Under Armour در تلاش برای پایان دادن به شکستن رکورد $280M پوشاک مقابله با UCLA

لس آنجلس (CBSLA) — Under Armour اعلام کرد این آخر هفته که در آن گام برای پایان دادن به آن با همکاری دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

خبر می آید به عنوان کالج دو و میدانی در سراسر کشور تعطیل شده اند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

پوشاک ورزشی شرکت در بیانیه ای گفت که آنها در اعمال حق خود برای فسخ قرارداد به دلیل آنها پرداخت شده است برای بازاریابی مزایای آنها دریافت نکرده اند “برای مدت زمان طولانی است.”

Under Armour و UCLA در حال حاضر در یک رکورد تنظیم 15-در سال 280 میلیون دلار معامله است که آنها وارد شده در مارس 2016.

دانشگاه مدیر دو و میدانی دن Guerrero گفت: مدرسه بود هل دادن به عقب در تلاش برای پایان دادن به قرارداد.

“UCLA دو و میدانی یاد گرفتم این هفته که Under Armour است و تلاش برای خاتمه آن 15 سال پوشاک و کفش قرارداد با ما و Bruin جامعه است. ما در حال بررسی تمام گزینه های ما برای مقاومت در برابر Under Armour اقدامات” Guerrero گفت. “ما متعهد به ارائه به ما سخت در حال کار کارکنان و دانش آموزان ورزشکار با کفش, پوشاک و تجهیزات مورد نیاز برای آموزش و رقابت در بالاترین سطح به عنوان آنها — و وفادار ما Bruin طرفداران — سزاوار است.”

به عنوان بخشی از 15 سال قرارداد, Under Armour, طرح ها و لوازم ورزشی پوشاک برای همه دانشگاه UCLA 25 تیم های ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده جایگزین مدرسه قبلی مقابله با آدیداس.

Guerrero است که با UCLA از سال 2002 که قبلا اعلام بازنشستگی خود را که می رود به اثر ژوئیه 1. او که در جای سابق کالج بوستون مدیر ورزشی مارتین Jarmond.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *