غیر منتظره نشانه شما ممکن است coronavirus

  • بیماری همه گیر کوروناویروس: چگونه سفر بیمه شما را پوشش میدهد
  • استرالیا به احتمال زیاد به مرگ از coronavirus

از دست دادن حس بویایی می تواند یکی از اولین نشانه شما COVID-19, دانشگاه فلیندرز کارشناسان می گویند.

گوش گلو و بینی (ENT) جراح گفت: از دست دادن آن در یک گزارش در سه COVID-19 بيمار در کره جنوبی و در آلمان آن را یکی دو بيمار.

دانشگاه فلیندرز پروفسور سیمون کارنی گفت: این ویروس باعث تورم در معابر بینی و مخاط مربوط به بو و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک شاخص از این ویروس در علامت رایگان حامل COVID-19.

“این است که این” سکوت حامل که ممکن است کشف نشده باقی می ماند با زمان روش های غربالگری که ممکن است توضیح دهد که چرا این بیماری پیشرفت کرده است بنابراین به سرعت در بسیاری از کشورها در سراسر جهان,” او گفت:.

“یک گوش و حلق و استاد دانشگاه در لندن گزارش کرده است شاهد یک افزایش چشمگیر در بيماران مبتلا به anosmia خود را به عنوان تنها نشانه ای از COVID-19 عفونت,” او گفت:.

به عنوان استرالیا در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19-10 شناسایی و حامل این می تواند کمک به سرعت گسترش عفونت است.

Loss of smell has been identified as a possible symptom of COVID-19. Picture: Tony Gough
media_cameraاز دست دادن بویایی شناسایی شده است که ممکن است نشانه ای از COVID-19. عکس: تونی گاف

“در انگلستان گوش و حلق و جراحان در حال هل دادن به anosmia (از دست دادن بویایی) برجسته به عنوان مهم علامت است که ممکن است نشان دهنده یک بیمار ممکن است یک ناقل بدون علامت می گوید:” استاد کارنی فوری رئیس جمهور گذشته از استرالیا و نیوزیلند Rhinologic جامعه است.

“استرالیا در یک موقعیت برای استفاده از این یافته ها در خارج از کشور به تلاش و صاف منحنی’ در حالی که ما هنوز هم می تواند.”

پزشکان و COVID-19 تشخیص مراکز می تواند با استفاده از این ظریف, علامت ناگهانی و غیر قابل توضیح anosmia در معیارهای تست, او گفت:.

بیماران همچنین باید در نظر خود را فراخوانی GP با اوایل این علامت به عنوان یک پیش ماده برای درمان ممکن است, او گفت:.

عمده تلاش های بین المللی در راه است, برای کنترل گسترش ویروس و دانشمندان و شرکت های داروسازی شرکت عامل بر روی یک مقیاس بی سابقه ای به توسعه یک واکسن و پیدا کردن درمان برای ویروس.

کروناویروس جدید به انسان بنابراین ما هیچ ایمنی نسبت به آن است و آن را بسیار عفونی با افراد مسن و کسانی که با دیگر شرایط بهداشتی مزمن بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این بیماری است.

علائم شامل تب آنفولانزا مانند علائم مانند سرفه و گلودرد و خستگی آبریزش بینی و تنگی نفس.

هشت در 10 افرادی که از گرفتن این ویروس را تجربه مورد خفیف اما 15 درصد تبدیل خواهد شد به شدت بیمار و پنج درصد تبدیل خواهد شد بدحال و بین 1 درصد و 3.4 درصد از مردم را از آن مرد.

Richard Wilkins meets with Olivia Newton John and Paul Hogan. He now has coronavirus.
media_cameraریچارد ویلکینز در دیدار با اولیویا نیوتن جان و پل هوگان. او در حال حاضر coronavirus.

می توانید این ویروس در حال حاضر بدون علائم ؟

COVID-19 در حال حاضر می تواند بدون علائم در برخی از موارد به خصوص برای کودکان است. در سایر موارد علایم ممکن است آنقدر ناچیز است که مردم حتی نمی دانند که آنها آن را داشته باشد.

مجری تلویزیون ریچارد ویلکینز یکی از مهمترین موارد بالا مشخصات به گزارش بدون علامت coronavirus.

پروفسور پیتر سفید virologist در دانشگاه NSW می گوید کمتر از یک دهم از موارد از coronavirus را در حال حاضر و بدون علائم است.

“وجود خواهد داشت یک گروه از افرادی مانند ریچارد که احساس می کنند هیچ علائم و احساس خوب, اما آنها ممکن است کوچک علائم مانند سرفه خفیف و خواهد بود دفع ویروس در قطرات تنفسی اما شاید در سطوح پایین تر,” او گفت:.

