سئول کره جنوبی — مقامات بهداشتی در حال تقلا برای توقف گسترش یک ویروس جدید است که به کشته شدن صدها نفر در چین است. اما با اطلاعات مهم در مورد بیماری و نحوه گسترش آن هنوز ناشناخته مقامات و پرسنل پزشکی در حال مبارزه.

دولت باید با عجله به شهروندان خود در خارج از چین نیز در حالی که محدود کردن بازدید کنندگان از این کشور است که سازماندهی تاریخچه بزرگترین ضد ویروسی کمپین با مسدود کردن 50 میلیون نفر از خروج ووهان مرکز شیوع و نواحی مجاور. تعداد فزاینده ای از چینی شهرستانها هستند دلسرد مردم حتی از خروج از آپارتمان خود را. روستاها را مسدود نقاط ورود با انبوهی از خاک و آوار, در حالی که کسب و کار و دفاتر بسته باقی می ماند به طور نامحدود.

                                                                                                                                                                                                                       

به عنوان پکن استبدادی رهبری مواجه سوالات بیش از نگه داشتن شهروندان خود را در تاریکی برای هفته قبل از عفونت شروع به منفجر کشورهای دیگر در حال تلاش برای راه اندازی موثر قرنطينه برای جلوگیری از همه گیر ممکن است.

کسانی که تلاش کرده اند نه همیشه صاف با تظاهرات خشونت آمیز در نزدیکی قرنطینه مراکز تبعید به جزایر دوردست به حبس از هزاران نفر در یک کشتی کروز و برخی از شهروندان مجاز به ترک قرنطینه زود است.

با یک نگاه به جهان گاهی اوقات-لرزان تلاش برای جلوگیری از بحران:

___

کره جنوبی

کره جنوبی تایید کرده است 18 مورد از عفونت با نوع جدیدی از coronavirus نگرانی وجود دارد یک شهروند محلی گسترش یافته است.

این کشور را ممنوع کرده است ورود برای کلیه اتباع خارجی که به چین سفر کرده هوبئی که در ووهان واقع شده است و پس از Jan. 21. دولت می گوید آن را در نظر بگیرید توقف کره جنوبی توریستی بازدید از چین در صورت وقوع بدتر.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات اذعان کرد اشتباه در نظارت بر بازدید کنندگان از چین و در ردیابی تماس با افراد آلوده.

اضطراب فراوان. سینما و مراکز خرید و رستوران ها بسته شده اند. یک کلیسا بزرگ در سئول صرفنظر خدمات روز یکشنبه به دلیل یک ویروس بیمار حضور داشتند پیش از آن. پدر و مادر را نگه داشته و دانش آموزان در خانه. فروشگاه در حال اجرا هستند از ماسک صورت و دست عفونی.

ساکنان مرکزی کره جنوبی با پرتاب تخم مرغ و اشیاء دیگر در مقامات دولتی در طول برنامه به قرنطینه حدود 700 evacuees از ووهان در دولت امکانات در محله خود.

___

استرالیا

استرالیا مورد انتقاد قرار گرفته بیش از آن تصمیم به قرنطینه حدود 300 ووهان evacuees در یک جزیره دور افتاده در گذشته استفاده می شود برای کاهش پناهجویان و محکومین.

منتقدان می گویند یک مرکز قرنطینه در سرزمین اصلی استرالیا ترجیح داده می شود به جزیره کریسمس. برخی از ساکنان این جزیره می گویند دولت با تبدیل خانه خود را به یک ‘œleper مستعمره.’�

                                                                                                                                                                                                                       

دولت معتقد است که محل اعتصاب تعادل بین حمایت استرالیایی رشته در چین و حفاظت از استرالیا گسترده تر مردم از این بیماری است.

مردم در سرزمین اصلی استرالیا که ممکن است گرفتار این ویروس قرار داده شده در قرنطینه اما توصیه به خود منزوی برای 14 روز است که دانشمندان می گویند که طولانی ترین دوره کمون ویروس. 13 موارد تایید شده در حال درمان در بیمارستان است.

با شروع این ماه در استرالیا ممنوع خارجی بدون اقامت دائم از ورود به کشور اگر آنها در حال بازدید از سرزمین اصلی چین در گزارش قبلی 14 روز. چین ملی زنان, تیم فوتبال قرنطینه شده در بریزبن هتل پس از ورود به هفته گذشته است.

___

ژاپن

ژاپن که گزارش 33 مورد افزایش قرنطینه اقدامات پس از مقامات انتقاد هفته گذشته برای اجازه دادن دو evacuees از ووهان به ترک زود هنگام از یک هتل که در آن آنها بوده است قرنطینه.

مقامات می گویند 518 evacuees شده است در زیر قرار داده شده 14 روز قرنطینه در یک هتل و سه دولت امکانات در نزدیکی توکیو. کسانی که با علائم درمان شده اند در اتاق انزوا در بیمارستان.

روز سه شنبه دولت را تایید کرد حداقل 10 نفر در یک کشتی کروز و quarantining آن 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره.

شروع شنبه, ژاپن ممنوع, ورود افراد خارجی که بازدید هوبئی استان در گذشته 14 روز.

رسانه های اجتماعی سرشار با نظرات خواستار ممنوعیت تمام بازدید کنندگان از چین است.

‘œI می ترسم ژاپن خواهد بود به زودی انتقاد برای مصرف کمتر اقدامات از کشورهای دیگر’� گفت Mitsunori Okamoto, یک, مخالفت مجلس.

