لس آنجلس (CBSLA) – United Airlines جمعه اعلام کرد آن آغاز خواهد شد تعلیق پروازهای بین L. A. فرودگاه بین المللی و فرودگاه ناریتا توکیو در اوایل ماه آینده با توجه به شیوع کروناویروس.

تعلیق آغاز خواهد شد 8 مارس و اجرا از طریق حداقل مارس 24 هواپیمایی اعلام کرد.

مسافران پوشیدن ماسک محافظ در شهر مکزیک فرودگاه بین المللی در فوریه. 28 سال 2020. (گتی ایماژ)

آن را نیز تعلیق پروازها به مقصد توکیو از هیوستون و شیکاگو است. اما پرواز بین نیویورک و توکیو به عنوان به خوبی به عنوان سان فرانسیسکو و اوزاکا تنها کاهش از روزانه به پنج روز در هفته است.

در اوایل این ماه در ایران به حالت تعلیق پروازهای بین ایالات متحده و چین و هنگ کنگ است.

در ماه ژانویه و Delta Air Lines خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد که تعلیق همه پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین است.

مرتبط با: مکزیک تایید آن برای اولین بار 2 Coronavirus موارد

یک پرواز برای کره ای هوا کار می کرد که چندین پرواز از شل شد مبتلا به کروناویروس در اوایل این هفته. 24-سال تشخیص داده شد در جنوب سئول.

وجود دارد 59 تایید موارد کروناویروس در آمریکا که از روز شنبه. از آن 33 در کالیفرنیا. از 33, 24 بودند از بازگشت پرواز با توجه به California Department of Public Health, معنی, آنها شهروندان آمریکایی که تا به حال قرارداد این بیماری در خارج از کشور بوده و پرواز را برای درمان و قرنطینه. بسیاری از کسانی که بودند افرادی که این ویروس در حالی که روی الماس شاهزاده کشتی کروز در سواحل ژاپن است.

با توجه به CDC COVID-19 گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im