انگلستان جانسون ویروس مثبت به شیوع بیماری های جدید به نظر می رسد در ما

نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین رهبر یک کشور مهم برای تست مثبت برای coronavirus در حالی که نگران کننده شیوع بیماری های جدید به نظر می رسد در ایالات متحده مرگ و میر رسید در ایتالیا و اسپانیا و جهان احتیاط trudged از طریق این بیماری همه گیر است که بیمار بیش از یک و نیم میلیون نفر است.

به عنوان جمعیت های مختلف در تلاش برای درمان, رسانه های ایرانی گزارش شده نزدیک به 300 نفر کشته شده اند و بیش از 1000 بیمار با خوردن متانول به عنوان یک ادعا حفاظت در برابر این بیماری است.

                                                                                                                                                                                                                       

بیش از 595,000 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر جهان و حدود 27,000 فوت کرده اند. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان در گزارش عفونت پنج کشور بیش از آن حدود 1,700 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

جانسون اعلام کرد او آزمایش مثبت برای این ویروس بود اما در ادامه کار از خود شده است. یکی دیگر مصدوم شد در یک کنفرانس به بررسی اجرای هسته ای منع گسترش پیمان به طور نامحدود به تعویق افتاد.

این پیمان در نظر گرفته شده است سنگ بنای تلاش های جهانی برای جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و 191 احزاب برگزاری یک کنفرانس بزرگ هر پنج سال به بحث در مورد چگونه آن کار است. جلسه برنامه ریزی شده برای شروع در آوریل 27 دلاری در نیویورک است.

این مرگ و میر در ایران آمده میان دیرینه ممنوعیت نوشیدن الکل در جمهوری اسلامی است که باعث مصرف کنندگان به تکیه بر bootleggers که محصولات نیست همیشه امن است.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان تلفات همچنان به صعود در فرانسه کارگران بهداشت و درمان وجود دارد و با دریافت یک نشان از قدردانی – از برج ایفل. ‘œMerci,’� فرانسه ‘با تشکر از شما’� و ‘œStay در خانه’� در زبان انگلیسی که مزین در چراغ در شب در جهان معروف برجسته.

در یک احتمالا امیدوار علامت سازمان غذا و دارو پاک جدید سریع تست از Abbott Laboratories که این شرکت می گوید می تواند تشخیص coronavirus در مورد 5 دقیقه. پزشکی دستگاه ساز ابوت اعلام کرد اورژانس ترخیص کالا از آن ماشین های اداری مبتنی بر آزمون جمعه شب گفت: آزمون ارائه یک نتیجه منفی در 13 دقیقه زمانی که ویروس شناسایی نیست.

در حالی که نیویورک باقی مانده بدترین آمار شهر در ایالات متحده آمریکا آمریکایی ها آماده برای بدتر شدن شرایط در جای دیگر با نگران کننده عفونت شماره گزارش در New Orleans شیکاگو و دیترویت.

‘œWe نیست از طریق این. ما حتی در نیمه راه از طریق این,’� گفت: یوسف کانتر از لوئیزیانا وزارت بهداشت است که ثبت بیش از 2,700 موارد بیش از پنج برابر آنچه آن را به حال یک هفته پیش. ایالات متحده این کشور را به پیش افتادن از 100,000 عفونت در روز جمعه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

                                                                                                                                                                                                                       

نیواورلئان’ آلاینده ارنست N. Morial, مرکز همایش در امتداد رودخانه می سی سی پی بود که تبدیل به یک بیمارستان به عنوان مقامات آماده برای هزاران نفر بیماران بیشتر از آنها می تواند جای.

فاجعه اقتصادی در حال حاضر در این شهرستان وارد شده که در آن بسیاری از در حال حاضر در فقر زندگی می کنند و صنعت گردشگری است screeched را متوقف کند.

‘œI هرگز بیکار. اما در حال حاضر همه از ناگهانی: Wop!’� گفت: جان مور نوازنده بهترین و شناخته شده به عنوان شماس جان که هیچ کنسرتهایی برای انجام با بسیاری از شهر تعطیل. ‘œIt است و نه فقط من. از آن همه است.’�

در نیویورک که در آن وجود دارد بیش از 44,000 موارد ایالت تعداد افراد بستری شده با COVID-19 گذشت 6,000 روز جمعه دو برابر آنچه آن شده بود سه روز پیش از آن.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو به نام برای 4,000 تر موقت تخت در سراسر شهر نیویورک که در آن Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در حال حاضر تبدیل شده به یک بیمارستان است.

مبارزه برای شکست دادن ویروس را ‘œweeks و هفته و هفته,’� کومو گفت: اعضای گارد ملی کار در Javits Center.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در روز جمعه, سفارش جنرال موتورز برای شروع ساخت و تولید هواکش. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا رد کومو را درخواست برای ده ها هزار نفر بیشتر از ماشین آلات و فرماندار تماس برای اجرای جنگ کره-دوران تولید قانون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2.2 تریلیون دلار بسته محرک پس از خانه مورد تایید جارو اندازه گیری با رای دادن صدا. قانونگذاران در هر دو طرف صف در پشت قانون به ارسال چک به میلیون ها نفر از آمریکایی ها افزایش مزایای بیکاری کمک به کسب و کار و بازی شیر یا خط یک زندگی حافظ به ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

بیش از 595,000 مردم باید قرارداد این ویروس در سراسر جهان و حدود 27,000 فوت کرده اند. در حالی که ایالات متحده در حال حاضر آگهی جهان در گزارش عفونت پنج کشور بیش از آن حدود 1,700 مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد آمریکایی ها باقی مانده است ‘œin شتاب فاز’� از این بیماری همه گیر است و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر بودند.

“وجود دارد هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

در اروپا و ایتالیا و ثبت آن تنها بزرگترین 24 ساعته در افزایش مرگ و میر با 969 بیشتر قربانیان را به آن تعداد کل مرگ و میر به 9,134. این کشور در حال حاضر بیش از 86,000 موارد فراتر چین به رکورد گریم تمایز دوم-اکثر عفونت ها در جهان پس از آمریکا

رئیس جمهور ایتالیا سرجیو Mattarella آن را به نام ‘œa غمگین صفحه در تاریخ ما است.’�

ایتالیایی اپیدیولوژی هشدار می دهند که این کشور تعداد موارد است که به احتمال زیاد بسیار بیشتر از گزارش – شاید پنج بار – اگر چه دو هفته به یک مستند در سراسر کشور روزانه افزایش به نظر می رسد کاهش حداقل در شمال ایتالیا.

اسپانیا با جهان چهارم-بزرگترین تعداد موارد گزارش شده دیگری 7,800 عفونت در مجموع بیش از 64,000. کشور گفت: سلامت کارگران حدود 15 درصد از آن موارد است.

مرگ و میر در کشور اسپانیا صعود گذشته 4,900 – جهانی-بالاترین مجموع پس از ایتالیا.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

دانشگاه جانز هاپکینز گزارش بیش از 130,000 مردم را بهبود حدود نیمی از در چین است.

سهام skidded در اروپا و در وال استریت که در آن عمده شاخص های تعطیل حدود 3 درصد از دست دادن برخی از دستاوردهای این بازار تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا بیش از گذشته سه روز.

رئیس صندوق بین المللی پول گفت: روشن بود که اقتصاد جهانی در حال حاضر وارد یک رکود اقتصادی است که می تواند به عنوان بد و یا بدتر از سال 2009 و رکود.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا و افزایش گزارش شده از برلین. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im