سازمان ملل متحد — U. N. فرستاده سودان جنوبی روز چهارشنبه گفت که این کشور دولت ائتلافی جدید چهره ‘œa دلهره آور مجموعه ای از چالش ها’� است که آزمون آن وحدت پس از شش سال از جنگ داخلی.

دیوید شیرر گفت: شورای امنیت سازمان ملل فوری ترین اولویت برای سابق متخاصم رهبران و احزاب برای تشکیل یک دولت انتقالی به این ترتیب این کشور می توانید شروع به پیشروی به سوی صلح است.

                                                                                                                                                                                                                       

شیرر تصویری جلسه از سودان جنوبی به جوبا پایتخت به دنبال Feb. 22 تشکیل یک دولت ائتلافی به رهبری مقامهای امنیتی روسیه با رهبر مخالفان Riek Machar به عنوان معاون خود را. ترتیب تا به حال دو بار سقوط در جنگ در سودان جنوبی را به جنگ داخلی در سوریه که به کشته شدن نزدیک به 400 ، 000 نفر و میلیون ها نفر آواره.

U. N. ایران با استقبال از تشکیل دولت وحدت ملی گفت که در حالی که شجاعت این است که اغلب صحبت در جنگ ‘œpeace همچنین نیاز به شجاعت.’�

‘œThe شک به ما می گوید ما شده اند در اینجا قبل از,’� شیرر گفت:. ‘œBut این نیز مهم است به اذعان این تغییر شرایط است.’�

او گفت: آن را “œfair’� که جامعه بین المللی به احتمال زیاد خم در کنار احتیاط, ‘œwary از تکرار اشتباهات گذشته.’� اما او هشدار داد کشورهای جهان در برابر کاملا به پله و انتظار برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد قبل از تعهد به دولت جدید است.

‘œOur اقدامات می تواند فشار سودان جنوبی بیشتر به سمت صلح پایدار,’� شیرر گفت:. ‘œOur انفعال می تواند کمک به آن را محکوم به شکست است.’�

بالا وجود دارد امیدوار است که سودان جنوبی را صلح و ثبات پس از به دست آوردن استقلال خود را از کشور همسایه سودان در سال 2011. اما آن را فرو برد و به خشونت های قومی در دسامبر 2013 زمانی که نیروهای وفادار به روسیه یک Dinka شروع به مبارزه با کسانی که وفادار به Machar او معاون سابق رئیس جمهور که متعلق به Nuer مردم است.

                                                                                                                                                                                                                       

زیر ماه گذشته توافق بر سر حکومت وحدت شیرر گفت: فوری ترین چالش این است که به حرکت انتقالی امنیتی.

اما او گفت: دولت همچنین باید پایان مصونیت از مجازات و فساد حرکت به سوی اعتماد به نفس و اطمینان حاصل شود که همه سودان جنوبی بخشی از فرایند دموکراتیک است.

شیرر گفت: دولت جدید نیز چهره ‘œa متزلزل بشردوستانه وضعیت در بسیاری از ایالت ها,’� ذکر است که پیش بینی بهبود در برداشت از یک سال پیش بود نقض گسترده سیل.

سیل نه تنها نابود کردن محصولات کشاورزی و کشته شدن دام اما آنها آب آلوده لوازم بدتر شدن شرایط بهداشتی به خصوص برای کودکان و کمک به خشونت بین دامداران, شیرر گفت.

‘œIt تصادفی نیست که شدید ترین مواد غذایی ناامنی شرایط اما همچنین سنگین ترین جنگ ها در ایالت جونقلی که در آن دام زیان تضعیف این جوامع بافت اجتماعی است که در اطراف محور گاو,’� او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

با اینحال شیرر تاکید کرد که حکومت وحدت سیگنال های جدید فاز با توافقنامه صلح خدمت به عنوان یک نقشه راه برای سه سال آینده.

ایالات متحده ماموریت مشاور ارشد مایکل Barkin گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار است ‘œthat مردم در جنوب سودان در حال حاضر می توانید ببینید با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و پیشرفت است.’�

Barkin گفت: این ‘œa حساس زمان برای اجرای ترتیبات امنیتی,’� با اشاره به نزدیکی دولت و نیروهای مخالف در خود اردوگاه و آموزش است که باعث ایجاد ‘œa خطر جنگ است.’�

سودان جنوبی سازمان ملل سفیر Akuei واجد Malwal به دادگاه تجدید نظر به جامعه بین المللی برای حمایت از ‘œin سفارش برای این توافق صلح برای نگهداری در دراز مدت است.’�

او گفت: با آمدن دولت وحدت ملی نیاز دارد ویژگی های ماده و تخصص های تخصصی ‘œto قابل زندگی ایجاد اردوگاه سایت� برای نیروهای امنیتی و برای بازگشت مردم آواره در داخل سودان جنوبی و پناهندگانی که فرار به کشورهای همسایه.

او به دادگاه تجدید نظر برای مطلب حمایت بین المللی ‘œfor خاطر صلح و وحدت در سودان جنوبی.’�

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im