خبر خوب این است که این بخش از جمعیت کمتر احتمال دارد به گسترش این بیماری است.

“بیشتر علامتی شما بالاتر خطر گسترش ویروس” پروفسور سفید گفت.

A woman wears surgical gloves and a face mask as she speaks on her smart phone in Chinatown in New York.
media_cameraیک زن می پوشد فولاد دستکش و ماسک صورت را به عنوان او صحبت می کند و در تلفن های هوشمند در محله چینی ها در نیویورک است.

آیا ماسک های صورت موثر است ؟

ماسک صورت می تواند موثر در حفاظت از شما در برابر گسترش COVID-19 در موارد خاص.

در حالی که رسمی مشاوره از دولت این است که در صورت ماسک لازم نیست پروفسور پیتر سفید virologist در دانشگاه NSW گفت: آنها می تواند مفید باشد اما بهداشت دست موثر است.

“آن را نمی خواهد انجام هر گونه آسیب [برای پوشیدن یک ماسک P2] اما شما بهتر است با استفاده از دست sanitiser و به طور منظم به شستن دست های خود را.”

پوشیدن درستی نصب P2 ماسک صورت در مناطق شلوغ می تواند کمک به محافظت از شما از استنشاق ذرات آلوده از افراد حامل ویروس.

آنها همچنین ممکن است کمک به جلوگیری از آلودگی از طریق متوقف کردن مردم از دست زدن به دهان و بینی, استاد, سفید گفت.

فولاد, ماسک, اما موثر در جلوگیری از گسترش ویروس ،

که بیشتر در معرض خطر است ؟

افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن هستند بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از کروناویروس در حالی که مردان بیشتر مستعد ابتلا از زنان است.

نرخ مرگ و بالاترین برای کسانی که سن بیش از 80 سال سن — 21.9 درصد از آنها فوت از COVID-19 در چین با توجه به مطالعه از بیش از 55000 موارد است.

افرادی که تا به حال هیچ شرایط بهداشتی مزمن به حال مرگ میزان 1.4 درصد اما کسانی که با بیماری های قلبی به حال مرگ میزان 13.2 درصد از کارشناسان سازمان جهانی بهداشت (WHO) یافت می شود.

People with chronic health problems are most at risk. Picture: Alex Grimm
media_cameraمردم با مشکلات بهداشتی مزمن هستند بیشتر در معرض خطر است. تصویر: Alex Grimm

بیماران با COVID-19 که به دیابت به حال مرگ و میر از 9.2 درصد کسانی که با فشار خون بالا بودند 8.4 درصد بیماری های مزمن تنفسی افراد مبتلا به ترتيب 8 درصد و بیماران مبتلا به سرطان 7.6 درصد است.

و مرد بودن نیز انجام شده بیشتر در معرض خطر مرگ با مرگ و میر در میان مردان با COVID-19 در 4.7 درصد در مقایسه با زنان در 2.8 درصد است.

هشتاد درصد از مردم با COVID-19 را یک بیماری خفیف و 15 درصد را یک بیماری جدی و پنج درصد تبدیل خواهد شد به طور جدی بیمار است.

برخی از بیماران را توسعه پنومونی و دیگران را تجربه سیستم ایمنی بدن overdrive از بین می برد که ارگان های اصلی.

چگونه می توانم جلوگیری از عفونت است ؟

Coronavirus است گسترش از طریق قطرات از یک فرد آلوده و بهترین راه برای محافظت از خودتان را به خودداری از دست زدن به افراد دیگر سطوح مانند دستگیره های درب و نرده آسانسور دکمه ها و به طور مرتب دستهای خود را با صابون و یا الکل بر اساس دست sanitiser.

سعی کنید به لمس صورت خود را با دست های خود را به دلیل آن می تواند انتقال ویروس خود را به بینی و دهان و چشم است.

شما از شش برابر بیشتر احتمال دارد به گرفتن coronavirus از کسی که در خود و خانواده بیش از جاهای دیگر است.

دانشگاه NSW و کربی موسسه امنیت زیستی متخصص استاد Raina مک اینتایر گفت: تحقیقات جدید نشان داد که این ویروس می تواند زنده ماندن به مدت سه ساعت در هوا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ 24 ساعت روی مقوا و چهار ساعت در مس.

هیچ هنوز تحقیقات انجام شده در مورد اینکه آیا آن را از طریق سیستم های تهویه مطبوع.

