هواپیمایی متحده به نیاز است که مسافران تصویب بهداشت فهرست

هواپیمایی متحده است که نیاز به مسافران آن برای تکمیل یک خود ارزیابی سلامت غربالگری قبل از پرواز یکی از دورترین رسیدن تلاش ها در میان حامل برای حفظ COVID-19 شیوع در بررسی سفر رزومه.

مشتریان باید به تایید آنها را تجربه نکرده coronavirus علائم تا دو هفته قبل از پرواز و تکمیل چک لیست بر اساس توصیه هایی از کلینیک کلیولند ایالات گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

Coronavirus همه گیر است wreaked ویران در صنعت هواپیمایی توسط decimating تقاضای سفر در اواسط ماه مارس با ترافیک از طریق ایالات متحده به فرودگاه در روز سه شنبه به پایین بیش از 85 درصد از سال قبل با توجه به دولت داده است. در حال حاضر به عنوان متحده و محل بازگشایی برای کسب و کار حمل و در حال توسعه روش های به اطمینان حاصل شود که پرواز بی خطر است.

ایالات مسافر تنها دریافت شبانه روزی می گذرد و پس از تصدیق کرد که آنها تا به حال مورد بررسی چک لیست. مسافران باید اثبات که آنها تا به حال تشخیص داده شده است با COVID-19 در گذشته 21 روز و یا تجربه علائم مانند سرفه یا درد عضلانی در دو هفته گذشته. مسافران باید از پوشیدن پوشش صورت در هیئت مدیره.

مشتریان است که می تواند برآورده نمی مورد نیاز را انتخاب کنید و در سفر خواهد بود قادر به برنامه ریزی مجدد پروازهای خود را به شیکاگو هواپیمایی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net