ما حرکت نزدیکتر به خاموش کردن میان coronavirus نگرانی

شیکاگو-مقامات در سراسر کشور محدود بسیاری از عناصر زندگی در آمریکا برای مبارزه با شیوع کروناویروس در روز یکشنبه با مقامات بهداشتی توصیه که گروه 50 یا بیشتر همین حالا با هم و یک کارشناس دولت گفت: در 14 روز ملی shutdown ممکن است مورد نیاز است.

فرمانداران و شهرداران بسته رستوران ها و مدارس به عنوان ملت غرق عمیق تر به هرج و مرج. مسافران بازگشت به خانه از خارج از کشور گیر شد در خط برای ساعت ها در فرودگاه های بزرگ برای قراضه کهنه را فقط نوعی از فضاهای شلوغ است که مقامات بهداشت عمومی باید خواست مردم را به جلوگیری از.

                                                                                                                                                                                                                       

در نشانه ای از قریب الوقوع اقتصادی تنگی فدرال رزرو کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال آرام وحشت زده و عصبی ملت با اعلام دولت ‘œtremendous کنترل� بیش از وضعیت و اصرار مردم برای جلوگیری از وحشت از خرید مواد غذایی اساسی است که تخلیه قفسه های فروشگاه در سراسر کشور. فروشگاه اسلحه شروع به دیدن مشابه اجرا بر روی سلاح و مهمات به وحشت شدت یافته است.

به عنوان آمریکایی ها تلاش می کند با تغییر عادات روزانه خود را به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر چشمگیر توصیه: از آنجا که حوادث بزرگ می سوخت از گسترش این بیماری گفت: گردهمایی 50 نفر یا بیشتر باید لغو و یا تعویق در سراسر کشور برای بعد از هشت هفته. آن اضافه شده است که در هر صورت مردم باید اقدامات احتیاطی مناسب از جمله شستن دست و نگه داشتن یک فاصله.

اما در نشانه ای از دشواری قابل توجه حق تعادل CDC بیانیه همچنین گفت: توصیه نمی شود به œthe روز به روز بهره برداری از سازمان ها از جمله مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار.’�

حتی قبل از هشدار نقاط کشور در حال حاضر شبیه شهر ارواح و دیگران در مورد به دنبال به عنوان پارک بسته سواحل shooed دور spring breakers و ایالات و شهرهای بزرگ دستور داد بارها و رستورانها و توقیف.

                                                                                                                                                                                                                       

“زمان برای اقناع عمومی و تجدید نظر است بیش از,’� فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت. ‘œThis یک شوخی نیست. هیچ کس ایمنی بدن به این.’�

شهر نیویورک گفت: از eateries تنها می تواند قبول takeout و تحویل سفارشات. شهردار بیل د Blasio همچنین دستور داد کاباره ها, سینما و دیگر مکانهای تفریحی بسته شده است.

‘œThese مکان ها بخشی از قلب و روح شهر ما. آنها بخشی از آنچه در آن به معنی یک نیویورکر” او در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. ‘œBut شهر ما بی سابقه ای مواجه کند و ما باید پاسخ با زمان جنگ ذهنیت است.’�

تصمیم خود را پس از Dr. Anthony Fauci, دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: او می خواهم برای دیدن یک 14-روز ملی shutdown اعمال شده برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

‘œI فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام’� گفت Fauci, یک عضو مجلس وظیفه نیروی مبارزه با گسترش coronavirus. او سر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت.

                                                                                                                                                                                                                       

وجود دارد هیچ نشانه ای مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به چنین حرکت می کند.

در سراسر جهان شیوع است بیمار حدود 170,000 مردم و چپ بیش از 6,500 مرده با هزاران مورد جدید تایید شده در هر روز. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 64 در حالی که عفونت گذشت 3,700.

دولت و مقامات محلی بارید انتقادات در مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او بیش از صف های طولانی بازگشت مسافران بین المللی در برخی از ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot مورد دولت اجازه می دهد در مورد 3000 آمریکایی از بازگشت از اروپا در گیر می شود ساعت ها در داخل آداب و رسوم منطقه در o’hare International Airport در شنبه نقض ‘œsocial فاصله’� توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مسافران بسیاری از آنها با عجله به خانه بیش از ترس آنها خواهد بود گیر کرده در اروپا و غربالگری شدند coronavirus علائم قبل از آنها بودند اجازه خروج از فرودگاه.

صف های طولانی تشکیل شده شنبه در بوستون و دالاس و دیگران از 13 فرودگاه پذیرش پروازهای بازگشت از اروپا است.

‘œPeople مجبور بودند که در شرایط برابر CDC راهنمایی و کاملا غیر قابل قبول’� Lightfoot گفت.

الیزابت Pulvermacher یک دانشگاه ویسکانسین دانشجو وارد شنبه در o’hare از مادرید که در آن او تا به حال شده است مطالعه و صرف ساعت در خط. روند آداب و رسوم ساخته شده او را احساس ‘œunsafe,” او گفت:.

