواست کرده است.

 

امن خرید مواد غذایی نکاتی برای یک coronavirus خسته ملت

تقریبا نیمی از آمریکایی ها تحت stay-at-home سفارشات به عنوان coronavirus موارد صعود با مقامات اصرار به بیرون رفتن تنها برای مواد غذایی و دیگر ملزومات است.

پس چگونه شما می توانید خود را نگه دارید مواد غذایی در سفرهای ایمن و کارآمد است ؟ کارولین Cannuscio مدیر تحقیقات در مرکز اقدامات بهداشت عمومی در دانشگاه پنسیلوانیا ارائه می دهد شش راهنمایی برای خرید مواد غذایی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

 

R. Kelly به نقل از coronavirus در به دنبال آزادی از زندان در انتظار محاکمه

R&B خواننده R. Kelly با اشاره به رمان coronavirus در درخواست یک قاضی فدرال روز شنبه به او را از یک زندان فدرال در شیکاگو به عنوان او در انتظار محاکمه در پورنوگرافی و سایر اتهامات در یک دادگاه تشکیل پرونده توسط وکلای او گفت: اندک اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش این بیماری در پشت میله های زندان قرار دادن کلی زندگی در خطر است.

ضد عفونی کننده و حتی صابون سخت به آمده شهری در مرکز تادیبی با بسیاری از آن 700 زندانیان برگزار شد در دو-مرد سلول های که از نوع اجتماعی به نام فاصله برای خنثی انتقال COVID-19 غیر ممکن است, تشکیل پرونده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در شیکاگو می گوید.

کلی و 53 چهره چند ده فقره از دولت فدرال و سوء رفتار جنسی اتهامات در ایلینوی, مینه سوتا و نیویورک از تجاوز جنسی به عنوان یک racketeering طرح با هدف تامین او با دختران. گرمی برنده جایزه خواننده را رد کرده است تا به حال سوء استفاده از هر کسی.

آسوشیتد پرس

 

ژاپنی PM لعنتی پس از, همسر, عکس, مهمانی, زیر شکوفه های گیلاس

در ارتفاع ژاپن فصل شکوفه های گیلاس به عنوان توکیو ساکنان خواسته شده تا خود را گرامی سالانه مراسم picnicking زیر درختان گیلاس یکی دیگر از سردرد برای نخست وزیر ژاپن شد-bloomin’. یک عکس در پست خبری هفت سایت نشان داد همسر Akie آبه حق با صدا غذا خوردن که در آن شهروندان خواهد بود — مهمانی با دوستان تحت شکوه باغ از شکوفه های صورتی.

در مجلس امروز نخست وزیر شده بود به شدت مورد سوال بیش از اقدامات خانم آبه که برای اضافه کردن توهین به جراحت شد و به عنوان لذت بردن از یک شب با یک مدل یک ستاره پاپ و دیگر افراد مشهور.

“این نیست تشکیل hanami در یک پارک عمومی, اما عکس جامعی در باغ رستوران” نخست وزیر گفت: استدلال فعالیت نمی کند دست انداختن بدون hanami قانون است.

“آیا شما واقعا احساس می کنید این رفتار مناسب” اپوزیسیون عضو retorted: “وقتی شهروندان خواسته شده است که به ورزش داری?”

در حالی که برخی از آنلاین دیدگاه همدردی با سرکار خانم آبه بسیاری از آن گفت: به نظر می رسد نه تنها تن-ناشنوا اما آن تضعیف دولت را تشویق به اجتناب از تهویه ضعیف ، “آیا آن را امن تر به حزب در خارج از منزل در یک پارک در یک فضای بسته مانند رستوران ؟” یکی گفت.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید صحبت با رئیس جمهور چین در مورد این بیماری همه گیر

رئیس جمهور تهمت توییتی اوایل جمعه که او صحبت می کرد با رئیس جمهور چین در مورد کوروناویروس.

آقای ترامپ نوشت: “فقط به پایان رسید بسیار خوب و گفتگو با رئیس جمهور یازدهم از چین است. مورد بحث در جزئیات بزرگ CoronaVirus است ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما است. چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!”

چینی تلویزیون دولتی گفت: یازدهم گفت: آقای ترامپ که پکن مایل به همکاری با همه طرف ها در متوقف کردن این بیماری را گسترش و از جمله ایالات متحده با توجه به رویترز اخبار سرویس.