___

کره شمالی

کره شمالی در عین حال به گزارش یک مورد اما هنوز هم هل دادن سخت کمپین برای جلوگیری از گسترش این ویروس که رسانه های دولتی را به نام یک ماده از ‘œnational وجود دارد.’�

این کشور را مسدود کرده است گردشگران کاهش پروازها و تقویت غربالگری در مرزهای بنادر و فرودگاه ها. رسانه های دولتی می گویند 30,000 سلامت کارگران شده اند بسیج در سراسر کشور برای اقدامات پیشگیرانه.

رقیب کره جنوبی در هفته گذشته انصراف ده ها تن از مقامات از بین کره ای دفتر رابط در Kaesong پس از کره شمالی اصرار بر بسته شدن آن تا این بیماری کنترل شده است.

چرا که مبارزه با این ویروس بسیار مهم است ‘œfor دفاع از امنیت کشور و زندگی و امنیت مردم, تمام کارگران در ضد بیماری همه گیر در زمینه راه اندازی تیم های واکنش سریع … بنابراین به عنوان به سرعت به مقابله با هر کوچکترین وضعیت’� پیونگ یانگ رسمی Rodong Sinmun روزنامه است.

___

ایالات متحده

پایگاه هوایی رزرو مارس در کالیفرنیا ریورساید شهرستان است که پس از نزدیک به ظرفیت مسکن 195 نفر از مظنونان از ووهان که در حال حاضر تحت قرنطینه فدرال.

‘œWe خیلی خیلی کامل در این نقطه’� گفت: مسلح ، پری, Covington, سخنگوی در پایه.

هیچ یک از evacuees در پایه نشان داده است نشانه ای از بیماری است.

چادر شدند تا بیش از آخر هفته برای کمک به غربالگری مسافران در مورد دیگر ایالات متحده محدود پرواز از ووهان منحرف هستند به پایه با توجه به آب و هوا یا به دلایل دیگر.

___

آمریکای لاتین

مکزیک می گوید: 10 شهروندان که پرواز از چین به فرانسه در روز شنبه در سلامت خوب است. دولت نه محدود سفر به ووهان اما توصیه می کند در برابر سفرهای بیمورد.

ونزوئلا آغاز شده است برای نظارت بر تماس های ورودی مسافران به صورت علائم در بزرگترین فرودگاه در نزدیکی پایتخت آن کاراکاس و برای گسترش برنامه های غربالگری به فرودگاه های دیگر.

آرژانتین نشده قرار می گیرد محدودیت در بازدید از چین است. اما دو بیمارستان در بوئنوس آیرس و Ezeiza تعیین شده برای امکان جداسازی و درمان بیماران.

___

آسیای جنوب شرقی

یک AirAsia هواپیمای حامل 107 انتفاعی و غیر مالزی همسران و فرزندان از ووهان وارد کوالالامپور در روز سه شنبه. آنها را قرنطینه می شود و به مدت دو هفته.

اندونزی منتقل 240 evacuees روز یکشنبه از ووهان به این جزیره از راه دور Natuna که در آن آنها را در قرنطینه می شود. سلامت کارگران در دنده محافظ اسپری evacuees با مواد ضد عفونی کننده به عنوان آنها پا کردن جت خود را.

___

اروپا

بریتانیا قرنطینه ده ها تن از مردم تخلیه شده از چین در Arrowe پارک بیمارستان در شمال غرب انگلستان است. یک مهاجر جدا شده در یک جداگانه بیمارستان برای آزمایش های بعدی.

“این بسیار عجیب و غریب بودن اما بودن در خانه و نیز به نوعی قفل شده است و در تقریبا مثل این است که در ووهان واقعا,’� Kharn لامبرت یک معلم که مشغول به کار در ووهان گفت: آسمان, اخبار در مورد جدا شده در Arrowe پارک.

فرانسه با استفاده از دو پرواز به حدود 400 نفر از چین است. آنها در حال قرنطینه در دو سایت مختلف در جنوب فرانسه است. ایتالیا و اسپانیا باید قرنطینه ده ها تن از آسمان در امکانات نظامی.

___

آفریقا

قرنطینه اقدامات یک نگرانی جدی در آفریقا که در آن سیستم های سلامت در 54 کشور قاره به طرز چشمگیری متفاوت است. جان Nkengasong سر از آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: ممکن است غیر قابل تشخیص عفونت در این قاره.

هواپیمای حامل 167 درهم مسافران بیشتر دانش آموزان وارد یکشنبه در نزدیکی کازابلانکا. آنها را قرنطینه می شود و به مدت 20 روز در دو بیمارستان در رباط و مکناس.

در لاگوس در نیجریه مقامات خواسته مردم پس از رسیدن از چین و یا دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار به عمل ‘œunsupervised خود قرنطینه,’� که به معنی ماندن در منزل به حداقل رساندن تماس با اعضای خانواده و برای نظارت بر علائم.

سودان جنوبی با یکی از شکننده ترین سیستم های بهداشتی پس از پنج سال جنگ داخلی به تازگی جشن قسط از یک اسکنر حرارتی در ورود به منطقه از فرودگاه خود را در آن سرمایه جوبا.

___

نویسندگان AP راد McGuirk در کانبرا استرالیا; ماری یاماگوچی در ژاپن; آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی; Niniek Karmini در جاکارتا اندونزی; Cara آنا در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی; امی Taxin در ریورساید کالیفرنیا; Peter Orsi در شهر مکزیک; اسکات اسمیت در کاراکاس, ونزوئلا; Danica Kirka در لندن; Elaine Ganley در پاریس; کالین بری در میلان ایتالیا; و Ciaran جایلز در مادرید کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de