واشنگتن — با وجود یک مجموعه از انتقاد از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه رئیس جدید آمریکا در رسانه های جهانی است که شخم های آینده با تغییرات در صدای آمریکا و دیگر بین المللی رسانههای که تشدید نگرانی ها در مورد آینده خود را به عنوان مستقل اخبار سازمان.

اگر چه آژانس جهانی در رسانه های اجرایی مایکل بسته مطمئن کنگره است که VOA و شبکه باقی خواهد ماند مستقل و متعهد او مشورت نمایندگان مجلس قابل توجهی بر تحولات هفته گذشته او در آغاز پرسنل تغییرات و شروع به نقد و بررسی ویزا برای کارمندان خارجی.

                                                                                                                                                                                                                       

برخی از ترس این حرکت آسیب موسسه اعتبار و توانایی خود را برای تحقق آن congressionally موظف ماموریت برای پخش بی طرفانه اخبار در سراسر جهان تبدیل این عملیات به یک دستگاه تبلیغاتی برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دیگران هر چند آنها را به عنوان مهم است و نیاز به اصلاحات.

بسته روز چهارشنبه اخراج سردبیر اجرایی Radio Free Asia, Bay Fang که او تا به حال تنزل مقام از رئیس جمهور پس از مدت کوتاهی با فرض این دفتر در ماه گذشته. یک روز زودتر بسته نصب کارولینای جنوبی سیاستمدار با کمی اگر هر تجربه مرتبط برای اجرای باز کردن فن آوری صندوق که با این نسخهها کار برای ارائه دسترسی به اینترنت امن برای مردم در سراسر جهان است.

علاوه بر این بسته راه اندازی یک مورد به مورد بررسی ویزا برای خارجی آژانس کارکنان بسیاری از آنها را بحرانی مهارت های زبان مورد نیاز برای برقراری ارتباط با خارجی جمعیت که اصلی مخاطبان برای AGM پخش. اگر چه نقد و بررسی کامل نشده است و بدون ویزا و اقدامات هنوز نظر گرفته شده است و برخی بر این باورند که بررسی خود را می فرستد سرد پیام به روزنامه نگاران.

به عنوان کسانی که حرکت بودند اتفاق می افتد, این سازمان در روز پنج شنبه علنا افتخار از بین بردن ایران و کره شمالی پرچم از یک صفحه نمایش در آن واشنگتن مقر باعث سوال در مورد اولویت های جدید خود را با رهبری در یک زمان پر سر و صدا در رویدادهای جهان در میان افزایش تنش ها بین آمریکا و چین و اختلافات بر سر نحوه رسیدگی به کروناویروس بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

“از امروز پرچم رژیم های خصمانه آمریکا و دیگر پرواز در سالن @USAGMgov به مالیات دهندگان تامین می شود خانه از ایالات متحده بین المللی پخش” آژانس روابط عمومی اداره توییتی. این پست شامل قبل و بعد از عکس از پرچم های نمایش و هشتگهای: “#امریکا” “#آزادی” و “#SpotTheDifference.”

بسته یک محافظه کار فیلمساز و از همکاران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سیاسی استیو Bannon است در دفاع از این حرکت به عنوان لازم را برای اصلاح این سازمان که منتقدان باید بلند گفت: احاطه بوروکراتیک و روزنامه نگاری مسائل. که انتقاد منفجر شد و در اوایل سال جاری زمانی که در کاخ سفید مورد حمله قرار فردا برای پوشش آن از COVID-19.

دموکرات ها که مشکوک بسته می خواهد برای ترویج تهمت و بیش گسترده تر آمریکا ارزش ها و منافع و برخی از جمهوری خواهان خواستار توضیحات برای او ناگهانی اخراج سران رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی و رادیو آزاد آسیا و خاورمیانه و شبکه های رادیو و تلویزیون و باز کردن فن آوری صندوق. (مدیر و معاون مدیر فردا استعفا داد و در روز بسته به دست گرفتن کنترل AGM.)

در جولای 1, هفت سناتور ایالات متحده آمریکا از جمله چهار جمهوریخواهان که رای خود را برای بحث نامزدی با ارسال نامه ای به بسته ابراز نگرانی در مورد اخراج و ممکن است سیاسی از AGM. “این اقدامات که بدون مشورت با کنگره اجازه دهید به تنهایی, اطلاع رسانی, بالا بردن سوالات جدی در مورد آینده USAGM تحت رهبری خود را” آنها نوشت.

                                                                                                                                                                                                                       

بسته نیست پاسخ به نامه ای از حزب جمهوری خواه سنسور. مارکو روبیو از فلوریدا لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی, سوزان کالینز از مین و جری موران کانزاس تا یک هفته بعد زمانی که او فرستاده مودبانه اما محکم پاسخ گفت که او فقط انجام آنچه او استخدام شده بود به انجام.

“رئیس جمهور با مردم آمریکا و سنا خواسته من را جسورانه و معنی دار تغییرات,” او نوشت: او در جولای 8 پاسخ یک کپی از آن به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “در طول فرآیند تایید و در هفته های پس از گرفتن سکان من روشن از تعهد من نسبت به رفع آن به طور گسترده ای شناخته شده مسائل مربوط به مدیریت است که به مدت طولانی تحت محاصره USAGM و به نوبه خود آن نهاد.”

‘در طول فرآیند تایید من متعهد به احترام و حفاظت از استقلال USAGM روزنامه نگاران و من ایستاده تعهد است,” او گفت:. “من هم مایل به تکرار من تعهد شرکت به تجلیل چارتر صدای آمریکا و به حمایت از ماموریت های دیگر USAGM شبکه و قهرمانانه ما روزنامه نگاران در سراسر جهان است. به عنوان یک سازمان از طریق دقیق و قابل اعتماد از گزارش ما را به دریافت حقیقت به کسانی که تشنه آن است.”

در عین حال بررسی ویزا شناخته شده به عنوان J-1 ویزای خارجی کارکنان و انتصاب 78 ساله سابق کارولینای جنوبی, وزیر امور خارجه, جیمز میلز برای اجرای باز کردن فن آوری صندوق مطرح کرده اند سوال در مورد آن تعهد است.

ویزا نقد و بررسی ویژه “خواهد بود به عنوان یک تهدید برای بسیاری از خبرنگاران گفت:” مت آرمسترانگ سابق جمهوری خواه منصوب به Broadcasting Board of Governors که AGM قبلیشان. “آقای بسته است پیدا کردن راه خود را برای نفوذ در صدای خروجی بدون مداخله مستقیم. عدم تمدید (ویزا) ممکن است در نتیجه سخت مجازات برای برخی از این خبرنگاران و خانواده های آنان از زندان و حتی مرگ است.”

در پاسخ به گزارش هایی که ویزا در حال حاضر بوده است و یا در مورد به لغو آژانس پاسخ داد که بررسی شد هنوز کامل نشده و این که “آن قدردانی ارزش حیاتی-مهارت های زبان ارائه شده توسط شهروندان آمریکایی و اتباع خارجی است.”

“برای بهبود سازمان مدیریت و محافظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی ضروری است به تعیین که استخدام مقامات و پرسنل شیوه نه سوء استفاده ، “چنین USAGM انجام شده است یک راه حل جامع مورد ارزیابی شخصی از خدمات پیمانکاران که در حال دارندگان روادید J-1.”

آن را به یک تاریخ پیش بینی شده برای تکمیل این بررسی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de