آقای ترامپ انتقاد شده است برای اشاره به COVID-19 به عنوان “چینی ویروس” است که برخی را به عنوان نژادپرست. هنگامی که فشرده با خبرنگاران در استفاده از اصطلاح او را در مقابله با اشاره به این که چین است که در آن COVID-19 نشات گرفته است.

روابط میان این دو کشور شده است تیره و تار در ماه های اخیر بیش از مسائل متعدد از جمله بیماری همه گیر.

 

JetBlue به پرواز پزشکی داوطلبان به نیویورک به صورت رایگان

فرماندار نیویورک اندرو کومو تقدیر JetBlue در روز پنج شنبه برای اهدای پروازها به مقصد پزشکی داوطلبان رفتن به نیویورک برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. “بسیار سپاسگزار برای کمک به” کومو گفت: در یک صدای جیر جیر.

شرکت هواپیمایی گفت: CBS اخبار آن را “متعهد به جلسه سفر نیاز دارد که برخی از آنها مهم است.”

“جت بلو در حال حاضر با بسیاری از جامعه ما, غیر انتفاعی, همکاران و سازمان های دولتی برای کمک به متخصصان پزشکی و بسیار مورد نیاز منابع به مکان های که در آن آنها مورد نیاز بسیاری از” هواپیمایی گفت.

کومو گفت: بیش از 40 ، 000 پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی و سایر متخصصان پزشکی را امضا کرده اند به پیوستن به افزایش مراقبت های بهداشتی در نیروی برای کمک به مبارزه با شیوع بیماری است.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن سوالات نیویورک نیاز به 30000 هزار هواکش

تماس با فن های “بسیار گران قیمت” و مقایسه آنها را خرید و برای خرید یک ماشین رئیس جمهور تهمت به سوال نیویورک نیاز به بیش از هزاران دستگاه برای رسیدگی به افزایش coronavirus موارد است.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با گفت: Sean Hannity پنج شنبه شب.

“شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

“فکر می کنم این شما می دانید که شما رفتن به بیمارستان است که باید در یک بیمارستان و در حال حاضر همه از ناگهانی همه درخواست برای این تعداد زیادی” آقای ترامپ ادامه داد.

آقای ترامپ نیز ناودان فرمانداران میشیگان و واشنگتن ادعا آنها باید کار بیشتری برای کشورهای خود را. او تمسخر واشنگتن فرماندار جی Inslee شکست خورده ریاست جمهوری پیشنهاد و انتقاد فرماندار میشیگان گرچن Whitmer برای “[نشسته] وجود دارد و [سرزنش] دولت فدرال است.”

 

دکتر Fauci تماس مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی برای بازگشایی این کشور با عید پاک یک “aspirational طرح”

این کشور بالا بیماری های عفونی پزشک در پنج شنبه شب به نام رئیس جمهور تهمت تمایل به بازگشایی این کشور برای کسب و کار با عید پاک “aspirational.”

“من فکر می کنم آنچه که رئیس جمهور در تلاش بود به انجام او بود از ساختن یک aspirational طرح را به مردم امید. اما او گوش دادن به ما هنگامی که ما می گویند ما باید به ارزیابی مجدد در زمان واقعی و هر گونه تصمیم گیری ما را به بر اساس اطلاعات” Fauci گفت: در سی ان ان.

او اشاره کرد که با موارد افزایش در مناطق مانند شهر نیویورک و نیواورلئان, بلند کردن اجسام ملی محدودیت در کسب و کار نیست لزوما بهترین طرح برای مبارزه با COVID-19 حداقل نه در همه جا.

پس از صدور زودتر احتیاط این هفته که آقای تهمت پیشنهاد عید پاک و جدول زمانی خواهد بود خو توسط اطلاعات پزشکی و گسترش ویروس Fauci گفته فاکس نیوز که رئیس جمهور بود باقی مانده “انعطاف پذیر” و گوش دادن به کروناویروس نیروی کار.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در یک جلسه این هفته گفت: در حالی که او می خواهم برای دیدن زندگی به حالت عادی بازگشت, عید پاک “ما فقط آن را انجام دهد اگر آن را خوب است.” او گفت: دولت بود و “بسیار” با کارشناسان پزشکی و به دنبال “هر آنچه که آنها را انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im