در حالی که دستکش می تواند به محافظت از دست خود را از ویروس, قطرات, قطرات باقی می ماند در سطح دستکش بنابراین نمی لمس صورت خود را در حالی که با پوشیدن آنها.

سنتی بیماری های عفونی پروتکل های تماس برای مردم به حفظ یک متر فاصله برای جلوگیری از عفونت اما پروفسور مک اینتایر گفت: “مطالعات جدید نشان داده اند که قطرات سفر می تواند تا شش متر”.

اگر شما بیماری داشته باشد به شما توصیه به عطسه به آرنج خود را برای جلوگیری از قطرات پخش كردن, پوشش دهان خود را با دستمال هنگام سرفه و منزوی کردن خود از دیگران و پوشیدن ماسک هنگامی که در اطراف افراد دیگر.

باید خود آنفولانزا شات بنابراین شما نمی توانید هر دو ویروس در یک بار به عنوان اتفاق افتاده است به بسیاری از در چین است.

آیا آزمون ؟

در این مرحله کارشناسان بهداشت و نمی خواهید هر فرد با sniffle تست شده برای coronavirus اما تنها کسانی که سفر خارج از کشور به تازگی شده است و یا در تماس با یک فرد آلوده با COVID-19.

اگر شما فکر می کنم شما نیاز به یک تست نمی جسمی حضور در خدمات سلامت از آنجا که شما ممکن است گسترش این ویروس بیشتر است.

به جای تماس خود را به عمل به طور کلی خود را از بیمارستان محلی یا coronavirus خط 1800 020 080 به دنبال مشاوره.

اگر شما باید خانه را ترک برای دیدن دکتر خود را می پوشند فولاد ماسک برای محافظت از دیگران است.

دولت ویکتوریا راه اندازی چهار تست کلینیک های متصل به بیمارستان و برخی از بیمارستان های دولتی و نه خصوصی آسیب شناسی شرکت های ارائه آزمون در NSW چهار وجود دارد و یکی خصوصی تست درمانگاه در جنوب استرالیا و کوئینزلند نیز نقل مکان کرد و به ایجاد تست درمانگاه.

دولت فدرال را کنار بگذارند پول برای 100 coronavirus تست درمانگاه در جامعه اما آنها نشده اند راه اندازی نشده است.

این آزمون شامل یک پزشک و یا پرستار گرفتن سواب از بزاق از دهان و بینی به آزمون برای ویروس.

است وجود دارد یک واکسن?

عمده وجود دارد مسابقه های جهانی به منظور توسعه یک واکسن ما شرکت مدرن درمان در حال حاضر واکسن نامزد و استخدام افراد برای اولین انسانی آزمایش های بالینی.

ملکه مری BioEnterprises مرکز نوآوری در لندن این هفته آگهی به مدت 24 داوطلب برای تزریق با مخوف coronavirus برای تست ممکن است واکسن در برابر COVID-19.

دانشگاه کوئینزلند در ماه گذشته اعلام کرد که در حال حاضر کشف یک واکسن نامزد شده است.

اما آن می تواند 12-18 ماه قبل از هر گونه واکسن کامل ایمنی و آزمایش اثر بخشی آن را نیز نشان می دهد اگر آن را در واقع کار می کند برای جلوگیری از عفونت کروناویروس.

پس از آن وجود دارد را باید در مقیاس بزرگ تولید واکسن با سلامت کارگران در خط مقدم به احتمال زیاد برای اولین بار به آن را دریافت.

It could be 12-18 months before a vaccine is available. Picture: David Mariuz
media_cameraآن می تواند 12-18 ماه قبل از واکسن در دسترس است. عکس: دیوید Mariuz

شرکت آلمانی CureVac در حال کار بر روی یک تلفن همراه تکنولوژی تولید است که می تواند تولید واکسن در محل شیوع.

آمریکا شرکت زیست فناوری Inovio دارو اعلام کرده است که آنها می توانید شروع به آزمایش های انسانی در یک واکسن در مارس و جانسون و جانسون در حال توسعه یک واکسن.

ما شرکت Regeneron داروسازی توسعه داده است یک درمان موثر برای ابولا امید به کروناویروس واکسن آماده برای تست انسان در ماه اوت.

فرانسوی, شرکت داروسازی سانوفی در حال توسعه یک واکسن مخلوط کردن COVID-19 با مواد ژنتیکی از ویروس بی ضرر برای ایجاد ترکیبی است که می تواند باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن بدون اینکه بيماران بیمار.

شرکت سانوفی اعلام کرده که انتظار دارد به یک واکسن به آزمایشگاه تست در ظرف شش ماه اما تصویب خواهد بود حداقل سه سال دور این شرکت اعلام کرد.

