اتحادیه بگویید کالیفرنیا. فرماندار دیزنی لند آماده نیست به بازگشایی


آناهایم (CBSLA) – ائتلاف کارگری که نمایندگی از هزاران نفر از دیزنی لند کارگران گفت: کالیفرنیا فرماندار شنبه که پارک آماده است برای بازگشایی با خیال راحت.

Disney California Adventure, غرفه خالی در اولین روز از بسته شدن آن در آناهایم, کالیفرنیا., در 14 مارس سال 2020 است. (گتی ایماژ)

سرگرمی غول هفته گذشته اعلام کرد که دیزنی لند و دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی پارک را بازگشایی در تاریخ 17 ژوئیه در حالی که مرکز شهر دیزنی منطقه را بازگشایی یک هفته زودتر در تاریخ 9 ژوئیه.

اما در نامه سرگشاده ای به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پنج شنبه, ائتلاف از رفت و آمد مکرر اتحادیه های کارگری نوشت که “با وجود مذاکرات فشرده با شرکت ما هنوز متقاعد شده است که آن را بی خطر است برای بازگشایی پارک دیزنی سریع جدول زمانی.”

CRLU نشان دهنده 10 اتحادیه و حدود 17000 دیزنی لند کارکنان.

در این نامه اشاره می کند که در حالی که دیزنی به توافق متوسط چک برای تمام کارکنان به عنوان آنها می آیند برای کار وجود دارد “سوالات متعددی در مورد ایمنی که دیزنی هنوز جواب داد: از جمله هر گونه بحث جدی از ‘تست’ – است که سنگ بنای برنامه ای برای مناطق دیگر از صنعت سرگرمی re – opening.”

این CRLU همچنین مدعی است که دیزنی را رد کرده است چند ایمنی پیشنهادات از آن اتحادیه های کارگری.

“در این نقطه ما نمی دانیم که اگر رفت و آمد مکرر اداره می شود با خیال راحت” در این نامه می بندد.

بیش از 41,000 مردم را امضا کرده اند یک درخواست تماس به تاخیر بازگشایی.

وجود دارد اهمیت به دیزنی لند را بازگشایی تاریخ. دیزنی لند اولین باز در 17 ژوئیه سال 1955 که نشانه سالگرد 65 از یاد پارک.

دیزنی لند بسته شده پس مارس 13. دیزنی در فلوریدا است که میله میله به بازگشایی جولای 11.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net