پانزده ماه پیش بهبود 5 ساله AJ Freund را کتک بدن از یک قبر کم عمق در مناطق روستایی Woodstock به پایان رسید کوره در رفته و شش روز جستجو و مشتعل گسترده احساسات عمومی بیش از مرگ او است که هنوز هم طنین انداز است.

صبح امروز از صدور حکم شنوایی برای شروع برای امیرحسین را JoAnn کانینگهام.

                                                                                                                                                                                                                       

پس از حفظ بی گناهی او برای نزدیک به هشت ماه کانینگهام در ماه دسامبر توافق با دادستان به اعتراف به گناه برای یک تعداد از قتل درجه اول که حامل یک جمله از 20 تا 60 سال در زندان است.

به روز رسانی زنده

9:45 صبح

دستیار وکیل دولت Randi خوب بازی یک ویدئو در دادگاه از 11 آوریل 2019 jailhouse دیدار بین امریکا و دانیل Nowicki, پدر کانینگهام دختر که او به هنگام تولد به زندان پس از دستگیری او. دو فرزند او از جمله امیرحسین فروند نیز وجود دارد.

Freund بدن داشت در آوریل 24 در نزدیکی وودستاک.

در این ویدئو امیرحسین کوچک صدا شنیده گفتن Nowicki “من شما را دوست دارم” Nowicki, که پس از درگذشت مواد مخدر مصرف بیش از حد پاسخ “من شما را دوست دارم بیش از حد دوستان من به زودی شما را ببینید.”

Nowicki شنیده می شود صحبت به امیرحسین Freund و برادر کوچکترش.

“من در زندان است. من در زندان دوستان” Nowicki گفت.

کانینگهام آورده تا رفتن به یک برنامه به نام “متمرکز اولویت” پس از آزادی که درگیر گذراندن 40 روز در بیابان.

                                                                                                                                                                                                                       

“آنچه (expletive) من می خواهم که برای ؟ ما باید بچه ها. چگونه ما می رویم به انجام 40 روز در بیابان با دو تا بچه ؟ ” اواخر Nowicki گفت.

Nowicki بسته نشست با گفتن کودکان “من شما را به زودی همه درست است؟”

9:30 صبح

قبل از تماس با دولت برای اولین بار شاهد ایستاده McHenry County وکیل دولت پاتریک Kenneally خواندن اظهارات در واقع به رکورد دادگاه از شاهدان از جمله همسایگان گفت که آنها تا به حال دیده کبودی بریدگی و سوختگی در ع در سال که منجر به مرگ او.

کنار در ایستاده بودند کریستال دریاچه اداره پلیس افسر کیمبرلی Shipbaugh بود که افسر در صحنه زمانی که کبود شد در AJ Freund هیپ on Dec. 18, 2018 و پس از ملاقات با خانواده در دریاچه کریستال تاکو بل.

دومین شاهد در ایستاده بود و پزشک اورژانس JoEllen آنجا که دیدم امیرحسین در بیمارستان و نگاه کبودی که در همان روز.

ساعت 9 صبح

قبل از این جلسه آغاز دادگاه مدیر دن والیس هشدار داد این گروه از حدود 30 نشسته شش پا در سرریز اتاق در برابر هر گونه طغیان و یا دادگاه امنیت خواهد آنها را اسکورت و آنها اجازه داده نمی شود در فردا.

                                                                                                                                                                                                                       

McHenry County قاضی رابرت Wilbrand وارد دادگاه در 9:04 صبح شمال غرب هرالد خبرنگار کتی اسمیت استخر خبرنگار در دادگاه و روزانه هرالد عکاس جان Starks وجود دارد به عنوان استخر هنوز هم عکاس همراه با WGN Ted Parra.

8:15 صبح روز شنبه

داوران مجمع اتاق است که در خدمت به عنوان سرریز برای صدور حکم شنیدن. هشت نفر از اعضای رسانه ها و حدود 36 مجموع کرسی در اتاق هستند.

وجود دارد حدود هشت کرسی متعلق به FBI در اتاق به عنوان به خوبی. اف بی آی کار می کرد به طور مستقیم با کریستال دریاچه اداره پلیس در سراسر این مورد به زودی پس از فرد از دست رفته گزارش. دولت Rep. استیو Reick R-ووداستاک است.

کلانتر لایحه Prim وارد فقط به عنوان شروع رسیدگی در هیات داوران مجمع منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de