اتحادیه می گوید بازیگران به کار بر روی همه گیر فیلم “مرغ نغمه سرا’

لس آنجلس-اتحادیه است که نشان دهنده بازیگران فیلم گفت: اعضای خود پنج شنبه به کار در آینده همه گیر و هیجان انگیز ‘œSongbird,’� گفت: فیلمسازان شده اند تا جلو در مورد اقدامات ایمنی و تا به حال امضا مناسب موافقت نامه برای فیلم است که در میان اولین تولید پس از coronavirus تعطیلی.

بازیگران به حال گزارش شده است تمرین از راه دور برای فیلم های تولید شده توسط Michael Bay و کارگردان Adam Mason.

                                                                                                                                                                                                                       

این فیلم قبل از تولید در لیست IMDbPro.com می گوید ستاره های آن عبارتند از: Demi Moore, Peter Stormare و کریگ رابینسون و به شرح, ‘œIn پس از همه گیر صورت جدی حتی بیشتر ویروس در ادامه به جهش.’�

اما صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران-آمریکایی فدراسیون رادیو و تلویزیون و بازیگران صادر فراموش-نمی-سفارش کار به اعضای آن گفت: شرکت تولید ‘œhas موفق به تکمیل امضا روند’� و کار بر روی فیلم می تواند در اقدام انضباطی.

‘œThe تولید شده اند شفاف خود را در مورد پروتکل های ایمنی و چیزی است که بدیهی است که ما بسیار جدی” یک SAG-AFTRA سخنگو در بیانیه ای گفت. “همچنین همانطور که اشاره شد در این کار نمی کنند منظور تولید هنوز امضا به ما توافق. ما هیچ نظر بیشتر.’�

کوچک فیلم جزء اولین تلاش برای از سرگیری تولید و پس از بسته شدن طولانی. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به فیلم و تلویزیون تولید چراغ سبز برای از سرگیری تیراندازی در دولت شروع ژوئن 12 تا زمانی که سخت coronavirus محدودیت بودند در محل.

پیام به دنبال نظر از شرکت های تولید فیلم و نمایندگان برای خلیج و ماسون نمی شد و بلافاصله بازگشت.

یکی از شرکت های نامرئی روایت, گفت, مهلت, ‘œWe به طور فعال در حال کار برای حل و فصل این مدارک موضوع را با انجمن صنفی.’�

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de