ما زندان جمعیت پایین 8% در میان شیوع کروناویروس

RICHMOND, Va. — استفانی parris در پایان دو سال حکم زندان برای نقض آزادی مشروط هنگامی که او شنیده ام او می تواند رفتن به خانه سه هفته زود به دلیل COVID-19.

از آن ساخته شده او احساس بد به ترک زمانی که او تا به حال تا چند روز باقی مانده در Fluvanna مرکز تادیبی برای زنان است. او گفت که او بیمار نیست و هیچ موارد در تاسیسات. اما دیگران هنوز هم در داخل که می تواند از آن استفاده کردند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI کمک کرده اند کسی که تا به حال نه یا 10 ماه کسی که کاملا به آن نیاز,’� او گفت: به تازگی. ‘œThere شد و در آنجا بود که بسیار مسن و او بسیار بد از مشکلات سلامتی. من می داده اند به جای من به او.’�

شده است وجود دارد کاهش عمده در تعداد زیادی از مردم پشت میله های زندان در آمریکا بین ماه های مارس و ژوئن بیش از 100,000 مردم منتشر شد از دولت و فدرال زندانها کاهش 8 ٪ با توجه به تجزیه و تحلیل در سراسر کشور توسط مارشال پروژه و آسوشیتد پرس. قطره از محدوده 2 درصد در ویرجینیا به 32 درصد در رود آیلند. مقایسه دولت فدرال و جمعیت زندانیان کاهش 2.2% در تمام سال 2019 با توجه به گزارش در زندان جمعیت توسط ورا موسسه عدالت است.

اما در این سال کاهش آمده است نه به دلیل تلاش برای آزادی زندانیان آسیب پذیر به دلایل بهداشتی و مدیریت گسترش ویروس مواج در زندانها با توجه به اطلاعات دقیق از هشت متحده وارد شده توسط مارشال پروژه و AP. به جای سر فقره کاهش یافته است تا حد زیادی به دلیل زندانها متوقف جدید پذیرش زندانیان از زندان شهرستان برای جلوگیری از وارد کردن ویروس, دادگاه تعطیلی به معنای کمتر مردم دریافت احکام و آزادی مشروط افسران ارسال می شود مردم کمتر به عقب در داخل برای پایین سطح تخلفات با توجه به داده ها و کارشناسان. بنابراین تعداد می تواند به افزایش دوباره پس کسانی که چرخ شروع به حرکت با وجود ویروس.

این داستان یک همکاری بین آسوشیتد پرس و مارشال پروژه بررسی وضعیت سیستم زندان در coronavirus بیماری همه گیر. Damini شارما و Weihua Li گزارش مارشال پروژه.

                                                                                                                                                                                                                       

در ویرجینیا حدود 250 زندانیان به عنوان اصلاحات مقامات درهم به حداقل رساندن گسترش ویروس حسابداری برای کمتر از نیمی از کاهش جمعیت در این کشور بین ماه های مارس و ژوئن, اخبار سازمان های یافت می شود.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته دستور آزادی تا 8,000 مردم در پایان ماه اوت پس از یک سری از شیوع کروناویروس در دولت زندانها. بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه ژوئن در کالیفرنیا جمعیت زندانیان کاهش یافته است بیش از 7000 کمتر از نیمی از آن را می توان به یک تصمیم قبلی توسط دولت به اجازه آسیب پذیر زندانیان را از دست داد.

بیش از 57,000 زندانیان باید آزمایش مثبت برای coronavirus امکانات در سراسر کشور پس از وقوع آغاز شد. از کسانی که حداقل 34,000 بهبود و حداقل 651 فوت کرده اند داده نشان داد. بیش از 12,400 عفونت گزارش شده در میان کارکنان از جمله 46 مرگ و میر.

کارشناسان و طرفداران گفت که آیا درک عمومی عمومی ایمنی تهدید از افرادی که منتشر شد در اوایل به دلیل COVID-19 است به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار بزرگتر عدالت کیفری جنبش اصلاحات به خصوص فشار برای کاهش جمعیت زندان.

                                                                                                                                                                                                                       

در حالی که بسیاری از مردم ممکن است واجد شرایط برای نسخه های اولیه تعداد بسیار کمی در واقع شدم. در مارس پنسیلوانیا راه اندازی موقت تعلیق برنامه اجازه می دهد دولت اصلاحات بخش به فرستادن مردم به خانه تحت شرایط است که آنها بازگشت به پایان جملات خود را پس از همه گیر عبور می کند. دفتر والی پیش بینی کرد بیش از 1500 خواهد بود واجد شرایط برای انتشار است.