چه درمان ؟

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان برای coronavirus و اصلی ترین داروی مورد استفاده در بیماران در استرالیا شده است پاراستامول برای کاهش تب است.

شما ممکن است قادر به درمان برخی از علائم کروناویروس مانند تب و درد و درد و آبریزش بینی با بیش از مقابله با درمان های خانگی مانند پاراستامول ایبوپروفن اسپری بینی و یا سرفه و داروهای سرماخوردگی که ترکیب این درمان ها است.

بر اساس الکل دست sanitiser می تواند کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در خانواده خود است اما در تامین کوتاه مدت. صابون با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی.

بافت ها مفید هستند بنابراین شما می توانید سرفه به آنها و یا ضربه به بینی خود را و دور از بافت شامل عفونت است.

اگر شما coronavirus شما نیاز به خود منزوی در خانه برای 14 روز بنابراین اگر شما یک بیماری مزمن بیماری یا مصرف دارو برای شرایط دیگر آن را یک ایده خوب به دو هفته تغذیه دستی.

پزشکان و دولت فدرال هستند و اصرار مردم به ذخایر بزرگ تامین دارو به دلیل آن را به معنی دیگر افرادی که به آنها نیاز دارید ممکن است قادر به آنها دسترسی داشته باشید.

دولت امیدوار است را به شما معرفی جدید الکترونیکی تجویز سیستم در عرض هشت هفته که بدان معنی است که پزشک می تواند درمان شما در خانه خود را از طریق پزشکی از راه دور, ارسال, اسکریپت آنلاین رجیستری که در آن می توان آن را توسط خود را شیمیدان توزیع و تحویل داده است.

ما باید بدانید که نتایج اولین آزمایش بالینی امیدوار کننده ضد ویروسی برای درمان COVID-19 اواخر ماه آینده و پزشکی استرالیا تنظیم شده است و قول داد به سرعت پیگیری تصویب تجربی درمان اگر آن را با این نسخهها کار

طیف گسترده ای ضد ویروسی درمان Remdesivir توسعه یافته برای درمان ابولا با شاغل بودن در برابر coronavirus در دو مطالعات بالینی مربوط به 760 نفر در چین است.

در ماه ژانویه این داروی آزمایشی مورد استفاده قرار گرفت در 35 سال بود که اولین گزارش ما در مورد COVID-19 و او نشان داد که بهبود قابل توجهی.

The results of the first clinical trials should be available next month. Picture: Tony Gough
media_cameraنتایج اولین آزمایشات بالینی باید در دسترس خواهد بود در ماه آینده. عکس: تونی گاف

در ماه فوریه Remdesivir داشت به کار در برابر COVID-19 در لوله های آزمایش.

سازمان بهداشت جهانی یا که دستیار مدیر کل بروس Aylward گفت: “وجود دارد که تنها یکی از مواد مخدر در حال حاضر که ما فکر می کنیم ممکن است واقعی و کارآمدی و Remdesivir”.

پزشکان در ساحل طلا با استفاده از یک موجود و تایید شده HIV درمان Kaletra (لوپیناویر ترکیب شده با ریتوناویر) برای درمان برخی به شدت بیمار coronavirus بیماران.

سه چینی در بیماران تحت درمان با این دارو در ژانویه بهبود و گزارش وجود دارد که 20 دیگر COVID-19 نفر در چین در آزمایش منفی برای این ویروس پس از مصرف این درمان است.

مجله کره ای, علم پزشکی در ماه گذشته گزارش کرد که این ویروس تقریبا ناپدید شده در 54 سال, پیر مرد با COVID-19 بعد از او داده شد Kaletra.

چین نیز trialling کلروکين یک مالاریا مواد مخدر که کشته جدید کروناویروس در لوله های آزمایش.

برخی از COVID-19 بیماران درمان شده با پلاسمای خون گرفته شده از افرادی که از بهبود COVID-19 امیدواریم که آن را به آنها آنتی بادی ها به ویروس.

آیا ما به اندازه کافی تجهیزات ؟

بیش از 1.8 میلیون تخت بیمارستان و 650,000 تخت های مراقبت ويژه می تواند نیاز به درمان coronavirus بيماران جدی شیوع یک متخصص امنیت زیستی پیش بینی کرده است.

استرالیا تنها 2200 تخت ICU و ایالات متحده در حال کار بر روی دو برابر این تعداد توسط repurposing تخت دیگر. فوق العاده هواکش نیز منابع برای کمک به نگه داشتن به شدت بیمار بیماران زنده است.

