آمریکا و کانادا و کار متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر

تورنتو — کانادا و ایالات متحده در حال کار کردن جزئیات متقابل ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور در میان کروناویروس جدید همه گیر در کانادا گفت: اواخر روز سه شنبه.

رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد جزئیات مذاکرات بحث و پیش از اعلام و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو کشور مشتاق هستند برای خفه کردن گسترش ویروس بلکه مشتاق به ادامه بحرانی اقتصادی در ارتباط است. کانادا متکی به ایالات متحده برای 75 درصد از صادرات آن.

رانندگان کامیون و کانادا snowbirds که زندگی در آمریکا را برای بخشی از سال را در میان کسانی که به انتظار برای دریافت معافیت. به طور کامل بسته شدن مرز امر باعث شدید اقتصادی آسیب به هر دو ایالات متحده و کانادا به عنوان دو اقتصاد در حال یکپارچه شده است. خیلی از کانادا عرضه مواد غذایی می آید یا از طریق آمریکا و 98 درصد از صادرات نفت خود به ایالات متحده آمریکا است.

حدود 18 درصد از آمریکایی-صادرات به کانادا.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: او را نزدیک مرزهای این کشور به هر کسی که یک شهروند آمریکایی یا مقیم دائم – و حتی آنها را به خود منزوی برای 14 روز در هنگام ورود – به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

ترودو گفت: این معافیت برای آمریکایی ها با وجود افزایش سریع موارد در ایالات متحده بود که با توجه به œthe سطح از ادغام دو ما اقتصاد است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

                                                                                                                                                                                                                       

کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland گفت: مرز حیاتی برای زندگی روزانه مردم در هر دو طرف.

“نزدیک به 200 ، 000 نفر که صلیب مرز هر روز و مرز و ترافیک است که می رود که در سراسر مرز است به معنای واقعی کلمه یک تاسیسات برای هر دو کانادایی ها و آمریکایی ها در هر دو طرف است که مرز” Freeland گفت.

‘œWe ما مواد غذایی با تشکر از کامیونداران که درایو به عقب و جلو که در سراسر مرز” او گفت:. ‘œVery ضروری و مورد نیاز تجهیزات پزشکی و دارو به عقب و جلو که در سراسر مرز. و کارگران ضروری به عقب و جلو که در سراسر مرز در هر روز است. پس از آن است که یک رابطه منحصر به فرد برای کانادا و این برای ما مهم است در دست زدن به وضعیت ما در مرز به مطمئن شوید که ما عمل به چیز راست.”

اما بسیاری در کانادا با انتقاد از تصمیم به آمریکایی ها معافیت. بریتیش کلمبیا, وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: او به شدت مخالف با آمریکا معافیت با توجه به افزایش موارد در کشور همسایه واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de