تا کنون دولت اصلاحات بخش توصیه می شود از 1200 نفر برای reprieves اما فرایند نرم افزار است که آهسته و خسته کننده گفت: Bret Bucklen گروه پژوهشی مدیر. هر نرم افزار نیاز به تایید از فرماندار, وزیر امور اصلاحات و دستیار دادستان منطقه که نظارت اولیه محکومیت.

نزدیک به سه ماه بعد کمتر از 160 نفر آزاد شده اند و از طریق تاخیر برنامه پنسیلوانیا کل جمعیت زندانیان کاهش یافته است 2,800.

همانطور که در پنسیلوانیا داده ها از ایالات مانند کارولینای شمالی ایالت ایلینوی و نیوجرسی نشان می دهد coronavirus منتشر شده حساب فقط برای کمتر از یک سوم کاهش جمعیت زندان که چیز دیگری نشان می دهد رانندگی رها کردن. با توجه به مارتین شاخ استاد بازنشسته در جان جی, کالج عدالت کیفری و سابق اصلاحات کمیسر شهر نیویورک همه گیر کاهش پیدا کرده است و کل سیستم عدالت کیفری که بدان معنی است که تعداد کمتری از مردم در حال رفتن به زندان است.

قبل از همه گیر parolees مورد نیاز برای دیدار با آزادی مشروط خود افسران در فرد است. برای چهار ماه گذشته جلسات باید بیشتر شده و مردم در آزادی مشروط تحت کمتر موشکافی و کمتر به احتمال زیاد به بازگشت به زندان برای نقض قوانین در حال حاضر شاخ گفت.

حتی بسیاری از کسانی که محکوم شده است برای جنایات در حال انتقال به زندانها. در کارولینای شمالی به دادگاه تصویب دو ماه مهلت قانونی برای پذیرش به تازگی محکوم افراد به زندانها است. زمان توقف برداشته شد در مورد 1800 نفر در شهرستان زندان در انتظار انتقال به زندانها گفت: John Bull سخنگوی کارولینای شمالی وزارت امنیت عمومی.

آیا زندان جمعیت افزایش بار بیماری همه گیر برطرف خواهد شد بستگی دارد در چگونه درک عمومی مردم که اوایل منتشر شده در حال حاضر گفت: واندا برترام سخنگوی زندان ابتکار سیاست های حزبی فکر می کنم تانک است که با تمرکز بر جرم حبس.

برای مثال اگر مردم ترک زندان حمایت کمی و تا پایان خانمان برترام گفت: او ترس آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به بازداشت برای چیزهایی مانند خواب در خیابان و جامعه ممکن است به نوبه خود وابسته نسخه های اولیه با بیشتر جرم و جنایت است.

حلقه گل شاه که به نوبه خود خواهد 78 در چند هفته صرف 12 سال در یک ایالت کارولینای شمالی در زندان به تیراندازی و کشتن او پسر در قانون در طول یک استدلال. مانند بسیاری از قدیمی تر زندانیان او نصب مسائل پزشکی از جمله آسم و ورم مفاصل است.

شاه قرار بود در ماه ژوئن منتشر شد اما در مارس 17 او یکی از تقریبا 500 زندانی بودند که اجازه اولیه برای رفتار خوب است. پس از درگذشت همسرش دو سال پیش او نیاز به پیدا کردن مسکن و درخواست برای خدمات اجتماعی. او مضطرب بیش از همه چیز به طوری که او به سختی خوردند در روزهای منتهی به آزادی و تقریبا تا به حال یک بحران پزشکی به عنوان یک نتیجه. او در نهایت در بر داشت مسکن از طریق سلامت جامعه برنامه در دورهام کارولینای شمالی.

نازگل Ghandnoosh یک تحلیلگر ارشد پژوهش در صدور حکم پروژه یک گروه است که طرفداران برای صدور حکم اصلاحات گفت که در حالی که جمعیت زندان کاهش یک گام در مسیر درست است او نا امید شده توسط اعداد. حتی اگر COVID-19 انتشار سیاست های کار به عنوان در نظر گرفته شده و آنها ممکن است کاهش جمعیت زندان به اندازه کافی به دلیل متحده اغلب حذف خشونت مجرم از جمله انتشار Ghandnoosh گفت.

‘œEven هر چند ما در حال ارسال بیش از حد بسیاری از مردم را به زندان و نگه داشتن آنها وجود دارد بیش از حد طولانی و حتی تحقیقات نشان می دهد افرادی که مسن تر هستند که بیشترین خطر از COVID-19 و کمترین خطر تکرار جرم سال ما هنوز اجازه آنها را,’� Ghandnoosh گفت.

Lauer گزارش از فیلادلفیا. شارما گزارش از Mountainview کالیفرنیا و لی از استمفورد ایالت کانکتیکات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net