ما فوتبال عذرخواهی برای استدلال در برابر پرداخت مورد

ایالات متحده در فدراسیون فوتبال عذرخواهی کرد جمعه شب و پس از آن ساخته شده ادعا در دادگاه اسناد و مدارک که در آن تیم ملی تا به حال کمتر مسئولیت ها و توانایی های فیزیکی نسبت به همتایان مرد خود یک ادعای اینکه درو گسترده انتقاد و موجب آشکار بازیکن اعتراض کردند.

در این بیانیه از USSF رئیس جمهور کارلوس Cordeiro آمد ساعت پس از کوکا کولا شرکت. محکوم کرد فدراسیون برای آن موضع. Cordeiro همچنین اعلام کرد لرزش تا از USSF تیم حقوقی.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œOn به نمایندگی از ایالات متحده, فوتبال, من صمیمانه عذر خواهی برای جرم و درد ناشی از زبان در این هفته دادگاه پرونده که منعکس کننده ارزش های ما در فدراسیون یا ما تحسین فوق العاده ای از ما زنان, تیم ملی,’� بیانیه ای گفت:. ‘œOur WNT بازیکن فوق العاده با استعداد و کار خستگی ناپذیر به آنها نشان داده اند زمان و دوباره از خود مدال طلای المپیک خود را به جام جهانی عنوان.’�

کوکا کولا تا به حال به نام فدراسیون ادعا در اسناد ثبت شده در اوایل این هفته “غیر قابل قبول و توهین آمیز است.”

‘œWe خواسته اند برای دیدار با آنها را بلافاصله به بیان نگرانی های ما. کوکا کولا شرکت. است که شرکت در آن تعهد به برابری جنسیتی و عدالت و توانمندسازی زنان در ایالات متحده و در سراسر جهان است و انتظار ما از همکاران ما,’� کوکا کولا در بیانیه ای گفت: اولین گزارش وال استریت ژورنال روز چهارشنبه.

Coca-Cola شده است یک شریک زندگی بلند مدت با USSF به عنوان به خوبی به عنوان یک حامی جهانی جام جهانی از سال 1974.

در اسناد دادگاه ظ روز شنبه در پاسخ به این بازیکنان حرکت برای یک قضاوت خلاصه این USSF گفت: زنان ادعا کرد که توانایی خود را در سطح همان است که مردان ‘œby نادیده گرفتن مادی سطح بالاتری از سرعت و قدرت مورد نیاز برای انجام این کار از یک MNT بازیکن.’�

“معقول داور می تواند نتیجه گرفت که این کار از MNT بازیکن نیاز مادی مهارت های مختلف و مسئولیت بیشتری نسبت به شاکیان کار می کند, در حالی که همچنین در حال وقوع تحت مادی متفاوت شرایط کار” USSF وکلا نوشت. “این کار از MNT بازیکن (رقابت در برابر سران مردان تیم های ملی) نیاز به سطح بالاتری از مهارت بر اساس سرعت و قدرت نسبت به کار WNT بازیکن (رقابت در برابر زنان ارشد است تیم های ملی).”

                                                                                                                                                                                                                       

مولی لوینسون سخنگوی بازیکنان در طرح دعوی در دادگاه گفت: “œthis ‘بحث’ متعلق در عصر حجر می باشد.’�

‘œIt برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آن را ساخته شده توسط یک غارنشین,’� او در بیانیه ای گفت. “به معنای واقعی کلمه هر کس در جهان می داند که یک استدلال است که بازیکنان باید مسئولیت بیشتری’ ساده است فقط ساده جنسیتی و نشان می دهد که بسیار تبعیض جنسیتی که باعث شد ما به این فایل طرح دعوی در دادگاه آغاز خواهد شد.’�

در علاوه بر این به عذرخواهی, Cordeiro گفت: USSF تا به حال حفظ قانون شرکت از Latham & Watkins شرکت که در آن سابق USSF جمهور آلن Rothenberg یک بازنشسته شریک است. Seyfarth شاو شده بود به نمایندگی از فدراسیون.

‘œI را روشن ساخته است به تیم حقوقی ما است که حتی به عنوان ما بحث اعداد و ارقام در این دوره از این مورد ما باید این کار را با نهایت احترام نه فقط برای زنان ما بازیکنان تیم ملی اما برای همه ورزشکاران در سراسر جهان,’� Cordeiro گفت.

بازیکنان در زمینه تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در لس آنجلس در سال گذشته این ادعا به آنها پرداخت می شود کمتر از همتایان خود در تیم ملی مردان. زنان به دنبال بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964 و آزمایشی است که برای برنامه ریزی ممکن است 5.

                                                                                                                                                                                                                       

هر دو طرف باید نقل مکان کرد به صورت خلاصه قضاوت, درخواست آمریکا در منطقه قاضی Gary R. Klausner برای تصمیم گیری به نفع خود بدون محاکمه.

این USSF می گوید نابرابری در پرداخت بین مردان و زنان هستند در نتیجه از هم جدا قراردادهای معامله با شرایط متفاوت است. تیم زنان دریافت حقوق و مزایای مردان نیست.

علاوه بر این USSF نقل از فیفا جام جهانی پول جایزه – $38 میلیون نفر تعلق می گیرد به فدراسیون فوتبال برای این عنوان در سال 2018 و 4 میلیون دلار به USSF برای زنان که سال گذشته عنوان شده است. این USSF ادعای این پایگاه پاداش برای زنان در این مسابقات در پول جایزه فدراسیون دریافت می کند.

Procter & Gamble است که پشتیبانی از USSF از طریق آن راز دئودورانت با نام تجاری در سال گذشته اهدا $529,000 برای کمک به بستن شکاف دستمزد جنسیت: $23,000 برای هر یک از این 23 بازیکن در ایالات متحده آمریکا جام جهانی فهرست.

راز در زمان از یک صفحه کامل آگهی در نیویورک تایمز که گفت: ‘œWe اصرار ما فوتبال فدراسیون به یک فانوس دریایی از قدرت و پایان جنسیتی پرداخت نابرابری یک بار و برای همه است.’�

LUNA Bar گفت: در سال گذشته این بود که اعطای هر یک از 23 زنان در آمریکا در فهرستی $31,250 مقدار آن گفته شد چقدر بیشتر بازیکنان در تیم مردان کسب درآمد برای ساخت یک جام جهانی فهرست.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Socce r و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de