ما تعطیلات سوخت نگرانی در مورد بالا رفتن سرسام آور ویروس موارد

ST. پیت ساحل فلوریدا. — ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید روزانه عفونت برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع کروناویروس.

دانشگاه جانز هاپکینز در یکشنبه شمارش 45,300 جدید کروناویروس عفونت گزارش شنبه در آمریکا پس از سه روز که در آن روزانه تعداد رسیده به عنوان بالا به عنوان 54,500 موارد جدید. این رقم پایین تر به این معنا نیست وضعیت در ایالات متحده در حال بهبود است, آن می تواند به دلیل کاهش گزارش در یک روز تعطیل ملی.

                                                                                                                                                                                                                       

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و حدود 130,000 مرده با توجه به دانشگاه. کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف.

در سراسر جهان نزدیک به 11.3 میلیون نفر آلوده شده اند و بیش از 531,000 فوت کرده اند با شیوع فزاینده در هند و آفریقای جنوبی و پاکستان و برزیل و دیگر کشورهای آمریکای لاتین. در آفریقای جنوبی روز یکشنبه گزارش داد بیش از 10000 جدید تایید موارد در یک روز.

برای نشان دادن چقدر تند ایالات متحده عفونت منحنی است که مقامات گزارش تحت 20,000 عفونت های جدید در روز اخیرا در ژوئن 15. روز شنبه در فلوریدا و تگزاس گزارش شده بیشتر رکورد روزانه را افزایش می دهد در مورد تأیید و ویروس های مربوط به مرگ و میر شروع به افزایش است.

با وجود هشدارهای کارشناسان بهداشت برای محدود کردن تجمعات رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفتم جلو با یک سخنرانی در کوه راشمور در داکوتای جنوبی روز جمعه و یک شب از ادای احترام و آتش بازی شنبه در نشنال مال در واشنگتن است. تهمت استفاده, ملت, استقلال روز به عنوان فرصتی برای حمله به کسانی که از او حمایت و ذکر نکرده وحشتناک مرگ و میر از این بیماری همه گیر.

                                                                                                                                                                                                                       

Pat Lee فوقانی دوبلین پنسیلوانیا و دو, دوستان, در هیچ یک ماسک جمع آوری نزدیک این رویداد در واشنگتن است.

‘œPOTUS گفت: آن را دور’� لی گفت: از همه گیر با استفاده از مخفف رئیس جمهور ایالات متحده است. ‘œMasks من فکر می کنم مثل یک جعل است.’�

در یکی دیگر از نشانه نگرانی سازمان بهداشت جهانی گفت: کشورهای عضو گزارش شده بیش از 212,000 تایید موارد COVID-19 سراسر جهان در روز شنبه کمترین تک روز افزایش از زمان شروع این بیماری همه گیر. ژنو مبتنی بر سازمان گفت: بیش از 60 درصد از تایید موارد گزارش آن را دریافت کرده بودند در آمریکا که شامل ایالات متحده و برزیل است.

در مواجهه با افزایش عفونت های ایالات متحده بسیاری از جوامع لغو رژه و آتش بازی و هشدار مردم در برابر میزبانی اجتماعات بزرگ.

تگزاس که گزارش یک رکورد روزانه افزایش 8,258 تایید coronavirus موارد شنبه است, عقب نشینی از آنچه تا به حال بوده است یکی از این کشور سریعترین reopenings. بسیاری از دولت شروع الزامی پوشش صورت جمعه با 250 دلار جریمه برای scofflaws.

در فلوریدا که گزارش 11,445 تایید عفونت در شنبه میله های زندان ایالتی در حال تعطیل و برخی از جاذبه های منطقه ای مانند باغ وحش میامی و جنگل جزیره بسته اند. مقامات در جنوب فلوریدا – از جمله در شهرستان میامی-Dade و کلید های فلوریدا – همچنین بسته به سواحل از طریق آخر هفته.

                                                                                                                                                                                                                       

سواحل دیگر باز مانده است. در سنت پیت ساحل در خلیج مکزیک فضاهای پارکینگ کمیاب شد و صدها خوشه در زیر چتر و در cabanas بر روی شن و ماسه. Keisha پریرا به ساحل آمد از Osceola County – بیش از 100 مایل (160 کیلومتر) داخلی – با پدر و دو فرزند دیگر.

‘œWe در حال رفتن به ماندن با یکدیگر,” او گفت:. “من احساس بسیار امن خارج است.’�

تعطیلات آخر هفته مصادف با یک گام بزرگ به عقب این هفته به کالیفرنیا تلاش برای بازگشایی دولت در اقتصاد است. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داد سه روز بسته شدن میله و داخلی بسیاری از موسسات در شهرستانها که در آن برخی از 30 میلیون نفر زندگی می کنند.

در چند کالیفرنیا مناطق اقتصادی باعث مبارزات برای متقاعد کردن ساکنان دولت به سفر در درون مرزهای آن. اما کارشناسان بهداشت عمومی و شهرداران از محبوب شهرهای ساحل سانتا کروز و Half Moon Bay التماس کرد با مردم به ماندن در خانه برای تعطیلات.

بکن بکن ستاره فیلم Luedtke گفت: تقاضا شده است ‘œbonkers’� پس از بازگشایی 14-اتاق مزیت هتل و آبگرم است که او صاحب در سونوما کانتی شهر Guerneville. مهمان باید حداقل دو شب و اختصاص سالن در نزدیکی استخر.

‘œTourism خطرناک است,’� Luedtke گفت. ‘œI فکر می کنم مردم با پیروی از قواعد خطرناک است.”

در بریتانیا بارها و آرایشگران بازگشایی شد شنبه برای اولین بار در ماه. آن را پایمال خدمات اورژانس به عنوان بسیاری تا به حال می ترسید اما یک افسر ارشد پلیس گفت: آن œcrystal روشن’� که مست تلاش مردم و یا نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Rafal Liszewski یک مدیر فروشگاه در مرکز لندن ابراز نگرانی در مورد تورم جمعیت در روز شنبه.

‘œQuickly همه چیز از کنترل خارج شده و توسط 8-9 بعد از ظهر آن را مناسب خیابان با مردم رقص و نوشیدن’� او گفت:. ‘œBarely هر کسی با پوشیدن ماسک و هیچ کس احترام اجتماعی فاصله …. صادقانه بگویم که بسیاری از مردم در یک خیابان آن را از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است.’�

در استرالیا و شمال شرقی کشور اسپانیا, مقامات دستور مستندات برای شهرستان های خاص و یا جوامع به پایکوبی کردن محلی شیوع است.

در بولیوی در شهر کوچابامبا بستگان و اقوام از یک آشکار ویروس قربانی خود را به سمت چپ تابوت در خیابان برای ساعت ها در اعتراض به مشکلات در داشتن او به خاک سپرده شد. پلیس سرهنگ Iván Rojas گفت: تقاضا “در حال فروپاشی پلیس پرسنل و تشییع جنازه کارگران� در شهر 630,000 مردم است.

___

چندلر گزارش از مونتگمری آلاباما و Foody گزارش از شیکاگو است. AP نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de