به روز رسانی: سهل انگاری محدودیت ظرفیت در کارمند شاتل پس از CBS2 بررسی

LAFD باعث می شود تغییرات به نگه داشتن آتش نشانان و امدادگران امن در طول Coronavirus همه گیرآتش نشان/امدادگران اولین پاسخ دهندگان در coronavirus همه گیر و لس آنجلس آتش نشانی در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای نگه داشتن پرسنل خود را امن است.

ساناز تفت آب و هوا (مارس 25)ساناز تفت طول می کشد یک نگاه امشب پیش بینی آب و هوا.

بدتر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد مشکلات مالی برای ساکنان کالیفرنیارژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شنبه گفت: بیش از یک میلیون نفر از ساکنان کالیفرنیا در زمینه بیکاری در این دو هفته گذشته در پی وخیم تر شدن بیماری همه گیر کوروناویروس و تعدادی از شیراز ساکنان بدانم چه مدت آنها را به مبارزه است.

پدر و مادر از نیازهای ویژه دانش آموزان در مواجهه با چالش های منحصر به فرد با مدارس خارج به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروسجنی Hontz که با این نسخهها کار برای پدر و مادر حمایت سازمان صحبت می کنند گفت: الاییواسدی انجام نمی شد به اندازه کافی برای حمایت از والدین کودکان با نیازهای ویژه.

Riverside County باز کردن 2 موقت بیمارستان درایو از طریق تست Ramping تاموقت بیمارستان به زودی راه اندازی در Riverside County Fairgrounds در Indio در پاسخ به کروناویروس گیر این شهرستان روز سه شنبه گفت.

سان برناردینو شهرستان اعلام درایو از طریق تست زیر دوم Coronavirus مربوط به مرگدر شب چهارشنبه سان برناردینو شهرستان اعلام کرد آن آغاز خواهد شد انجام از طریق درایو تست برای رمان coronavirus جمعه.

لا Crescenta زن و شوهر می یابد امداد در رژیم صهیونیستی. Newsom وام مسکن تسکین در طول بیماری همه گیر کوروناویروسلا Crescenta زن و شوهر بود و تنفس آه امداد پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد یک معامله رسیده بود با تعدادی از وام دهندگان وام مسکن برای کمک به نگه داشتن مردم در خانه های خود را با وجود از دست دادن درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سخت تر LA County انزوا می تواند تاثیر دوستان و خانواده از کسانی که مبتلا به COVID-19دکتر باربارا فرر سر از county وزارت بهداشت گفت: تعداد coronavirus موارد countywide صعود بیش از 800 و اعلام کرد دقیق تر قرنطینه و جداسازی قوانین برای افرادی که یا ویروس و یا فرض آلوده.

لا مرد متهم خواهان سرمایه گذاری برای جعلی Coronavirus درمانلس آنجلس مرد متهم به ارسال فیلم در رسانه های اجتماعی متقلبانه و مدعی است که او توسعه یافته هر دو از یک قرص است که نه تنها درمان بلکه جلوگیری از رمان coronavirus در تلاش برای جلب کمک های مالی از سرمایه گذاران.

سنا به اتفاق آرا عبور از 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته محرک در میان بحث بر سر بازگشایی جدول زمانیسنا در روز چهارشنبه تصویب 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک با یک 96-0 رای دادن. این اندازه گیری خواهد شد در حال حاضر رفتن به خانه.

Conejo دره متحد USC قربانی ‘Zoombombing’Conejo دره Unified School District تا به حال علنی لینک به زوم ویدئو کنفرانس آنلاین به طوری که هر کسی که در این مکان می تواند تماشای جلسه هیئت مدیره, اما آنها قربانی “Zoombombing.”

الاییواسدی سرپرست مذاکرات با شتاب و برو شگفتی برای دانش آموزان و خانواده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروسماتل اهدا اسباب بازی و لوازم Baby2Baby اهدا پوشک دستمال مرطوب کودک مواد غذایی و پتو و محلی 572 کار می کرد از طریق شب به ارائه موارد بسیار ضروری به دانش آموزان و خانواده روز شنبه در 64 گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز توسط منطقه.

اجرای قانون گزارش جنایات کمتر در میان بیماری همه گیر کوروناویروسهر دو اداره پلیس لس آنجلس و لس آنجلس کلانتر گزارش کاهش جرم و جنایت در پی بیماری همه گیر کوروناویروس اگر آنها گفت: آنها آماده بودند برای یک پتانسیل هجوم در برخی از جرایم مانند خشونت خانگی و یا غارت — به عنوان stay-at-home سفارشات ادامه خواهد داد.

LA County مسائل سختگیرانه تر خود انزوا منظور در حال رشد در میان بیماری همه گیر کوروناویروسدکتر باربارا فرر سر از county وزارت بهداشت گفت: تعداد coronavirus موارد countywide صعود بیش از 800 و اعلام کرد دقیق تر قرنطینه و جداسازی قوانین برای افرادی که یا ویروس و یا فرض آلوده.

ولز فارگو دیگر وام دهندگان OK وام مسکن تسکین با توجه به COVID-19چهار پنج عمده بانک ملی توافق کرده اند که برای 90 روز تحمل در پرداخت وام مسکن برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 Gov. گاوین Newsom چهارشنبه اعلام کرد.

نیروی دریایی تانک در حال حرکت از ونتورا به Inland Empire Garcetti می گوید گارد ملی مستقر نشده و به لاپایگاه نیروی دریایی شهرستان ونتورا در Point Mugu توییتی که کاروان بود و روال حرکت منابع به ادامه پشتیبانی از وزارت دفاع است.

Garth کمپ آب و هوا (مارس 25)Garth کمپ طول می کشد یک نگاه امشب پیش بینی آب و هوا.

سهل انگاری محدودیت ظرفیت در کارمند شاتل پس از CBS2 بررسیتغییرات جدید در حال حاضر در محل ساعت پس از دیوید گلدشتاین گزارش.

لس آنجلس و لانگ بیچ آتش نشانان تست مثبت برای Coronavirusمتعدد آتش نشانان در لس آنجلس آتش نشانی و بلند ساحل آتش نشانی باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

تنها در 9: الاییواسدی, Mattel, Baby2Baby و Teamsters با هم کار کنند برای حمایت از خانواده ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروسMattel, Baby2Baby و Teamsters Local 572 آمد با هم روز شنبه برای حمایت از لس آنجلس Unified School District دانش آموزان و خانواده ها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

OC, پرستار, مجموعه, ماسک صورت خط مونتاژمحلی, پرستار است که با استفاده از وینیل به صورت سپر خط مقدم برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

لا بسته محبوب Runyon دره عمیق و باریک در هالیوود هیلز برای جلوگیری از گسترش Coronavirusاضافه محبوب Runyon دره عمیق و باریک پارک در تپه های هالیوود به لیست مسیرهای بسته بودن در لس آنجلس با توجه به جمعیت زیادی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

SpaceX گزارش ساخت ضد عفونی کننده دست و صورت و سپر برای اهدای طول Coronavirus بحرانSpaceX کارکنان گزارش ساخت سپر چهره و ضد عفونی کننده دست برای اهدای طول جهانی coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط CNBC ایلان هوافضا شرکت ساخته شده 75 سپر چهره بیش از آخر هفته و تحویل آنها به Cedars-Sinai Medical Center. کتی جانستون ،

Coronavirus: ضربه زدن به صندوق های بازنشستگیبسیاری را به دنبال خود 401ks و سرمایه گذاری های دیگر به عنوان آنها نامشخص مالی آینده با توجه به COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im