ما سهام باز پایین تر پس از G-7 نگه می دارد در جدید محرک

نیویورک — سهام ایالات متحده تصادفا در اوایل معاملات روز شنبه پس از بزرگترین اقتصادهای متعهد اقدام به سعی و جبران تاثیر از شیوع کروناویروس اما به هیچ برنامه خاص.

معامله گران شده بود کاملا در انتظار نتیجه یک کنفرانس تلفنی از روسای بانک های مرکزی و وزرای امور مالی از گروه هفت که شامل قدرتمند ترین کشورهای توسعه یافته با برخی از امید برای محدوده گسترده ای از بسته اقتصادی حمایت کند.

                                                                                                                                                                                                                       

به جای این گروه مجددا تعهد خود را به استفاده از ‘œall سیاست های مناسب ابزار برای رسیدن به قوی رشد پایدار و حفاظت در برابر خطرات حرکت نزولی.’�

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 352 امتیاز یا 1.3% به 26,358. داو رسید 5% یک روز پیش از آن به عنوان معامله گران برای امیدوار محرک برای مقابله با اثرات منفی اقتصادی از شیوع ویروس. S&P 500 با کاهش 1.1 درصدی و نزدک کاهش 1.1%.

فن آوری شرکت ها و بانک ها منجر به ضرر و زیان است. Chipmakers در میان برخی از بزرگترین بازندگان.

بازارهای اروپا و آسیا صعود کرد هر چند ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 1.2%.

قیمت اوراق قرضه کاهش یافت و تحت فشار قرار دادند بازده بالاتر است. عملکرد 10 ساله خزانه داری افزایش یافت به 1.13% از 1.08% اواخر دوشنبه.

آب و برق و شرکت املاک و مستغلات برگزار شد تا بهتر از بیشتر از بازار است.

                                                                                                                                                                                                                       

بازارهای اروپا و آسیا صعود کرد هر چند ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 1.2%.

G-7 که شامل ایالات متحده آمریکا و ژاپن و آلمان در میان دیگران ساخته شده بیانیه خود را پس از هفته از هشدار از شرکت هایی که این ویروس آمار مالی خود را. گروه اقتصادی نیز هشدار داد از بدتر شدن پیش بینی برای رشد اقتصاد جهانی.

پرداخت پردازنده ویزا میان آخرین شرکت های هشدار سرمایه گذاران. این انتظار در سه ماهه اول درآمد به رنج می برند به دلیل آسیب به مسافرت های بین المللی. Chipmaker Microchip Technology انصراف پیش بینی سود خود برای سال به دلیل عدم قطعیت در اطراف ویروس’ تاثیر است.

سرمایه گذاران شده اند به طور فزاینده به دنبال به دولت و بانک مرکزی برای کمک به جبران خسارت اقتصادی از ویروس. این خاموش شدن تولید و مانع سفر در سراسر جهان پس از هدف قرار دادن چین در ماه دسامبر و گسترش است.

در سراسر جهان بیش از 90000 نفر شده اند بیمار و 3,100 فوت کرده اند. تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس رسیده است حداقل 70 با اوکراین و مراکش گزارش خود را در مورد اول است.

                                                                                                                                                                                                                       

بازارهای ایالات متحده شده اند برخورد سخت با ترس بیش از این ویروس تاثیر است. سهام رسید در روز دوشنبه بیش امیدوار است که بانک های مرکزی کمک خواهد کرد که سپر اقتصاد جهانی است. که به دنبال گسترده فروش در هفته گذشته که پاک شده سود برای سال 2020 و فرستاده شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است.

چندین شرکت سود گزارش شده به عنوان آخرین دور از گزارش های سه ماهه نزدیک شدن به پایان آن است. Kohl’s انرزی پس از آن افزایش سود خود و پس شگفت انگیزی خوب سه ماهه چهارم. خرده فروش قطعات خودرو AutoZone تضعیف پس از گزارش تعجب آور رها کردن برای فروش کلید و اندازه گیری.

تجهیزات پزشکی و ساز Thermofisher علمی افزایش 3.3% پس از گفتن آن صرف خواهد شد بیشتر از 10 میلیارد دلار به Qiagen.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im