سازمان ملل متحد — تماس خود را ‘œa افتخار فمینیستی,’� U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ دو جنگ جهاني در مردان که سوء استفاده از قدرت و اعلام کرد قبل از روز یکشنبه مراسم روز بین المللی زنان که مبارزه برای برابری جنسیتی است ‘œthe بزرگترین حقوق بشر چالش مواجه هستیم.’�

بیست و پنج سال پس از 189 کشور به تصویب رسید 150 صفحه نقشه راه برای دستیابی به برابری برای زنان گزارش جدید توسط زنان سازمان ملل می گوید: واقعیت این است که میلیون ها نفر از زنان هنوز چهره فقر و تبعیض و خشونت است. این یادداشت بیش از 70 درصد از قانونگذاران و نمایندگان مجلس و مدیران مردان و حدود 500000 زنان و دختران بیش از سن 15 سالگی بی سواد هستند.

                                                                                                                                                                                                                       

U. N. توسعه برنامه جدید جنسيت هنجارهای اجتماعی شاخص نیز تا به حال برخی از اخبار بد برای زنان است. آن را یافت که نزدیک به 90 درصد از زنان و مردان نگه نوعی از تعصب علیه زنان است.

با توجه به شاخص حدود نیمی از جهان مردان و زنان این مردان را بهتر رهبران سیاسی و بیش از 40 ٪ فکر می کنم مردان را بهتر مدیران کسب و کار و بیشتر حقوق برای یک کار. بیشتر 28 درصد آن را احساس توجیه است برای یک مرد به ضرب و شتم همسر خود.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: U. N. را روز بین المللی زنان رعایت جمعه که œgender نابرابری است که قریب به اتفاق قربانیان بی عدالتی از روز ما است.’�

‘œDeep ریشه مردسالاری و زن ستیزی را به ایجاد یک خمیازه کشیدن جنسیتی فاصله قدرت در اقتصاد ما سیاسی ما سیستم های ما شرکت های بزرگ جوامع ما و فرهنگ ما’� او گفت:. ‘œWomen هنوز هم بسیار غالبا محروم صدا; نظرات خود را نادیده گرفته و تجربه خود را با تخفیف.’�

دبیر کل ذکر نمونه هایی در ماه های اخیر از جمله بالا مشخصات صلح موافقت نامه هایی که امضا با زنان در جدول و اورژانس مراقبت های بهداشتی جلسات جدید کروناویروس برگزار شد با چند و یا هیچ زنان شرکت کننده.

                                                                                                                                                                                                                       

روز بین المللی زنان در حال وقوع است یک روز قبل از U. N. کمیسیون وضعیت زنان دارای شدت کوچک شده و یک روز پس از هیئت در نیویورک می تواند اتخاذ یک پیش نویس بیانیه سیاسی بزرگداشت سالگرد 25 از سال 1995 U. N. کنفرانس در پکن که به تصویب رسید گسترده برنامه ریزی برای دستیابی به برابری جنسیتی است.

این کمیسیون تا به حال شده است در انتظار تا 12,000 مردم از آن 193 عضو سازمان ملل در نشست سالانه. اما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن این رویداد مهم تا تاریخ بعد به دلیل گسترش COVID-19 ویروس.

در پکن خواستار اقدام جسورانه در 12 حوزه برای زنان و دختران از جمله مبارزه با فقر و خشونت حصول اطمینان از تمام دختران آموزش و پرورش و داشتن زنان در سطوح بالای کسب و کار و دولت و همچنین در جدول در مذاکرات صلح.

همچنین گفت: برای اولین بار در یک U. N. سند که زنان حقوق بشر شامل حق کنترل و تصمیم گیری ‘œon مسائل مربوط به تمایلات جنسی خود را از جمله سلامت جنسی و باروری رایگان از تبعیض اعمال زور و خشونت است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

پیش نویس اعلامیه انتظار می رود به تصویب رسید دوشنبه مجددا در پکن برای اقدام و مراتب نگرانی ‘œthat به طور کلی پیشرفت سریع نبوده است و یا به اندازه کافی عمیق.” آن را وعده به ‘œconcrete اقدام به اطمینان کامل و موثر و شتاب اجرای’� از نقشه راه.

اولاف Skoog, اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد در سازمان ملل گفت: اتحادیه اروپا نبود با پیش نویس اولیه اما ‘œwe بازی بیس بال, من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند” برای تولید “دقیق ترین و عمل گرا بیانیه سیاسی تا کنون به تصویب رسید” توسط کمیسیون.

او گفت: وجود دارد که پیشرفت در برخی از مناطق و اعلام اجتناب ‘œbacktracking در برخی از مسائل وجود دارد که در آن بود عقب براند.’�

در میان کسانی که مسائل بود و تعریف از خانواده با سنت اصرار بر روی یک مادر و پدر و فرزندان و مترقی کشور که مایل به شامل همجنسگرایان خانواده ها و همچنین, او گفت:. یکی دیگر چگونه به ذکر بهداشت جنسی و باروری و حقوق زنان است.

در پایان Skoog گفت: مستقیم منابع به هر دو مسائل بودند کاهش یافته است در اعلان. اما پس از این اعلامیه تأکید پکن آنچه که سند می گوید: در مورد خانواده و حقوق زنان و سلامت خواهد ماند.

Francoise گیررد رئیس جمهور از بین المللی سلامت زنان ائتلاف گفت: این مهم است که دولت پیمان به طور کامل به پکن و نام آن را دلگرم کننده است که آنها کردند. او گفت: دولت نیز recommitted برای دستیابی به U. N. اهداف برای سال 2030 است که عبارتند از: جنسی و حقوق باروری برای زنان ‘œso ما احساس می کنیم که این یک علامت مثبت است.’�

آنچه واقعا می تواند تغییر مسیر برای رسیدن به برابری جنسیتی گیررد گفت: اطمینان است که دختران جوان را می کنترل بدن خود را و هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن.

‘œControlling بدن خود را, رابطه جنسی و تولید مثل و عاری از خشونت – مهم است به هر چیز دیگری,’� او به آسوشیتد پرس. ‘œIt مهم آموزش و پرورش به اشتغال به مشارکت سیاسی به نشستن بر روی تخته از شرکت. تمام این چیزها اتفاق نمی افتد مگر اینکه شما در کنترل بدن خود را.’�

در روز جمعه اشاره به این حادثه تلخ خواست زنان جوان به نگه دارید تا با فعالیت و ‘œplease نگه داشتن جهان به حساب.’�

‘œTwenty-پنج سال پس از کنفرانس پکن پیشرفت در حقوق زنان متوقف شده و حتی معکوس,’� او گفت:. ‘œWe باید فشار برابر با فشار به عقب. … است مهم تر از همیشه برای مردان به ایستادگی برای حقوق زنان و برابری جنسیتی است.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de