‘نامعقول’: Orange County دا راهنما تماس با فرماندار Newsom به دخالت در آزادی مجرم جنسی


سانتا آنا (CBSLA) — اورنج کانتی دادستان منطقه تاد اسپیتزر و شهرستان هیئت ناظران معاون میشل جراحی می خواهید رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به دخالت در انتشار یک مرد آنها می گویند یک درنده جنسی.

(اعتبار: OC دادستان منطقه)

کری جی اسمیت, 59, قرار است منتشر شود در اورنج کانتی این هفته است. او را به پاتون بیمارستان دولتی در سان برناردینو در سال 1999 پس از توصیف در نامه اعمال جنسی او می خواست به انجام در 7 سال زندگی می کردند که در کوستا مسا محله.

“من خیلی غم انگیز است و من خیلی عصبانی گفت:” لین Rinner پسر مادر. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از کودکان و نوجوانان که در معرض خطر هستند. این مرد…این نه ” اگر ” او در حال رفتن به توهین. او را توهین دوباره.”

با توجه به دفتر دادستان منطقه اسمیت برگزار شده است توسط دولت از سال 1999 و پس از او مصمم به ارائه یک “نشان داد خطر تحمیل قابل توجهی آسیب فیزیکی” به کودکان است. اسمیت بازداشت شده است دوباره مورد ارزیابی قرار هر شش ماه و مقامات می گویند او بارها و بارها شهادت در آن جلسات در مورد fantasizing در مورد تجاوز و سپس قتل پسر جوان است. او همچنین ادعا کرد که به کشته شدن سه پسر تعرض 200 و ترجیح به نام آقای RTK, مخفف ایستاده برای “تجاوز به عنف و شکنجه و کشتن.”

“این درنده جنسی بارها تحت سوگند شهادت داد که او را دوباره اذیت کردن اگر او منتشر شده است و ما باید باور او” اسپیتزر در بیانیه ای گفت.

اسمیت مورد نیاز برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی پس از شفاعت گناه را به یک سال 1985 بزه جنسی جرم مربوط به یک کودک است. که ثبت نام مورد نیاز برداشته شد در سال 2005 و جراحی و اسپیتزر در حال تشویق فرماندار برای بازگرداندن آن است.

نگه دارید در برابر اسمیت اجازه داده شد به پایان رسید شنبه. اسمیت است که انتظار می رود به بازگشت به اورنج کانتی, جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند و هنوز هم روابط.

“این واقعیت که او در حال منتشر بازگشت به جامعه ما است نامعقول,,” جراحی در بیانیه ای گفت. “ما باید این تهدید برای جامعه ما بسیار جدی و اطمینان حاصل شود که هر کس در اورنج کانتی آگاه است از این فرد قبر تهدید به فرزندان ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net