ما فوتبال رئیس جمهور پس از واریز تبعیض جنسیتی کت و شلوار

کارلوس Cordeiro آمریکا استعفا داد به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال پنجشنبه شب و سه روز پس از این سازمان موجب واکنش هنگامی که آن مقالات حقوقی, در یک تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که زنان بازیکنان تیم ملی تا به حال کمتر توانایی های فیزیکی و مسئولیت نسبت به همتایان مرد خود.

تصمیم خود را بالا سابق آمریکایی هافبک مدل لباس Parlow مخروطی برای تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور زن در تاریخ 107 ساله فدراسیون.

                                                                                                                                                                                                                       

Cordeiro اعلام کرد استعفای خود را در توییتر و بدون حتی گفتن فدراسیون ارتباطات کارکنان. او پا را در یک روز چندین USSF اعضای هیئت مدیره صادر فوق العاده ای در سوئیس که با انتقاد از بدن حاکم حقوقی براده. در میان آنها بودند لیگ برتر فوتبال کمیسر دان گاربر و مخروط فدراسیون معاون رئیس جمهور.

یک شب قبل از آن ایالات متحده زنان عینک خود را warmup کشباف داخل و خارج برای پنهان کردن فدراسیون تاج قبل از بازی برابر ژاپن است. چند تا از فدراسیون حامیان صادر اظهارات این هفته حمایت از بازیکنان و محکومیت USSF از جمله کوکا کولا شرکت ، Anheuser Busch Cos. Inc. ، این Procter & Gamble Co. و گروه فولکس واگن.

Cordeiro گفت که او تصمیم به ترک پس از بحث با USSF هیئت مدیره.

‘œIt برای من روشن شده است که آنچه که بهترین است راست, در حال حاضر یک جهت جدید,’� Cordeiro نوشت. ‘œThe استدلال و زبان موجود در این هفته تشکیل پرونده حقوقی ناشی از جرم بزرگ و درد به خصوص برای ما فوق العاده زنان بازیکنان تیم ملی که سزاوار بهتر است. آن را غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه.”

‘œI نیست باید این فرصت را به طور کامل بررسی پرونده در تمامیت خود را قبل از آن ارسال شده بود و من مسئولیت انجام نمی دهد. من انجام می شود بنابراین من می خواهم که اعتراض, به, زبان,” او نوشت.

                                                                                                                                                                                                                       

این مقالات حقوقی, شد, شده به دادگاه فدرال در لس آنجلس به عنوان بخشی از USSF دفاع از تبعیض جنسیتی طرح دعوی در دادگاه توسط زنان بازیکنان تیم ملی در سال گذشته است. آنها ادعا می کنند آنها پرداخت نشده است به همان اندازه به تیم ملی مردان و پرسید: برای بیش از $66 میلیون دلار خسارت تحت دستمزد برابر قانون و حقوق مدنی قانون از سال 1964 . آزمایشی است که برای برنامه ریزی ممکن است 5.

‘œWhile لذت بخش است که شده است وجود چنین پر سر و صدا اعتراض در برابر USSF آشکار زن ستیزی های جنسیتی فرهنگ و سیاست نظارت کارلوس Cordeiro تصویب شده برای سال توسط هیئت مدیره USSF,’� گفت: مولی لوینسون بازیکنان سخنگوی. ‘œThis نهاد باید تغییر و پشتیبانی و پرداخت بازیکنان زنان به همان اندازه.’�

Cordeiro صادر کرده است عذرخواهی برای استدلال در اواخر جمعه شب در حالی که تیم زنان هنوز در این زمینه در برابر ژاپن است. وی افزود: فدراسیون تا به حال حفظ جدید مشاور حقوقی یک حرکت مردان تیم ملی در روز پنج شنبه به نام “œwindow پانسمان” و ” œa تردستی.’�

مخروط در حال حاضر 41 به ثمر رساند 75 گل در 158 حضور ایالات متحده از سال 1995 تا سال 2006 برنده 1999 جام جهانی و دو مدال طلای المپیک. او بازنشسته به دلیل پست-ضربه مغزی سندرم است.

                                                                                                                                                                                                                       

او انتخاب شد به ملی ایالات متحده آمریکا در سالن از شهرت در سال 2018 شد رای به عنوان USSF معاون رئیس جمهور در 2019.

