ما مجموعه تنها در روز ثبت گزارش بیش از 50000 Coronavirus موارد

ایالات متحده گزارش داد بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد شنبه – یک رکورد برای یک روز, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بسیاری از کشورها در حال تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر مقصر در بخش آمریکایی با پوشیدن ماسک یا اجتماعی زیر فاصله قوانین.

صعودی اعداد در کالیفرنیا درخواست فرماندار گاوین Newsom اعلام فقط پیش از چهارم جولای آخر هفته که او بسته شدن میلهتئاتر و داخلی رستوران ناهار خوری بیش از بسیاری از دولت های منطقه است که شامل حدود 30 میلیون نفر و لس آنجلس.

“خط پایین این است که گسترش این ویروس همچنان در یک رای است که به خصوص در مورد” Newsom گفت.

موارد تایید شده در کالیفرنیا افزایش یافته و نزدیک به 50 ٪ بیش از دو هفته گذشته و COVID-19 بستری شدن در بیمارستان رفته اند تا 43%. Newsom کالیفرنیا گفت: تا به حال نزدیک به 5,900 موارد جدید و 110 مرگ و میر بیشتر در فقط 24 ساعت است.

عفونت نیز صعودی در ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا که ثبت بیش از 6,500 موارد جدید. شهرستان در جنوب فلوریدا بودند بسته شدن سواحل به دفع کردن بزرگ جولای چهارم جمعیت است که بیشتر می تواند گسترش ویروس.

“بیش از حد بسیاری از مردم ازدحام به رستوران در اواخر شب عطف این موسسات به پرورش زمینه را برای این ویروس کشنده,” میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت در هفته گذشته گفت: او نباید با عجله پیش با بازگشایی میله های زندان.

“اگر من می تواند به و ازنو هر چیزی من می خواهم آهسته دوباره افتتاح کافه” ابوت گفت: ABC وابسته KIVA در ال پاسو. او گفت که یک “نوار تنظیمات در واقعیت فقط کار نمی کند با یک بیماری همه گیر.”

Texas Hospitals Cope With State's Surge In Coronavirus Cases
یک عضو از کارکنان پزشکی در درمان یک بیمار در Covid-19 واحد مراقبت های ویژه در ایالات یادبود مرکز پزشکی در 30 ژوئن 2020 در هوستون تگزاس. گتی ایماژ

به عنوان موارد افزایش متحده در سراسر کشور, عفونت های جدید در برخی از ایالت های شرقی از جمله نیویورک و ماساچوست, کانکتیکات, رود آیلند و نیوجرسی در حال کاهش داد. نیوجرسی رفتن پیش پنج شنبه با اجازه دادن به آن معروف شهر آتلانتیک قمار به بازگشایی شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید با اعتماد به نفس coronavirus را به زودی فروکش می کند.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب با کروناویروس” او گفت: فاکس کسب و کار. “من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند امیدوارم.”

ایالات متحده در حال حاضر گزارش شده نزدیک به 2.7 میلیون نفر و بیش از 128,000 مرده است. در سطح جهان وجود داشته است 10.7 میلیون coronavirus موارد و بیش از 516,000 فوت کرده اند با توجه به این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز’ تعداد. واقعی تلفات این بیماری همه گیر است که تصور می شود به طور قابل توجهی بالاتر در بخشی به دلیل محدود تست و موارد خفیف شده اند که از دست رفته است.

ایالات متحده تنها کشوری است که شاهد شکستن رکورد تعداد عفونت های جدید پنج شنبه. مقامات در آفریقای جنوبی گزارش داد 8,124 موارد جدید جدید, رکورد روزانه. این کشور دارای بیشترین موارد در آفریقا با بیش از 159,000 آن را به عنوان شل شده است یکی از دقیقترین مستندات.

ژوهانسبورگ است که یک نقطه داغ با صدها نفر از کارکنان بهداشتی آلوده و Gauteng استان که شامل ژوهانسبورگ بیش از 45,000 موارد تایید شده. قاره آفریقا دارای بیش از 405,000 تایید موارد کلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de