داوری ریک نی که مشغول به کار 1991 سریال های روز دنیا می میرد و در 70

نیویورک — ریک نی که حرفه ای به عنوان یک لیگ بزرگ داوری میرسد از سه دهه و شامل دو همه ستاره بازی و یک سری جهانی شده است. او 70.

نی درگذشت پنج شنبه شب.

                                                                                                                                                                                                                       

متولد در دیترویت نی اول کار یک تعداد انگشت شماری از لیگ آمریکا بازی در سال 1979 قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به یک full-time ” در لیگ های بزرگ و چهار سال بعد. او کلاسیک هفت بازی World Series بین مینه سوتا و آتلانتا در سال 1991 و همچنین دریافت تمام ستاره تکالیف در سال 1986 و 1998.

نی به نظر می رسد به عنوان بشقاب داوری در سال 1999 در فیلم “œFor عشق بازی’� که ستاره دار کوین کاستنر.

‘œI کار من برای اولین بار بازی در لیگ های بزرگ با او و او به من در زمان برای ناهار روز بعد. ما حتی بحث در مورد umpiring او صحبت در مورد یک شوهر و پدر در حالی که انجام این کار” جانباز خدمه رئیس تد بارت که پسر نیز یک حرفه ای داوری, پیامک به آسوشیتد پرس.

‘œI نیز کار می کرد سال های بسیاری با ریک به عنوان خدمه ارشد. او یک داوری شد و او یک رهبر مردان” بارت گفت. “ریک مرتب بسیاری از ما به خدمه ستاد. او در زمان علاقه در خانواده های ما و دعوت ما را به خانواده خود را. همسرش سیندی شد, اعتماد, اعتماد به ما از همسران. ریک بیشتر از فقط یک خدمه رئیس او یک مربی و دوست.’�

نی بازنشسته از لیگ های بزرگ پس از فصل 2009. او می خواهم تا به حال سکته مغزی در سال های 2008 و 2009 با توجه به اوکلند مطبوعات اما او قادر به بازگشت به میدان و داوری نهایی بزرگ بازی های لیگ حرفه ای خود را. او بعد از کار در کمیسیون را به عنوان ناظر داوری.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI بود افتخار به داوری در لیگ های عمده ای’� نی به این روزنامه گفت. ‘œI در زمان غرور و افتخار در حال به عنوان یکی از 68 بهترین در جهان در آنچه که من انجام دادم همه چیز من بود.’�

نی بود بشقاب داوری در سال 1992 زمانی که جورج برت کردم 3,000 هفتم آمار به عنوان کانزاس, شهرستان بسته فرشتگان است. برنده پارچ که روز دیرین لیگ بزرگ right-hander ریک نی – همین نام به عنوان ump.

در حالی که او مشغول به کار در سراسر کشور نی داوری هرگز منحرف به دور از زادگاه خود ریشه.

‘œRick افتخار دیترویت پسر یک افسر پلیس دیترویت. من عاشق داستان های خود را در حال رشد در شهر موتوری,’� بارت گفت:. ‘œAnd البته او عاشق آواز خواندن همراه به Motown موسیقی!’�

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de