‘œI هستم صدمه دیده و غمگین مختصر USSF ثبت,’� او در توییتر نوشت زودتر پنج شنبه. ‘œThis موضوع به معنای بسیار به من اما بیشتر به طور گسترده به تمام مردان و زنان و از همه مهمتر به دختران و پسران که در آینده ما هستند. من رد نگران اظهارات و ادامه خواهد داد به کار برای ایجاد یک بهتر مسیر رو به جلو است.’�

یکی از مخروط سابق هم تیمی جولی Foudy پیشنهاد “هیچ راه دیگری وجود دارد پس از آن 2,600 صفحات” از اسناد قانونی است.

‘œI با بازی مدل لباس برای سال های بسیاری است. من می دانم که سیندی. او می داند همه بازیکنان در حال رفتن را از طریق داشتن آن زندگی می کردند. و او یک جهنم از یک انسان است. به او فرصتی برای موفقیت است. لطفا’� Foudy ارسال شده به توییتر.

Garber بیانیه بود به خصوص گفتن. او یک عضو از USSF هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت, فوتبال, ایران, بازاریابی, بازاریابی بازوی هر دو MLS و USSF.

‘œI بیان به رئیس فدراسیون در هیچ شرایط نامشخص چگونه غیر قابل قبول و توهین آمیز من در بر داشت این اظهارات در آن پر می شود,’� Garber گفت. ‘œThose اظهارات را منعکس نمی کند من نظر شخصی و نه آنها منعکس کننده دیدگاه ها از لیگ برتر فوتبال و فوتبال ایالات بازاریابی خانواده. من قصد بلافاصله رسیدگی به این موضوع با ایالات متحده آمریکا فوتبال در هیئت مدیره.’�

سابق گلدمن ساکس شریک Cordeiro انتخاب شد به سر USSF دو سال پیش مصرف بیش از Sunil Gulati که تصمیم به اجرای مجدد انتخابات پس از مردان موفق به واجد شرایط برای جام جهانی 2018.

این اعلامیه توسط USSF مرد برتری فیزیکی و مسئولیت جلب گسترده محکومیت.

‘œThe نظرات ساخته شده توسط ایالات متحده آمریکا فوتبال چین نیست و با ارزش های ما و نه ما از نقطه نظر در فوتبال زنان,” مونیکا Rustgi و Budweiser معاون رئيس جمهور از بازاریابی در بیانیه ای گفت. “ما قهرمان و تحسین ورزشکاری از زنان در این ورزش به عنوان ما آنها را پیدا کنید در میان بهترین ورزشکاران در جهان است.’�

این بازیکن اعتراض قبل از پیروزی 3-1 در SheBelieves جام ارائه بصری به ساخته شده است تا خشم. بازیکنان مخفی USSF تاج در کشباف اما اجازه چهار ستاره – یکی برای هر یک از جام جهانی عنوان می شود قابل مشاهده است. بازیکنان نه لبخند در pregame تیم عکس.

بازیکنان در زمان به رسانه های اجتماعی به صدای نارضایتی خود را. تعمید مطبوعات ارسال شده یک عکس از unsmiling تیم نوشتن: ‘œIt است این افتخار بزرگ زندگی من به بازی این ورزش و نماینده این کشور است. هر زن شایسته مساوی پرداخت و هر موسسه در هر نقطه نیست که ارزش زنان به اندازه مردان باید تغییر در حال حاضر.�

سابق تیم ملی ستاره هدر o’reilly ابی Wambach میشل Akers و امید, از خود راضی بودند همه در توافقنامه ای که Cordeiro باید استعفا دهد.

DaMarcus Beasley, تنها مرد آمریکایی برای بازی در چهار جام جهانی گفت: “هر دو اذیت یک نا امید کرد.

‘œRespectfully این وحشتناک است موضع ما فوتبال’� Beasley نوشت. ‘œOur زنان نسبت به مردان در هر معنی واقعی کلمه. هستند طلای المپیک مدال آوران و قهرمان جام جهانی!!! و باور نکردنی زنان!!’�

نشویل SC هافبک داخ مک کارتی یک گذشته عضو تیم ملی در توییتر نوشت که اظهارات ‘œsexist, misogynistic و تن ناشنوا” و همچنین “هولناک است.”

در مصاحبه پس از بازی مگان Rapinoe های حاکم فیفا بازیکن سال خطاب به بازیکنان جوان.

‘œYou هستند نه کمتر فقط به خاطر اینکه شما یک دختر است. شما بهتر است فقط به خاطر اینکه شما یک پسر,” او گفت:. “ما همه برابر خلق شده اند و همه باید از فرصت های برابر را کردم و دنبال رویاهای ما.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im