استاد Raina مک اینتایر رئیس برنامه امنیت زیستی در دانشگاه UNSW را کربی موسسه گفت: بستر برآورد شد و بر اساس یک سناریو که در آن نیمی از جمعیت قراردادی ویروس. آن را بعید است که هر کس آن را دریافت خواهد کرد به طور همزمان.

مرخصی برای کارکنان پزشکی است که لغو پاره وقت بهداشت کارگران خواسته خواهد شد که برای افزایش ساعت و بازنشسته و کارگران می تواند به خواسته بازگشت به کار در صورتی که تعداد افراد مبتلا به این ویروس به طور چشمگیری گسترش می یابد.

Coronavirus precautions being taken at Royal Melbourne Hospital. Picture: Jason Edwards
media_cameraCoronavirus اقدامات احتیاطی گرفته شده در بیمارستان رویال ملبورن. تصویر: Jason ادواردز

دولت فدرال بودجه 100 مبتنی بر جامعه تب درمانگاه به آزمون COVID-19 بیماران و کاهش استرس در بیمارستان اما آن می تواند هفته قبل از اینکه آنها را به بالا و در حال اجرا است.

عمل جراحی انتخابی موارد در حال لغو شدن یا منتقل شده به بیمارستان های خصوصی به صورت رایگان در بیمارستان های دولتی به صورت بالقوه COVID-19 بيمار.

دولت فدرال را همه گیر طرح می گوید: در سطح بالایی شیوع ویروس دسترسی به تخت بیمارستان را باید جیره بندی.

میلیون ها نفر از ماسک و محافظ شخصی دنده مورد نیاز خواهد بود. دولت در حال حاضر دارای یک مخزن 19 میلیون ماسک و در انتظار تحویل 54 میلیون بیشتر است که باید کافی باشد.

وجود دارد یک ملی ذخایر ضروری آنتی بیوتیک ها و داروهای دیگر در دسترس است.

اخبار بیشتر

چرا تعطیلی مدارس ممکن است ویروس را متوقف کنید

’30 روز جوانه-رایگان’ مهد کودک به عنوان خاموش کردن مذاکرات ظهور

من باید هنوز هم برو در تعطیلات در یک بیماری همه گیر کوروناویروس?

‘موج دوم’ ترس به عنوان ویروس جرقه جدید واردات تاخیر

چگونه بسیاری از مردم خواهد شد تحت تاثیر قرار?

در ماه های آینده و سال ما تمام خواهد شد آلوده COVID-19 با توجه به دانشگاه کوئینزلند پروفسور یان مک کی.

این ویروس مانند دیگر coronaviruses است که باعث سرماخوردگی و “در برخی از نقطه در ماه های آینده و یا سال همه ما در حال رفتن به دریافت کنید چون ما تمام شده است آلوده به این ویروس بومی گفت:” اخبار پارسیان مقالات.

تخمین زده می شود که هر کسی که قرارداد COVID-19 آلوده بین دو 2.4 و افراد دیگر.

دانشگاه NSW و کربی موسسه امنیت زیستی متخصص استاد Raina مک اینتایر گفت: دو برابر شدن بار ویروس در حال حاضر تصور می شود شش روز به این معنی که اگر 120 نفر باید آن را امروز 240 مردم آن را هفته آینده.

NSW افسر ارشد پزشکی دکتر روحانی شعار, پیش بینی 1.5 میلیون نفر خواهد قرارداد این ویروس در موج اول در NSW به تنهایی.

Researches say we will all become affected by coronavirus.
media_cameraتحقیقات می گویند همه ما متاثر از تبدیل coronavirus.

پژوهشگران دانشگاه وسترن سیدنی دانشگاه برآورد شده در هفته گذشته است که تا پایان سال تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان خواهد پیشی بگیرد 4500 و تعداد موارد تایید شده برسد 150,000.

جهان در حال حاضر بیش از این رقم به دلیل بسیار بالا و مرگ و میر در میان افراد مسن است.

و این تعداد می تواند حتی بیشتر به عنوان افراد مبتلا به این ویروس در مکان هایی مانند ایران و آفریقا و حتی آمریکا آزمایش نشده و در میان نیست به داده های رسمی.

بسیاری از مردم از جمله کودکان را از جمله علائم خفیف از این ویروس در آنها ممکن است متوجه آنها آلوده شده اند.

دیگر ما می توانیم نگه داشتن آن را تحت کنترل استرس کمتر ما را در سیستم بهداشت و نزدیک ما هستند برای پیدا کردن یک درمان یا واکسن.

در اصل منتشر شده به عنوان غیر منتظره نشانه شما ممکن است coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>