‘œThe کل ایده این است که خلاص شدن از گسترش coronavirus اما وجود دارد صدها و صدها نفر از مردم در مجاورت بسیار نزدیک,’� Pulvermacher گفت.

دکتر رابرت مورفی, مدیر اجرایی موسسه بهداشت جهانی در دانشگاه نورث وسترن گفت: او ‘œappalled’� از آنچه او را دیدم شنبه در نزدیکی o’hare.

‘œIf آنها در معرض COVID-19 قبل از آنها احتمالا در حال حاضر. از ديدگاه بهداشت عمومی این است که قصور’� مورفی گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، ‘œThe عدم آمادگی و نگرانی است ژرف.’�

اما اوضاع طور قابل توجهی بهبود یافته یکشنبه. اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: منتظر بودند را به 30 دقیقه بعد از فرآیندهای تنظیم شد تا بهتر رسیدگی هجوم و فوق العاده پرسنل فرستاده شدند به فرودگاه انتخاب شده.

بیلی مایل 20 ساله دانشجوی سال دوم در دانشگاه تیلور در ایندیانا وارد نیز از مادرید ترس بدترین اما او از طریق آداب و رسوم و سلامت غربالگری در حدود یک ساعت. او گفت مقامات به نظر می رسید که آموخته های خود را در درس از روز شنبه زمانی که برخی از دوستان او بازگشت.

“کارکنان واقعا مفید و مثبت بود و تا به حال بسیاری از فضل” او گفت:. او گفت: یک زن حتی گذشت از تنقلات.

در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی آماندا کی گفت که او خواسته بود برای حفظ فاصله از دیگر مسافران هنگامی که او وارد از پاریس در نیوآرک لیبرتی در فرودگاه بین المللی در نیوجرسی.

‘œThey می خواستم 50 نفر در یک زمان. بنابراین اولین 50 نفر خاموش کردم و از آنها خواسته ما را به نگه داشتن یک فاصله زیادی بین خودمان’� او گفت:.

رفتن به جلو گرگ گفت که او نمی تواند رد یک توقف برای مسافرت هوایی در U. s. Fauci گفت یکشنبه در تلویزیون است که توقف مسافرت داخلی تا به حال بحث شده است هر چند نه به طور جدی.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

و که ممکن است با توجه به برخی از مردم امید کاذب باعث آنها را به سرمایه گذاری به جمعیت که Fauci و دیگران ترجیح می دهند آنها اجتناب کنند. حتی اگر کسی نمی شود مشخصه بد, آنها هنوز هم می تواند انجام این بیماری و گسترش آن به دیگران است.

همه مقامات دولتی نگران بودند. اوکلاهما به کالیفرنیا ، کوین Stitt توییتی یک عکس از خود و فرزندان خود را در شلوغ مترو رستوران شنبه شب. جمهوری خواه در کنگره Devin Nunes تا به حال یک پیام مشابه در فاکس نیوز کانال صبح روز یکشنبه آتی تشویق مردم به رفتن به رستوران های محلی و بارها با وجود هشدارهای مقامات بهداشتی.

در نیواورلئان و شیکاگو افراد چادری به رنگ سبز برای روز سنت پاتریک میله های بسته بندی شده و ریخته بر روی شلوغ پیاده رو در روز شنبه حتی بعد از شهرستانها خود را لغو رژه می روند.

شهر نیویورک اعلام عمومی آن منطقه مدرسه های کشور, بزرگترین, بسته خواهد شد شروع دوشنبه پیوستن به بسیاری از سایر نقاط کشور است. د Blasio بود در اصل خودداری کردند اما تحت فشار رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و دیگران او گفت: “من متقاعد شد بیش از این دوره از امروز که هیچ انتخاب دیگری.’�

استارباکس گفت: این بسته شدن صندلی در آن کافه ها و پاسیو مناطق در سراسر کشور اما مشتریان هنوز هم می توانید سفارش غذای آماده.

در فلوریدا, والت دیزنی و یونیورسال اورلاندو بسته یکشنبه شب برای بقیه ماه پیوستن به خود را در حال حاضر بسته کالیفرنیا خواهر و برادر. دورتر در جنوب ساحل میامی و فورت Lauderdale خود را بسته سواحل که در آن هزاران نفر از spring breakers رفتند. شهرستانها نیز در دستور رستوران ها و کافه ها بسته 10 p. m. و برای حفظ جمعیت زیر 250.

‘œWe نمی تواند تبدیل به یک ظرف پتری برای یک ویروس بسیار خطرناک,’� ساحل میامی شهردار دن Gelber گفت. ‘œSpring شکستن است. این حزب است.’�

___

اسپنسر گزارش از فورت Lauderdale, Florida. آسوشیتد پرس روزنامه نگاران Mallika Sen, ونسا Alvarez, ست, Wenig, لیزا ماری قاب کریستوفر وبر یوجین جانسون و جان Seewer کمک کرده است.

___

این داستان به روز شده است برای اصلاح این نام نشان می دهد Nunes ظاهر شد Fox News Channel را صبح روز یکشنبه آتی نه فاکس نیوز یکشنبه.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de